Jump to content
Dogomania

ZAGŁODZONY, 4 lata NIE WYCHODZĄCY Z KOJCA RUDYY już w SUPERR DOMKU!!!!!!!!!!!!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rudzy dzisiaj zmienil hotelik..obecnie przebywa u Mirka w Centrum Pracy z psem SONGO [url]https://www.facebook.com/CentrumPracyZPsemSongo?fref=ts[/url]
a reszte skopiuje od Tomka, bo lepiej bym nie umiala tego napisac:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]TERAZ ZACZNIEMY KOLEJNY ETAP PRZYSTOSOWANIA RUDEGO DO NOWEGO ŻYCIA W KTÓRYM CZŁOWIEK TO JUŻ NIE BESTIA I ZAGROŻENIE A WSPANIAŁY PRZYJACIEL:)Z POMOCĄ SPECJALISTY BĘDZIEMY GO WPROWADZAĆ W ŚWIAT W KTÓRYM ZYCIE W TOWARZYSTWIE LUDZI ORAZ INNYCH ZWIERZĄT TO WIELKA FRA[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]JDA I ZABAWA:)DZIĘKUJEMY SERDECZNIE EWIE I ARKOWI Z HOTELIKU "TYMCZASIK"KTÓRZY WŁOŻYLI DO TEJ PORY OGROM PRACY ,SERCA I MIŁOŚCI ABY RUDY STAŁ SIĘ TAK WSPANIAŁYM PSEM JAK JEST TERAZ:)DZIĘKUJEMY:)!!!!!!!!:)BĘDZIEMY PRACOWALI NAD ZAŁOŻENIEM OBROŻY CO DO TEJ PORY WZBUDZAŁO W RUDYM STRACH I PANIKĘ...I WYPROWADZENIEM GO NA PIERWSZY WYMARZONY SPACER.......DO LASU:)...PO ZA KOJEC W KTÓRYM PRZEBYWAŁ OD WIELU LAT:):)!!!!!DLATEGO PROSIMY WSZYSTKICH O WSPARCIE FINANSOWE......NA HOTEL......CENA ZA MIESIĄC TO 450 ZL,ALE OPIEKA ORAZ OGROM PRACY KTÓRY TRZEBA WŁOŻYC NA TYM OSTATNIM ETAPIE WALKI O RUDEGO,O JEGO POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA SĄ TEGO WARTE!!!!RUDY JUZ TYLE PRZESZEDŁ,WALCZY SWOIM ZACHOWANIEM O ZYCIE NA KTÓRE ZASŁUGUJE:)!!!!!OTWÓRZMY SERCA I POMÓŻMY MU ,,,,,,TAK DALEKO ZASZEDŁ.....NIE MOŻEMY TEGO ZMARNOWAĆ:)!!!!PROSIMY O WSPARCIE:)!!!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

za kase od Aimez i Poziomki kupilam Rudemu tabletki zalecane przez behawiorystke:
[url]http://allegro.pl/5-htp-100mg-60-kapsulek-na-depresje-i-bezsennosc-i3902644760.html[/url]

Rudy dostał w spadku po Bosmanie - 55zl i od Hope z bazarku 82,50zl razem jest 137,50zl

Rudy ma swojego "Anioła" Agnieszke Sz., która gdzieś od września opłaca Mu hotelik - 300zl..wczesniej miał sporo długu - niestety nie mam wcześniejszych rozliczeń, ale od wrzesnia jesteśmy co miesiąc na zero

dzisiejszy transport do hoteliku - 130zl - od Hope i Bosmana
hotel 450zl
300zl luty Agnieszka Sz.
czyli brakuje Nam jeszcze 150zl do oplacenia całego miesiaca u Mirka

Link to comment
Share on other sites

a to..:) TADAMMMMMMMMM

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=bLlpPsoG974[/URL]

[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]od interwencji i zabrania Rudego z koszmarnych warunków, w których musiał żyć przez całe swoje życie bez wychodzenia - maleńki kojec, rozwalająca sie buda z kilku spróchniałych desek, bez podłogi, bez cienia schronienia w deszcz, śnieg, mróz, skwar, mając co kilka dni zdechłe opierzone brojlery jako jedyne pożywienie - minął niecały rok...10 miesięcy odkarmiania, udowadniania, ze człowiek, nie zawsze oznacza coś złego, że ręka nie służy do bicia, ze istnieje inny, lepszy świat poza kratami ciasnego kojca...10 miesięcy odbudowywania zaufania potężnie nadszarpnietego przez człowieka, budowania wzajemnych więzi, relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i wczoraj z pomocą Mirka - swoja drogą wiedziałam, ze Mirek to zrobi ale nie sądziłam, ze tak szybko- wczoraj RUDY poszedł na swój pierwszy spacer do LASUUUUUUUUUUUUUU....HURAAAAAAAAAAAAAAAA [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Ja sie dostosuje ale tez po pierwszym.......:)[/QUOTE]
ja bardziej w okolicach 10 ;)
Rudy...chyba idę ściągnąc troche więcej człowieków do Ciebie-chcesz?:cool3:
A-i ucz się Mądralo mieszkania w domku-bo co tak będziesz w kojcu siedział? kanapa,łóżko-to jest TO :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Ale co? Komplet smycz i obroza?[/QUOTE]
nio :) cholercia-ostatnio widziałam nówkę flexi-nawet się zastanawiałam nad zakupem...a później zgubiłam bazarek :(

obroża dla takiego fajnego misia też musi być fajna-przede wszystkim-bezpieczna,żeby nie zwiał zostawiając opiekuna z obrożą i smyczą w dłoni ;)
chociaż...na tych filmikach nie wygląda na jakiegoś uciekiniera ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Jestem na zaproszenie hope2 :) w czym moglabym pomóc? bo z stałą nie bardzo . . .

czytalam, zespawany kojec. . . .czego to ludzie nie wymysla? kiedy okrutnosc na tym swiecie sie skonczy ?[/QUOTE]

potrzebny...domek ;) A,że domki fajne na drzewach nie rosną i trzeba ich szukać...to w między czasie Rudy mieszka w hoteliku...opłacać go trzeba (a zmiana hoteliku wyszła bardzo na PLUS-nie,żeby poprzedni był zły-bo nie był...chyba zmiana miejsca tak podziałała ;) )

Potrzebne ogłoszenia...i może ktoś bazarkiem może wspomóc???

Ps.
Dzięki za odzew na zaproszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...