Jump to content
Dogomania

"podwójne " psy ???


madziakato

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']nie jestem w stanie opowiedziec Ci na pytanie czy pies z powyzszego zdjecia znalazl DS, z informacji zdjecia jest wylapany 03.05.13 w Kwasniow Dolny jako pies czarny lekko podpalany, wiek okolo 3 lata. i jest zapis o Was ale to tylko ja tak wnioskuje, cytuje: badz umieszczane u osob chetnych przyjac je [B]do dalszego utrzymania i opieki przez Zleceniobiorce.[/B] [B]Oskarzenie p/ko osobom ktore zabieraly psy z tego przybytku. Dalej sie zastanawiacie nad zlozeniem doniesienia?[/B][/QUOTE]

co?!!!!
Ten pierwszy jest że został adoptowany przez nas?!!!!!!!!!
Jak to jest zapis o nas? nie rozumiem kto to napisał urząd w mailu czy hycel(długopisem)?

Druga to Lukka więc zabrana przez nas, ale ten pierwszy?!

Jeśli to samiec, to może ten który też był w O. on był do tej suni podobny i też strasznie pryjazny, później zaczeły go atakować psy na dużym wybiegu aż zniknął.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziakato']O co chodzi z tym-"oskarżenie przeciwko osobom które zabierały psy z tego przybytku"?[/QUOTE]
psy byly umieszczane z tego przybytku u osob chetnych przyjac je do dalszego utrzymania, [B]NIE DO ADOPCJI, [/B]a zleceniobiorca [B]czyli P. jest Zlecenioboirca w umowie mial je dalej utrzymywac,[/B] taka informacje przekazal gminie, bo sami sobie z palca tego nie wyssali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']psy byly umieszczane z tego przybytku u osob chetnych przyjac je do dalszego utrzymania, [B]NIE DO ADOPCJI, [/B]a zleceniobiorca [B]czyli P. jest Zlecenioboirca w umowie mial je dalej utrzymywac,[/B] taka informacje przekazal gminie, bo sami sobie z palca tego nie wyssali.[/QUOTE]
Wiecie, jakoś nie jestem tym specjalnie zaskoczona....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']psy byly umieszczane z tego przybytku u osob chetnych przyjac je do dalszego utrzymania, [B]NIE DO ADOPCJI, [/B]a zleceniobiorca [B]czyli P. jest Zlecenioboirca w umowie mial je dalej utrzymywac,[/B] taka informacje przekazal gminie, bo sami sobie z palca tego nie wyssali.[/QUOTE]

[quote name='madziakato']Wiecie, jakoś nie jestem tym specjalnie zaskoczona....[/QUOTE]

a ja dalej tego nie rozumiem.... czytam już któryś raz to co napisała gmina i to co Ty Ada i dalej nie ogarniam o co im chodziło. Dalsze utrzymanie to DS? (skoro nie do adopcji?) nie czaje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']co?!!!!
Ten pierwszy jest że został adoptowany przez nas?!!!!!!!!!
Jak to jest zapis o nas? nie rozumiem kto to napisał urząd w mailu czy hycel(długopisem)?

Druga to Lukka więc zabrana przez nas, ale ten pierwszy?
Jeśli to samiec, to może ten który też był w O. on był do tej suni podobny i też strasznie pryjazny, później zaczeły go atakować psy na dużym wybiegu aż zniknął.[/QUOTE]

O tym pierwszym nie ma slowa o jego zabraniu z przybytku, ogolnie jest zapis ze psy byly zabierane z tego przybytku przez osoby ktore zapewnialy im dalsza opieke za ktora koszty pokrywal Zleceniobiorca, czyli P. jest Zleceniobiorca w umowie.
Znaczy sie ze takie osw. zlozyl, pytanie tylko w jakiej formie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']O tym pierwszym nie ma slowa o jego zabraniu z przybytku, ogolnie jest zapis ze psy byly zabierane z tego przybytku przez osoby ktore zapewnialy im dalsza opieke za ktora koszty pokrywal Zleceniobiorca, czyli P. jest Zleceniobiorca w umowie.
Znaczy sie ze takie osw. zlozyl, pytanie tylko w jakiej formie.[/QUOTE]Czyli ze dawał WAM kasę na utrzymanie tych psów???lub np. karmę????

Edited by madziakato
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']O tym pierwszym nie ma slowa o jego zabraniu z przybytku, ogolnie jest zapis ze psy byly zabierane z tego przybytku przez osoby ktore zapewnialy im dalsza opieke za ktora koszty pokrywal Zleceniobiorca, czyli P. jest Zleceniobiorca w umowie.
Znaczy sie ze takie osw. zlozyl, pytanie tylko w jakiej formie.[/QUOTE]

AAA! teraz czaję. Czyli P. oznajmił Gminie Klucze że przekazywał komuś psy( i nie siedziały one u niego) a on opłacał ich pobyt? Interesujące...
Kiedyś jak pracował ten młody chłopak(bo Józek przez jakiś czas nie pracował) to powiedział, że psy przyjeżdzają do P. z jakiegoś schroniska... jak nikt ich nie adoptuje to wracają z powrotem do tego schroniska.. i wiele psów było tylko przez miesiąc i później znikało. Ale nie wiem czy to prawda i jakie schronisko miał na myśli ten pracownik.
Ale napewno zleceniodawcą jest tutaj P?
A może to chodzi o to że J. był tym Zleceniodawcą i przetrzymywał psy u P?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'] powiedział, że psy przyjeżdzają do P. z jakiegoś schroniska... jak nikt ich nie adoptuje to wracają z powrotem do tego schroniska.. i wiele psów było tylko przez miesiąc i później znikało. [/QUOTE]

A nie były to te same psy? Wypuszczane po kwarantannie i wypuszczane ponownie w celu kolejnego odłowienia za kasę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']AAA! teraz czaję. Czyli P. oznajmił Gminie Klucze że przekazywał komuś psy( i nie siedziały one u niego) a on opłacał ich pobyt? Interesujące...
Kiedyś jak pracował ten młody chłopak(bo Józek przez jakiś czas nie pracował) to powiedział, że psy przyjeżdzają do P. z jakiegoś schroniska... jak nikt ich nie adoptuje to wracają z powrotem do tego schroniska.. i wiele psów było tylko przez miesiąc i później znikało. Ale nie wiem czy to prawda i jakie schronisko miał na myśli ten pracownik.
Ale napewno zleceniodawcą jest tutaj P?
A może to chodzi o to że J. był tym Zleceniodawcą i przetrzymywał psy u P?[/QUOTE]
Mamy wszystkie umowy, za 2012 Klucze mialo umowe z P. a P. z schroniskiem w JZ, ale z tym schroniskiem to wsplopraca jest cacy, i z dyrekcja tego schroniska tez. Mamy tez umowe na rok 2013 gminy Kl. z J. nastepne umowa to J. z Szczytami, a tu to juz czarna magia bo PIW tez umaczany w proceder, wiec jesli psy wracaly to tylko z Szczytow, gdzie tez jest prowadzona sprawa karna p/ko tej szmacie jeszcze gorszej niz P. Mamy tez umowy gminy Proszowice z P. na rok 2013 a P. ma umowe z schroniskiem w Szczytach ktora tez jest dostarczona do nas, zas w roku 2012 wylapujacym w Proszowicach byl J. Nie ma zadnej umowy pomiedzy P. a J. bo to nie jest mozliwe na papierze. Nemniej zobacie jak sie zamieniaja. Podobna sprawa jest z Zawierciem, rok 2012 wylapujacy J. 2013 wylapujacy Ż. trzeba dobrze studiowac te papiorki zeby sie nie pogubic.Nie moze byc Zleceniobiorca placacym utrzymanie zwierzat osobom chetnym do opieki nad bezdomnymi zwierzetami, bo mowa jest o zabieranych psach z Ol. a w gminie Kl. tylko on mial podpisana umowe w 2012, dalej juz pisza ze w tym roku wylapujacym jest J. wiec o zadnej opiece nad zwierzetami oplacanymi prze niego nie moze byc mowy. Ale tu sie wkopali sami bo zdjecia przyslali nam wlasnie z przybytku w OL. Ciekawe co teraz odpisza? bo ich o to zapytalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Mamy wszystkie umowy, za 2012 Klucze mialo umowe z P. a P. z schroniskiem w JZ, ale z tym schroniskiem to wsplopraca jest cacy, i z dyrekcja tego schroniska tez. Mamy tez umowe na rok 2013 gminy Kl. z J. nastepne umowa to J. z Szczytami, a tu to juz czarna magia bo PIW tez umaczany w proceder, wiec jesli psy wracaly to tylko z Szczytow, gdzie tez jest prowadzona sprawa karna p/ko tej szmacie jeszcze gorszej niz P. Mamy tez umowy gminy Proszowice z P. na rok 2013 a P. ma umowe z schroniskiem w Szczytach ktora tez jest dostarczona do nas, zas w roku 2012 wylapujacym w Proszowicach byl J. Nie ma zadnej umowy pomiedzy P. a J. bo to nie jest mozliwe na papierze. Nemniej zobacie jak sie zamieniaja. Podobna sprawa jest z Zawierciem, rok 2012 wylapujacy J. 2013 wylapujacy Ż. trzeba dobrze studiowac te papiorki zeby sie nie pogubic.Nie moze byc Zleceniobiorca placacym utrzymanie zwierzat osobom chetnym do opieki nad bezdomnymi zwierzetami, bo mowa jest o zabieranych psach z Ol. a w gminie Kl. tylko on mial podpisana umowe w 2012, dalej juz pisza ze w tym roku wylapujacym jest J. wiec o zadnej opiece nad zwierzetami oplacanymi prze niego nie moze byc mowy. Ale tu sie wkopali sami bo zdjecia przyslali nam wlasnie z przybytku w OL. Ciekawe co teraz odpisza? bo ich o to zapytalam.[/QUOTE]
też miałam pisać, że zdjęcia psów tu wklejonych były robione w klatkach w Olkuszu.. więc też jestem ciekawa jak będą się tłumaczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Ada je-je, a chcesz wstawić też Porębę i Łazy? Ciekawe, co tam znajdziemy.....[/QUOTE]
nie wiem, czy wyrobie czasowo, lepiej mniej a dobrze i do konca przycisnac do muru. Trzeba troche potrzasnac schroniskiem w Szczytach, ograniczyc przynajmniej przyjmowanie psow z Malopolski i Śląska, zobaczymy jaka odp.dostaniemy z SKO w Sieradzu, bo wystapilismy o uniewaznienie decyzji burmistrza na zezwolenie prowadzenia schroniska. Jesli to wypali to z automatu wysylamy powiadomienie do wszystkich gmin slaskich i malopolskich ktorzy naja podpisane umowy z ta trojka hycli ktorzy maja podpisane umowy z Szczytami.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]23.05.13[/COLOR]
[IMG]http://imageshack.us/a/img17/6060/f0yy.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000]
[/COLOR]3- 30.7.13

[IMG]http://imageshack.us/a/img200/2227/kvwi.jpg[/IMG]
Te psy ten na pierwszym zdjęciu i ten ostatni to też jest jeden i ten sam pies-dziadunio. I teraz tak: być może wyłapali go w Maju i przywieźli go do P. mam go na zdjęciach z Czerwca...... czyli wywalili go i wyłapali jeszcze raz w lipcu, albo w ogóle nie wywalali tylko siedział cały czas u Pałki ... a tylko podesłali gminie zdjęcie(ZROBIONE U NIEGO) i powiedzieli ze wyłapali kolejnego psa i chcą kase....
i tak o to gmina płaciła po kilka razy za jednego i tego samego psa... Kiedy do cholery będzie obowiązkowe czipowanie!!!!! Wtedy już hycle nie mieliby jak oszukiawać!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]09.07.13[/COLOR]

[IMG]http://imageshack.us/a/img11/2357/1jfu.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000]To jest ta suka z którą była afera ze szczeniakami.
13.07 trafiliśmy jak wyciągali ją z samochodu i wtedy cykneliśmy jej fotki.. wiec do jasnej cholery gdzie ona była między 09.07 a 13.07? Przez te 4 dni od momentu wyłapania trzymali ją w aucie?![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][COLOR=#000000]09.07.13[/COLOR]

[IMG]http://imageshack.us/a/img11/2357/1jfu.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000]To jest ta suka z którą była afera ze szczeniakami.
13.07 trafiliśmy jak wyciągali ją z samochodu i wtedy cykneliśmy jej fotki.. wiec do jasnej cholery gdzie ona była między 09.07 a 13.07? Przez te 4 dni od momentu wyłapania trzymali ją w aucie?![/COLOR][/QUOTE]

Niestety, to bardzo prawdopodobne :(
Zauważ, że w O. nie przybywa po jednym psie, tylko na raz pojawia się kilka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][IMG]http://imageshack.us/a/img197/6017/dy8u.jpg[/IMG]

Napisz mi proszę ta na pierwszym zdjeciu została przysłana jako że znalazła DS(i czy przysłana jako suka) zależy mi wiedzieć czy żyje.. ze nie została zagryziona.. ona była taka przyjazna... Chciałabym spokojniej spać wiedząc że żyje..[/QUOTE] pies z nr. 6 wyglada na to ze byl wylapany w Kroczycach, spojrzcie na nr pod zdjeciem dopisany dlugopisem, a takie numery maja psy Kroczyc. Aniu wstawilas wszystkie psy z KROCZYC? chyba raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']pies z nr. 6 wyglada na to ze byl wylapany w Kroczycach, spojrzcie na nr pod zdjeciem dopisany dlugopisem, a takie numery maja psy Kroczyc. Aniu wstawilas wszystkie psy z KROCZYC? chyba raczej nie.[/QUOTE]Sprawdziłam z tym co mam ja i są wszystkie, tzn. brakuje tylko rasowego czarnego dobermana, ale wiem, ze wrócił do właściciela, sprawdziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']pies z nr. 6 wyglada na to ze byl wylapany w Kroczycach, spojrzcie na nr pod zdjeciem dopisany dlugopisem, a takie numery maja psy Kroczyc. Aniu wstawilas wszystkie psy z KROCZYC? chyba raczej nie.[/QUOTE]

Sprawdziłam. Wstawiłam wszystkie zdjęcia przesłane do mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']DZIEWCZYNY!! przecież ten pies ma dwie różne daty ale to ten sam pies!!!! Widzicie to co ja?Zdjęcie jest zrobione w tej samej budzie tylko jedno bliżej drugie troche z dalszej odległości.. nie rozpoznaje tego psa ale rękę dam sobie uciąć ze to jeden i ten sam pies to DLACZEGO MA DWIE RÓŻNE DATY!!!!!??!?!?!? ZA JEDNEGO PSA ZAPŁACILI DWA RAZY?

[quote name='Malgoska']KL
16.05.2012

[IMG]http://imageshack.us/a/img689/9932/0v1w.jpg[/IMG]

[COLOR=#ff0000][B]to jest POLA- była u nas na DT -już jest w DS[/B][/COLOR]



[IMG]http://imageshack.us/a/img823/8892/fvo1.jpg[/IMG]
to te które przyjechały razem do OL.. później jeden zniknął(Ten jaśniejszy, a ten rudy był dłużej- też już chyba zniknął?)



[IMG]http://imageshack.us/a/img197/6017/dy8u.jpg[/IMG]
[COLOR=#ff0000] ta pierwsza to chyba ta grubaska którą P. wykastrował w Olkuszu! Czy to są zdjecia psów które znalażły dom?! ona znalazla dom?! W jakiej miejsowości?! Ona tak długo czekała, chcieliśmy jej pomóc, ale ciągle nie było gdzie. Znalazła dom?! chce wiedzieć czy żyje!! tak się o nią martwiłam!!!

Ta druga to Lukka- u nas na DT[/COLOR]



[IMG]http://imageshack.us/a/img607/6466/s36g.jpg[/IMG]

To Burbon u Angeli w hotelu


KL cd


[IMG]http://imageshack.us/a/img17/6060/f0yy.jpg[/IMG]
To taki stary dziadunio.. tez znalazł dom? (czy to są zdjecia psów które znalazły domy, czy psów ogólnie-wyłapanych?)








[IMG]http://imageshack.us/a/img811/7998/b7mf.jpg[/IMG]
tego widziałam w Jaroszowcu jeszcze zanim go złapali, później w Olkuszu w schronisku, a później zniknął[/QUOTE]Rudy pies z drugiego zdjęcia dalej tam jest.....

Link to comment
Share on other sites

Fajnie... Tylko nie ogarniam:
"Walczymy o zapisanie w ustawie zakazu prowadzenia schronisk dla zysku" - organizacja nie jest "zyskowna", zarobek to wynagrodzenie zatrudnionych w niej ludzi. I tu powinno być ograniczenie: przysłowiowemu Kowalskiemu jest wszystko jedno czy zarabia prowadząc schron jako firma czy jako prezes fundacji.
"chcemy, żeby oprócz samorządów schroniska mogły prowadzić wyłącznie fundacje" - samorządowy jest schron w Jastrzębiu? I nawet budy nie można nowej psom zafundować.
" Projekt zakłada, że nie przedsiębiorca, ale gmina musi podpisać umowę z azylem" - to teraz jest zapis, że można z hyclem?
" Dzięki czipowaniu wreszcie będzie można sprawdzić, czy odłowione zwierzęta są sterylizowane" - a jakim cudem???? W chipie będzie takie info????
" Proponowane przepisy pozwalają na tworzenie gminnych punktów przetrzymania" - myślałam, że to już działa i czasami przypomina koszmar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...