Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

nie sądzicie, że dobrze byłoby w ogłoszeniu wyeksponować fakt, że sunia jest od 10 lat w schronisku? to naprawdę przeraża i może kogoś poruszy... mnie porusza,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']Javenko:):):) serdecznie dziękujemy:):) działasz z prędkością światła:):)[/QUOTE]

Staram sie jak mogę. Przy okazji zaprosze na bazarek, na spłacenie mega długu naszej cioteczki ,w lecznicach . Sama tego nie udżwignie . Pomogła już tylu zwierzakom.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00[/URL]

[B]Koszt wysyłki symboliczny 3 zł i 5 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na pw na fb pytanie czy może mieszkać w mieszkaniu z 12 letnim psem, wykastrowanym? jak reaguje na inne zwierzęta?

Napisałam że jest łagodna i akceptuje inne pieski.
A jak myślicie co z mieszkaniem ? Czy lepszy byłby domek z ogródkiem.. Chociaż wiem że wiele psów nawet długimi latami mieszkające w schronisku, potrafią nawet na stare lata nauczyć się czystości i mieszkać w mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A jak myślicie co z mieszkaniem ? Czy lepszy byłby domek z ogródkiem.. Chociaż wiem że wiele psów nawet długimi latami mieszkające w schronisku, potrafią nawet na stare lata nauczyć się czystości i mieszkać w mieszkaniu.[/QUOTE]

Nie mam pojęcia, ale sobie myślę, że warto spróbować skoro jest szansa. To starsza sunia i w dodatku przyzwyczajona do małej przestrzeni, przyzwyczaiłaby się i wystarczyły by jej spacery, tylko czystości w mieszkaniu musiałaby się nauczyć. Super że jest już odzew!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Dostałam na pw na fb pytanie czy może mieszkać w mieszkaniu z 12 letnim psem, wykastrowanym? jak reaguje na inne zwierzęta?

Napisałam że jest łagodna i akceptuje inne pieski.
A jak myślicie co z mieszkaniem ? Czy lepszy byłby domek z ogródkiem.. Chociaż wiem że wiele psów nawet długimi latami mieszkające w schronisku, potrafią nawet na stare lata nauczyć się czystości i mieszkać w mieszkaniu.[/QUOTE]

hmm poczekamy może na Paulę,co ona nam powie? jednak uważam,że Kluska by się spisała,lepsze to niż schronisko :( ale jak byłoby z czystością .... rok temu - chyba rok,już nie pamiętam :roll: wyadoptowałam z "naszego" schroniska psiaka,który również jak Klusia był ponad 11 lat w schronie,był także od szczeniaka w schronisku,zamieszkał chłopak w Anglii w bloku i z czystością od początku nie było problemu,oczywiście na początku miał więcej spacerków
[U]dodam,że jest to psiak niewidomy[/U] więc wszystko można,jak się oczywiście chce i pracuje!

Link to comment
Share on other sites

spójrzcie w mój avatar - Lusia - dzika suczka wzięta z tego schroniska co nasza Klusia:) uwierzcie mi, nigdy się nic ze zdarzyło!!!, ba ja mogę zostawić swoje psy na 10 godz. ( duet avatar kinga_kinga7):):) mają dostęp wszędzie i zawsze jest porządek:):) ..tylko łózka są pościelone po psiemu:):):)
myślę, że powinno być OK!!, ale gwarancji nikt nie da póki się nie spróbuje:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']przed chwilą rozmawiałam z kierownikiem schroniska p. Markiem, słuchajcie .. On daje 100% gwarancji, że cytuję słowa kierownika.. PRZYLEPA, NA PEWNO SIĘ SPISZE!!! ana jest pozytywnie nastawiona do wszystkich....[/QUOTE]

Fantastycznie! Z takimi referencjami nie powinno być problemu. Klusiunia na pewno się spisze, oby również domek się spisał!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Fantastycznie! Z takimi referencjami nie powinno być problemu. Klusiunia na pewno się spisze, oby również domek się spisał![/QUOTE]

więc, nie chciałam tego pisać, wszystko jest w rękach opiekunów!!!, wiadomo, że pracować trzeba, bo skąd niby dziewczyna ma wiedzieć! a wypracować można wszystko!!! z tak łagodnym psiakiem to sama przyjemność:):)

Link to comment
Share on other sites

Doguniu:) oczywiście dopytaj:), to musi być mega domek:):) Kluska zasługuje na taki:) bardzo odpowiedzialny i kochający:):) Klusencja musi być pieskiem kanapowym:):), wiem, że ciężko jest przestawić psa przebywającego od zawsze na dworze do warunków domowych, ale wiek dziewczyny i jeśli będzie taka możliwość korzystania z ciepełka to na pewno nie pogardzi:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']Doguniu:) oczywiście dopytaj:), to musi być mega domek:):) Kluska zasługuje na taki:) bardzo odpowiedzialny i kochający:):) Klusencja musi być pieskiem kanapowym:):), wiem, że ciężko jest przestawić psa przebywającego od zawsze na dworze do warunków domowych, ale wiek dziewczyny i jeśli będzie taka możliwość korzystania z ciepełka to na pewno nie pogardzi:):)[/QUOTE]
mam sunie z walbrzyskiego schronu i nigdy nie bylo z Nia zadnych problemow takze moze byc calkiem dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

moja Zosia po 11 latach schroniska dobrze wiedziała, że załatwiać się należy nie w domu. w ostatnich miesiącach życia co prawda czasem zrobiła siku na podłogę, ale to dlatego, że miała jakieś schorzenie polegające na niezagęszczaniu się moczu. więc bądźmy dobrej myśli, że sunia poradzi sobie z nauką czystości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...