Jump to content
Dogomania

kupno yorka


Scarletka

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy zna ktos hodowlę z miejsc takich jak warszawa ,tójmiasto, kraków, wrocław. z którymi idzie sie dogadać by kupno yorka mianowicie suczki nie przekroczyła 1200 zł.
Zależy mi na tym by cena nie była wygórowana ponieważ zanim odbiorę suczkę chcę zrobić jeszcze wyprawkę suni jak szelki , smyczkę ,posłanko do spania ,
przede wszystkim karma ,zabawki,środki do pielęgnacji chcę być w pełni przygotowana na pieska ewentualność za chipowania pieska no i tez liczę się z kosztami dojazdu cena która mogę przeznaczyć to 1500 na całość. W rachubę nie wchodzi samiec .Wagowo szukam suczki do 2 kg max 2,5 .
No i jasnej suczki .Myślałam zawszę o wystawianiu swojej suni .chociaż te dwa razy myślałam też o warunkach hodowlanych ale z tym jest ciężko. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam!


Niestety raczej nie uda się kupić zdrowej ładnej suni w cenie 1200zł...
Tym bardziej jeśli myślisz o wystawach, to koszt przeciętnie wystawowej suki zaczyna się od ok. 2500zł.
Zdecydowanie radzę dłużej poodkładać pieniążki i kupić porządnego psa z porządnej hodowli i naprawdę nie liczyć na to, że tanio kupisz wystawową sunię, bo może się okazać, że koszt jest adekwatny do jakości suni.
No i przy suni hodowlanej to waga 2,5 to jest minimum!

Przy zakupie zwróć uwagę na prawidłowy zgryz i prostą budowę, odpowiedni temperament.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...