Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dnia 8.04.2019 o 16:23, Maciek777 napisał:

A no dziwna tradycja:) Mógłbym jeszcze dodatkowo aktualną gazetę koło niej położyć dla potwierdzenia świeżości zdjęcia:P

Karmę (  świeżą ;))  Pandusia zje, ale gazet przecież nie czyta :) :)  :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Panda w poniedziałek była zakropiona na pchły więc podaję aktualny stan jej majątku.

Poza tym mała ciekawostka, że Panda przez te 3 lata u mnie nie straciła kondycji na spacerach i dalej chodzi z nami bez żadnego niedomagania:) Z resztą uwielbia spacery i w trakcie zakładania moim psom poszorków, ona szczeka i biega w kółko:)

Rozliczenie:

Stan z 7 kwietnia: +2100 zł

06 maja: -7 zł za krople Fiprex

Stan na chwilę obecną: +2093 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Maciek777 napisał:

To miała być niespodzianka 0bully.gif Poza tym nie chciałem nic pisać w razie gdyby to się przeciągało czy coś bo mam "remont" wokół domu więc jest ogólny bajzel 0wacko2.gif

O masz... podejrzane to podejrzane, remont, niespodzianka... może być bałagan, my Pandę tylko chcemy zobaczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Olena84 napisał:

O masz... podejrzane to podejrzane, remont, niespodzianka... może być bałagan, my Pandę tylko chcemy zobaczyć ;)

Więc mało czasu zostało mi by ją nauczyć cieszenia się i szczekania przed spacerem:P Jak na razie to tutaj jest deszczowo całodniowo i tak ma być do końca weekendu więc nie wiem kiedy powstanie ta super produkcja...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2019 o 09:47, Maciek777 napisał:

Więc mało czasu zostało mi by ją nauczyć cieszenia się i szczekania przed spacerem:P Jak na razie to tutaj jest deszczowo całodniowo i tak ma być do końca weekendu więc nie wiem kiedy powstanie ta super produkcja...

Gdybyś potrzebował dublera do tej roli - mój rudy Misiek bardzo do Pandusi podobny, a szczeka, jak wariat.... nadałby się do takiej roli :) tylko bez zbliżeń, bo jedynie jajeczka mu wycięto, resztę widać ;)  :) :)

ee5dca561b67.jpg

i pływać w Odrze  potrafi :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2019 o 18:48, mari23 napisał:

Gdybyś potrzebował dublera do tej roli - mój rudy Misiek bardzo do Pandusi podobny, a szczeka, jak wariat.... nadałby się do takiej roli :) tylko bez zbliżeń, bo jedynie jajeczka mu wycięto, resztę widać ;)  :) :)

ee5dca561b67.jpg

i pływać w Odrze  potrafi :)

W pierwszej chwili myślałem, że to Panda:D Super!:) Dzięki za propozycję, ale w tym filmie zagrała Panda we własnej osobie:) (a można w cudzej osobie?;) ) Tak więc przedstawiam Państwu poszczekującą, powywującą, lekko podgryzającą i cieszącą się Pandę:)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2019 o 14:07, Olena84 napisał:

Cudowny filmik! Nie myślałam że Pandzia taka wesoła, zawsze myślałam, że ona taka smutna, cicha ;)

Dziękuję:) Wesoła to ona jest gdy tylko uwaga nie koncentruje się bezpośrednio na niej bo wtedy zaczyna "przepraszać". Znajomy zoopsycholog mówił by ignorować to zachowanie. Tzn chodziło akurat o innego psa, ale o bardzo podobnym zachowaniu - trochę gorszym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Panda ładnie radzi sobie z upałami - nie zauważyłem w jej zachowaniu niczego nietypowego czy innych powodów do zmartwień:)

Tak sobie myślę, że może by jej kupić obrożę bo te, które ma są już dość wytarte. Tzn mi to nie przeszkadza, a jej zwłaszcza, ale no nie wiem, może warto jej czasem kupić coś ładnego;) 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Maciek777 napisał:

Panda ładnie radzi sobie z upałami - nie zauważyłem w jej zachowaniu niczego nietypowego czy innych powodów do zmartwień:)

Tak sobie myślę, że może by jej kupić obrożę bo te, które ma są już dość wytarte. Tzn mi to nie przeszkadza, a jej zwłaszcza, ale no nie wiem, może warto jej czasem kupić coś ładnego;) 

Myślę że ma takie zabezpieczenie że nawet w misie jej kup;)

Link to comment
Share on other sites

W sobotę Panda była zakropiona więc znowu uszczuplam jej konto;)

Rozliczenie:

Stan z 8 maja: +2093 zł

08 czerwca: -7 zł za krople Fiprex

Stan na chwilę obecną: +2086 zł

W przyszłym tygodniu pojadę z moim psem do weta więc i Pandę mógłbym na te badania krwi zabrać. Zapytałem właśnie przez priva Dankę488 o zgodę...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 23:04, mari23 napisał:

koniecznie taka w pandy :) :) będzie jej "do twarzy" :)

:D

Dnia 12.06.2019 o 08:05, danka488 napisał:

tak Maćku:) weź i dziewczynę przy okazji do weta:) bardzo dziękuję:) filmik super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję:) Miałem jechać w poniedziałek, ale okazało się, że sam mam sprawy urzędowe do załatwienia więc jednak nie prędzej jak we wtorek. Oczywiście zdam relację:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2019 o 15:11, Maciek777 napisał:

:D

Dziękuję:) Miałem jechać w poniedziałek, ale okazało się, że sam mam sprawy urzędowe do załatwienia więc jednak nie prędzej jak we wtorek. Oczywiście zdam relację:)

to lepiej weź szczoteczkę do zębów i gatki na zmianę bo to nigdy nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2019 o 22:18, mari23 napisał:

oby sprawy urzędowe pomyślnie udało się załatwić :) tego życzę gorąco.... a nawet upalnie ;)

Dziękuję i na szczęście obyło się bez większych komplikacji - pobrany dokument (do wypełnienia) z oficjalnej strony rządowej musiałem wypełniać na miejscu jeszcze raz bo usłyszałem, że "to nie nasz dokument" i dostałem kolejny - prawie identyczny tylko tekst trochę inaczej rozmieszczony:P

Dnia 18.06.2019 o 08:36, Olena84 napisał:

to lepiej weź szczoteczkę do zębów i gatki na zmianę bo to nigdy nie wiadomo ;)

Nie było ani jednej osoby przede mną, ale za to rozpatrzenie, które powinno im zająć tydzień, oni zrobią w co najmniej dwa miesiące:P

 

Ale przejdźmy do spraw ważnych, czyli Pandzich badań krwi. Byliśmy przedwczoraj. Nie będę się rozpisywał bo opis wizyty jest i paragon też jest. Wszystko jest OK, przynajmniej to co udało się ustalić. Po resztę wyników będę dzwonił w piątek. Powinny wtedy być, ale pewności nie ma ze względu na dzisiejsze święto. W ogóle dlaczego nie wyszły to też nie wiadomo - mógł to być nieprawidłowy skład krwi (wet mówił dokładnie, ale zapomniałem) lub zwyczajny błąd urządzenia. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. 

Wstawiam wyniki biochemii, opis wizyty i od razu kilka fotek z wyjazdu. Ale najpierw rozliczenie.

Rozliczenie:

Stan z 11 czerwca: +2086 zł

18 czerwca: -90 zł za wizytę u weta

Stan na chwilę obecną: +1996 zł

Oszczędności Pandy nie mają już dwójki z przodu więc znowu jest biedna;)

20190618_093852.jpg

20190618_101554.jpg

 

 

 

20190618_102419.jpg

Inked20190620_100721_LI.jpg

Inked20190620_100755_LI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...