Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dnia 11.01.2019 o 21:40, danka488 napisał:

witajcie kochani:) życzę wszystkim z Nowym Rokiem wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, którego mi ostatnio brakuje:( Maciej , dobrze, że kupiłeś karmę, z paragonem daj sobie spokój, czasem tak bywa! 

Witaj:) Dziękuję i ja również życzę przede wszystkim zdrowia!

Mam nadzieję, że jednak sprzedawca prześle mi jakiś skan to wtedy go tu wstawię...

14 godzin temu, bianka0 napisał:

Witam wszystkich serdecznie.
Jak co roku przyszedł do Pandorki nieco spóźniony Mikołaj.
W tym roku Pandusia dostaje całość sumy z nadpłat z tego bazarku :

https://www.facebook.com/events/308145233125705/?active_tab=discussion
Czyli 453 zł.
Bardzo proszę o dane do przelewu.

Witaj:) Wow! Pandi bije rekordy bogactwa:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, bianka0 napisał:

Dziękuję.
Przelew poszedł.

I potwierdzam wpłatę, bardzo dziękuję :)

Rozliczenie:

Stan z 11 stycznia: +1842 zł

14 stycznia: +453 zł wpłaty od bianka0

Stan na chwilę obecną: +2295 zł

 

Sprzedawca z allegro przesłał mi ten skan paragonu za karmę więc wstawiam go tutaj.

Mam taką propozycję - skoro Pandzie bieda w najbliższym czasie nie grozi to może zabrałbym ją do weta na profilaktyczne badanie krwi - morfologia i biochemia? Jak u mnie mieszka to chyba nigdy nie miała. Nie pamiętam ceny, ale chyba ok 120 zł w zeszłym roku kosztowało.

P_20190114_085712.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 22.01.2019 o 22:32, mari23 napisał:

no tak, panna z posagiem.... znaczy - Panda z posagiem :)

pozdrawiam serdecznie!

:D

I ja pozdrawiam:)

Nowości u Panny Pandy brak. Wszystko po staremu. Nowa karma jej smakuje. W ogóle chyba tylko jedna karma jej tak nie do końca smakowała - Taste of the wild. I to chyba tylko jeden smak, już nie pamiętam jaki. Muszę ją wykąpać bo zaczyna dostawać tłustego futra. Ale to chyba jutro. Zachwycona nie będzie;) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2019 o 10:36, Maciek777 napisał:

:D

I ja pozdrawiam:)

Nowości u Panny Pandy brak. Wszystko po staremu. Nowa karma jej smakuje. W ogóle chyba tylko jedna karma jej tak nie do końca smakowała - Taste of the wild. I to chyba tylko jeden smak, już nie pamiętam jaki. Muszę ją wykąpać bo zaczyna dostawać tłustego futra. Ale to chyba jutro. Zachwycona nie będzie;) 

fajnie, że u Was wszystko jest ok! my znowu mamy bezdomną kotkę, szykujemy ją do sterylizacji:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2019 o 22:37, danka488 napisał:

fajnie, że u Was wszystko jest ok! my znowu mamy bezdomną kotkę, szykujemy ją do sterylizacji:(

Super, że ją ratujecie:) Powodzenia Wam i kotce życzę:)

Panda była kąpana w piątek. przy okazji trzeba już było wrócić do standardowej obroży, ale ta z dzwoneczkami powróci w grudniu;) Od piątku też staram się wrzucić nowe zdjęcia, ale dogo ma jakąś awarię... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2019 o 20:11, mari23 napisał:

prześliczne te fotki !!!

ale taka piękna modelka i taki zdolny fotograf - inaczej być nie mogło :)

Dziękujemy:D

Dnia 6.02.2019 o 21:06, danka488 napisał:

malutka, jak pięknie pozuje:) Maciej , chyba znowu się przyty,lo:)?

Wątpię by przytyła:) To takie wrażenie przez luźną skórę.Np na pierwszym zdjęciu wygląda normalnie, ale na ostatnim jakby to nie ten sam pies;)

 

Moje pytanie chyba gdzieś przepadło między innymi sprawami więc przypomnę się:) Nie to żebym namawiał, ale proszę tylko o odpowiedź czy tak czy nie:)

Dnia 14.01.2019 o 19:26, Maciek777 napisał:

Mam taką propozycję - skoro Pandzie bieda w najbliższym czasie nie grozi to może zabrałbym ją do weta na profilaktyczne badanie krwi - morfologia i biochemia? Jak u mnie mieszka to chyba nigdy nie miała. Nie pamiętam ceny, ale chyba ok 120 zł w zeszłym roku kosztowało.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 17.03.2019 o 16:21, pucka69 napisał:

a na badaniach kontrolnych była? 

Nie była bo jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem:P Na oko wygląda na zdrową:)

Teraz śpi, a nawet chrapie:) W cieplejsze dni spędza więcej czasu na powietrzu, ale teraz wiadomo - skazana na dom;)

Ze słuchem coraz gorzej. Dobrze, że reaguje na machanie ręką by przyszła:D Nie wiem czy jej to w ogóle jakoś przeszkadza bo w żadnym razie jakaś osowiała czy zagubiona nie jest. Może cieszy się świętym spokojem;) Jak śpi to nie dość, że nie reaguje na głos (można nawet krzyczeć nad nią) to nie budzi jej też dotyk tak od razu tylko po paru sekundach, a wtedy się nagle zrywa w szoku, że ktoś coś od niej chce...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 18.03.2019 o 19:34, Maciek777 napisał:

Nie była bo jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem:P Na oko wygląda na zdrową:)

Teraz śpi, a nawet chrapie:) W cieplejsze dni spędza więcej czasu na powietrzu, ale teraz wiadomo - skazana na dom;)

Ze słuchem coraz gorzej. Dobrze, że reaguje na machanie ręką by przyszła:D Nie wiem czy jej to w ogóle jakoś przeszkadza bo w żadnym razie jakaś osowiała czy zagubiona nie jest. Może cieszy się świętym spokojem;) Jak śpi to nie dość, że nie reaguje na głos (można nawet krzyczeć nad nią) to nie budzi jej też dotyk tak od razu tylko po paru sekundach, a wtedy się nagle zrywa w szoku, że ktoś coś od niej chce...

to zupełnie tak samo, jak mój stary Kajtuś ( z wyglądu - Pandusia w wersji black ;)) najlepsze jest to, że kiedy spanielka Betty "groźnie" mamrocze przy misce, psy nie podejdą jeść, ale przygłuchy Kajtuś spokojnie zajada tuż przy głowie pomrukującej Betty :) dodając do tego brak lęku przed burzą - głuchota ma swoje dobre strony :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.03.2019 o 17:09, mari23 napisał:

to zupełnie tak samo, jak mój stary Kajtuś ( z wyglądu - Pandusia w wersji black ;)) najlepsze jest to, że kiedy spanielka Betty "groźnie" mamrocze przy misce, psy nie podejdą jeść, ale przygłuchy Kajtuś spokojnie zajada tuż przy głowie pomrukującej Betty :) dodając do tego brak lęku przed burzą - głuchota ma swoje dobre strony :)

Ha ha, faktycznie:D Można mu nawet pozazdrościć:) 

 

Co do karmy to już kupiłem. Trochę się porządziłem bo kupiłem trochę droższą karmę, ale za to jest jej 15 kg w worku, a nie 12 jak zazwyczaj. Do tego kupiłem już zestaw kropli na pchły i kleszcze (Fiprex) bo niestety już u mnie atakują - przynajmniej kleszcze. I, jak rok temu, kupiłem jej fiolki na rozmiar L więc daję jej po połowie co miesiąc więc co miesiąc będę jej odliczał 7 zł.

Panda już dnie spędza na zewnątrz, a przynajmniej ostatnio gdy jest tak ciepło. Nie ciągnie jej do domu. Wygrzewa się na słońcu:)

Wrzucam skan paragonu, zdjęcie karmy i kilka fotek zrobionych na szybko, na wczorajszym spacerze:)

Rozliczenie:

Stan z 14 stycznia: +2295 zł

02 kwietnia: -188 zł za karmę Royal Canin Ageing 10+

06 kwietnia: -7 zł za krople Fiprex

Stan na chwilę obecną: +2100 zł

 

20190405_175918.jpg

20190405_214701.jpg

20190406_103854.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...