Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dnia 29.04.2020 o 07:02, Danusia - Lusia napisał:

Witaj kochana:) dobrze, że wpadasz z dobrymi i niezbyt dobrymi informacjami. Nadopiekuńczośc wg. mnie nie jest wadą:) to tylko swiadczy o Tobie dobrze:) trzymajcie się!

to była nadopiekuńczość, choć zmiany w wątrobie i nerkach jednak są, ale nie ma dramatu :)

a wpadam tu  jeszcze ....z jakąś cichą nadzieją....że u Wujka Macieja  pojawią się "następczynie" Klusi i Pandusi.....

Macieju, przebacz!  <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.05.2020 o 21:03, mari23 napisał:

to była nadopiekuńczość, choć zmiany w wątrobie i nerkach jednak są, ale nie ma dramatu :)

a wpadam tu  jeszcze ....z jakąś cichą nadzieją....że u Wujka Macieja  pojawią się "następczynie" Klusi i Pandusi.....

Macieju, przebacz!  <3

Bez nadopiekuńczości można się nie dowiedzieć o takich zmianach:)

Haha, wybaczam:D Przeczucie masz dobre bo ja myślę cały czas o tym, ale jakoś nie potrafię się zebrać do kupy i konkretnie zdecydować która by to miała być:/ Ale chyba już 2 miesiące temu kupiłem jej zapas kropli na pchły:P Od czegoś trzeba zacząć:) Na pewno w tym miesiącu czeka mnie adopcja królika:) Niestety doskwiera brak poczucia czasu, co widać po moich wizytach na dogo:/ Się mówi "jutro, jutro", a tu tygodnie lecą:/ I w najbliższych dniach już na prawdę muszę nadrobić zaległości na wątkach...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 7.06.2020 o 23:50, Maciek777 napisał:

Bez nadopiekuńczości można się nie dowiedzieć o takich zmianach:)

Haha, wybaczam:D Przeczucie masz dobre bo ja myślę cały czas o tym, ale jakoś nie potrafię się zebrać do kupy i konkretnie zdecydować która by to miała być:/ Ale chyba już 2 miesiące temu kupiłem jej zapas kropli na pchły:P Od czegoś trzeba zacząć:) Na pewno w tym miesiącu czeka mnie adopcja królika:) Niestety doskwiera brak poczucia czasu, co widać po moich wizytach na dogo:/ Się mówi "jutro, jutro", a tu tygodnie lecą:/ I w najbliższych dniach już na prawdę muszę nadrobić zaległości na wątkach...

dziękuję za wybaczenie....ale poprawy nie obiecuję ;)

Jakbyś się nie mógł zdecydować, moja Kasieńka zna taka wyliczankę: ene, due, rike, fake....itd :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.06.2020 o 15:43, mari23 napisał:

Jakbyś się nie mógł zdecydować, moja Kasieńka zna taka wyliczankę: ene, due, rike, fake....itd :) :)

O nie bo jeszcze by mi wyszło, że wszystkie mam brać:P

Dnia 29.06.2020 o 13:45, bakusiowa napisał:

Co się dzieje z naszą Danusią? Dawno nie była na dogo.

Faktycznie długa przerwa:/ Ale jest lato więc da się to wyjaśnić normalnymi sprawami. Chyba...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 9.08.2020 o 14:12, mari23 napisał:

to chociaż ze dwie, jeśli nie wszystkie :) :)

Ze dwie żebym miał do pary:D A tak na serio to chyba dopiero na wiosnę będę mógł coś zdecydować bo w pracy mi się trochę posypało przez wirusa, a straszą na jesień powrotem więc żebym nie został bezrobotnym z czwórką psów, dwójką kotów i królikiem:P

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 22.08.2020 o 14:21, Maciek777 napisał:

Ze dwie żebym miał do pary:D A tak na serio to chyba dopiero na wiosnę będę mógł coś zdecydować bo w pracy mi się trochę posypało przez wirusa, a straszą na jesień powrotem więc żebym nie został bezrobotnym z czwórką psów, dwójką kotów i królikiem:P

 

od pomocy w takich sytuacjach jest Twój fan-club na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
21 godzin temu, mari23 napisał:

ten wątek jest dowodem, że go masz :)

Kluska i Panda mają:) Jednak powoli mi się normuje w pracy. Nie mówię, że poprawia, ale przynajmniej stabilizuje:P

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Zawsze można jakiś bazarek zorganizować.

Dzięki, ale wiem jak źle by musiało u mnie być bym się zgodził. Póki bym mógł to o swoje zwierzaki muszę dbać sam bo pomocy bardziej potrzebują inne. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...