Jump to content
Dogomania

mydlanaopera

Recommended Posts

Witam,
mam problem z moja 5,5 letnią suczką (mieszaniec jamnika z terierem). Otóz czesto robi sobie głodówki. Dostawala od weta zastrzyki na apetyt i było ok. Jednak teraz od 4 dni nie je w ogóle. Wet radził dawać gotowanego kurczaka bez niczego - zjadła 1 miskę 4 dni temu i na tym się objadanie skończyło. Więc kurczak jest 'fe'. Juz nie wiem co robić, nie raz na siłe jej do pyska wpycham jedzenie, boje sie z emoze np zaslabnąć z głodu. Uwielbiala wątróbke, chciałam ją teraz nią przekupić - nic z tego, 0,5kg poszło do śmieci. Mało pije, gdy do tej pory wypijała około 3 miski dziennie. Wybitnie osowiała nie jest, trochę zaczepia, lecz w większości spi, lezy. Jedyne co z chęcią zje do Denta stix ew. czekolada dla psów. :/ Sucha karma też stoi.
Jakiś czas temu miała kamienie na nerkach ale sprawa jest już zaleczona, nawrótow nie było. tydz temu miała straszne wzdęcie, duży i twardy brzuch, dostała zastrzyk rozkurczowy i przeszło, zaczeła jeśc na 2 dni i koniec.
CO robić w takiej sytuacji? Są jakieś srodki na apetyt w aptece bez recepty, ktore mozna podawac psu? Ostatnio wydałam bardzo dużo na weterynarza (z racji właśnie tych kamieni, dodatkowo miała alergie skóry, wygryzała się przez co teraz chodzi już 3 tydzien w kołnierzu, bo co sie sciagnie to juz zaczyna kombinowac by się gryzc, więc wet kazal nie zdejmowac dopoki nie przestanie obgryzac sobie ogona) i chcialabym rozwiazac to w miare jak najtanszym kosztem, wiadomo idąc swieta a tu w grudniu juz 250 na weta poszło....
Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Podłączam się pod temat . Mam to samo , suczka alergik (drapiący się ) 3,5 roku . Od dwóch dni przestała jeść , musi jeść karmę dla alergików - do tej pory jadła . Uczulona na drób, wołowinę . 2 dni temu była u weta . Wybadana - morfologia , profil wątrobowy i nerkowy w normie . Ręce mi już opadają , podchodzi do miski , powącha i odwraca się . Ja się denerwuję i sama straciłam apetyt z nerwów . Też proszę o poradę .

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś to przerabiałam ze swoim psem, niezjedzoną suchą karmę mogłam z powrotem wrzucić do worka, ale dosmaczaną, albo gotowane musiałam wyrzucać. A psa mi odmienił Vitanol dla koni, dostępny również dla psów [URL]http://www.e-karmy.com/p9019,vitanol-max-200ml-dla-psa.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się przymierzam do testów alergicznych , zaliczyłam 9 wetów i mają różne zdanie na ich temat - jedni są za , inni mówią , że nic nie dają . Mnie interesuje , to czy jeśli pies nie miał styczności z danym alergenem , to czy te testy wykażą ? Głównie chodzi o alergeny pokarmowe - czy jeśli pies np nie jadł do tej pory koniny , a jest na nią uczulony - czy wyjdzie to w teście ? Proszę o pomoc kogoś, kto miał w tym problemie doświadczenie .

Link to comment
Share on other sites

może wpierw postaram się pomóc [B]mydlanejoperze[/B]-masz małego psa,owszem jedzenia"właściwego"nie chce bo nie musi skoro dogadzasz jej a to dentastixem a to czekoladą,a to czymstam,mały pies nie ma zbyt duzych zapotrzebowac na energie,a zwłaszcza taki który mieszka w ciepłym mieszkanku.piszszesz że malo pije-bo moze nie potzrbuje az tyle.zrezygnuj ze smaczków-nie martw się zdrowy pies ma instykt samozachowawczy- nie zagłodzi się(pies moze nie jeść nawet miesiąc aby tylko wode miał do woli).dosmaczaniem i uleganiem tylko "spaskudzisz"psa.
[B]vivictoria[/B] myślę że to co napisałam wyżej możesz przyjąc także dla sojego psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...