Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dnia 7.02.2020 o 16:45, Olena84 napisał:

Zdecyduj sam, tyle tych psiaków, że każda decyzja będzie dobra

Dzięki! Jeśli nikt, powiedzmy do środy, nie będzie miał nic przeciwko lub innego pomysłu to tak zrobię.

Również żeby nie przeciągać w nieskończoność tych spraw spadkowych, w czwartek odkupię te obroże za 30 zł, jak pisałem kilka dni temu. Chyba, że do tego czasu ktoś będzie miał co do nich inny pomysł. Myślę, że to dobra cena bo ta biała obroża kosztowała chyba 22 zł, a 3 pozostałe są już poprzecierane więc mają raczej tylko wartość sentymentalną.

Odbiorcę tabletek już znalazłem. Tak się złożyło, że bezdomniaki w hotelu u Murki zażywają te leki więc w poniedziałek je wyślę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Na konto Miłej wpłynęło 200 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy.

Pieniądze bardzo się jej przydadzą:) Dzięki za potwierdzenie tutaj!

Kolejną wpłatę już odliczamy. Za zgodą Pucki, zdecydowałem, że jej część przeleję właśnie Miłej - link do jej wątku w rozliczeniu.

Rozliczenie:

Stan z 06 lutego: +990 zł

08 lutego: -200 zł - przelew na konto Miłki >KLIK<

Stan na chwilę obecną: +790 zł

Link to comment
Share on other sites

Mam potwierdzenie wpłaty u Radysiaka vel Pieguska aka Kropka zgodnie z prośbą Oleny:) Tu jego wątek >KLIK< i samo potwierdzenie:

20 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo dziękuję za 100 zł, które dotarło na prośbę Oleny84 od Maćka777. Bardzo dziękuję!

Jutro zrobię rozliczenie wieczorkiem, jak już dojadę do hotelu.

Rozliczenie:

Stan z 08 lutego: +790 zł

11 lutego: -100 zł - przelew na konto Pieguska >KLIK<

Stan na chwilę obecną: +690 zł

Link to comment
Share on other sites

Tak jak wcześniej było pisane - nikt nie zgłosił innego pomysłu to właśnie kupiłem 4 obroże po Klusce i Pandzie więc na ich konto dokładam 30 zł.

Rozliczenie:

Stan z 12 lutego: +390 zł

14 lutego: +30 zł - zapłata za obroże

Stan na chwilę obecną: +420 zł

 

Do tego ta część spadku, jakim miała pokierować paula_t pójdzie na Klarę >KLIK<. Dlaczego ją wybrałem? Duża, starsza, o przeciętnej urodzie i ujemnym stanie konta:(

 

Leki po suniach dotarły wczoraj do Murki:) >KLIK<

Dnia 13.02.2020 o 00:00, Murka napisał:

Dziś przyszły leki! Jak fachowo opakowane:) Bardzo Ci dziękuję!

 

Z ciekawostek to muszę Wam coś pokazać! Wczoraj, przeglądając psy na OLXie, w oczy rzuciła mi się ta parówkowa ONka:) Otwieram ogłoszenie i widzę, że ona jest nie tylko podobna do Kluski, ale nazwana jest "kluseczką", a do tego ma taki charakter jak ona, a wisienką na torcie jest fakt, że mieszka w DT u Kasi, gdzie mieszkały Kluska z Pandą... Nawet na ostatnim zdjęciu te psy wyglądają jak takie trochę inne Kluska i Panda:)

https://www.olx.pl/oferta/dama-cudowna-sunia-wilczurek-na-krotkich-nozkach-szuka-domu-CID103-IDr8zEt.html#551dc1d595

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Na konto Klary wpłynęło 200,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękuję za potwierdzenie:)

5 godzin temu, mari23 napisał:

trochę mnie nie było, więc się witam i serdecznie pozdrawiam :)

cieszę się, że wątek wciąż żyje :)

Pozdrowienia również dla Ciebie:)

Pewnie już niedługo, ale w końcu to normalne...

 

Rozliczenie:

Stan z 14 lutego: +390 zł

22 lutego: -200 zł - przelew na konto Klary >KLIK<

Stan na chwilę obecną: +220 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2020 o 02:50, Maciek777 napisał:

Dziękuję za potwierdzenie:)

Pozdrowienia również dla Ciebie:)

Pewnie już niedługo, ale w końcu to normalne...

 

Rozliczenie:

Stan z 14 lutego: +390 zł

22 lutego: -200 zł - przelew na konto Klary >KLIK<

Stan na chwilę obecną: +220 zł

ależ my chcemy, żeby wątek żył długo, bo lubimy tu wpadać !!! i to jest normalne, bo fajnie tu i fajni ludzie <3

A teraz ważne "pismo urzędowe" :)

Jednouchy Pirat, niewidomy Miluś, głuchy Kajtek, upośledzona Morelka, tarczycowy Łatek - jako przedstawiciele całej gromadki im podobnych psiaków-biedaków u mari23 dziękują za dar w postaci kwoty 220 złotych, która dzięki Wujkowi Maciejowi znalazła się na koncie ich wszystkich.

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

ależ my chcemy, żeby wątek żył długo, bo lubimy tu wpadać !!! i to jest normalne, bo fajnie tu i fajni ludzie <3

A teraz ważne "pismo urzędowe" :)

Jednouchy Pirat, niewidomy Miluś, głuchy Kajtek, upośledzona Morelka, tarczycowy Łatek - jako przedstawiciele całej gromadki im podobnych psiaków-biedaków u mari23 dziękują za dar w postaci kwoty 220 złotych, która dzięki Wujkowi Maciejowi znalazła się na koncie ich wszystkich.

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

witaj kochana:) wpadaj do woli, :) 

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z decyzją asiuniab, miałem wybrać wątek do przekazania "jej" części spadkowych pieniędzy. Padło na DT u mari23, co widać poniżej:) Link w rozliczeniu. Do tego przelewu dodałem jeszcze 20 zł by wyzerować konto.

 

14 godzin temu, mari23 napisał:

ależ my chcemy, żeby wątek żył długo, bo lubimy tu wpadać !!! i to jest normalne, bo fajnie tu i fajni ludzie <3

A teraz ważne "pismo urzędowe" :)

Jednouchy Pirat, niewidomy Miluś, głuchy Kajtek, upośledzona Morelka, tarczycowy Łatek - jako przedstawiciele całej gromadki im podobnych psiaków-biedaków u mari23 dziękują za dar w postaci kwoty 220 złotych, która dzięki Wujkowi Maciejowi znalazła się na koncie ich wszystkich.

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Też bym chciał z tych samych powodów:)

Dziękuję za potwierdzenie:) Gromadka zadowolona, mam nadzieję:) A ile ich teraz mieszka u Ciebie? 

Jeśli chodzi o mój wkład w ten prezent (poklikanie by zrobić przelew) to nie ma za co:)

 

Rozliczenie:

Stan z 23 lutego: +220 zł

26 lutego: -220 zł przelew na DT u mari23 >KLIK<

Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych)

 

O przedmiotach, które zostały po nich, już pisałem w poprzednich postach. Tym oto sposobem zamknęły się wszystkie sprawy spadkowe po Klusce i Pandzie.

 

13 godzin temu, danusia vel danka488 napisał:

witaj kochana:) wpadaj do woli, :) 

O właśnie:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Maciek777 napisał:

Zgodnie z decyzją asiuniab, miałem wybrać wątek do przekazania "jej" części spadkowych pieniędzy. Padło na DT u mari23, co widać poniżej:) Link w rozliczeniu. Do tego przelewu dodałem jeszcze 20 zł by wyzerować konto.

 

Też bym chciał z tych samych powodów:)

Dziękuję za potwierdzenie:) Gromadka zadowolona, mam nadzieję:) A ile ich teraz mieszka u Ciebie? 

Jeśli chodzi o mój wkład w ten prezent (poklikanie by zrobić przelew) to nie ma za co:)

 

Rozliczenie:

Stan z 23 lutego: +220 zł

26 lutego: -220 zł przelew na DT u mari23 >KLIK<

Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych)

 

O przedmiotach, które zostały po nich, już pisałem w poprzednich postach. Tym oto sposobem zamknęły się wszystkie sprawy spadkowe po Klusce i Pandzie.

 

O właśnie:)

Gromadka zadowolona i wdzięczna, liczy sztuk 12 ( psów rzecz jasna) , a trzynaste "w drodze", jakieś znalezione szczenię chcą mi tu przywieźć, jest jeszcze jeden, który DT traci..... ale mam nadzieję, że znajdą domki "po drodze", zanim do mnie dotrą, bo ciasno trochę, zwłaszcza, że z najnowszych jedno przerażony dzikusek, drugie wielkie gabarytowo :)

Jeśli chodzi o wkład, to przed klikaniem było jeszcze "decydowanie" :) Dziękujemy bardzo!!! :)

Mam nadzieję, że Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych) dotyczy tylko funduszy, nie dalszych postów na tym wątku - że będziemy wszyscy tu zaglądać...

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mari23 napisał:

Gromadka zadowolona i wdzięczna, liczy sztuk 12 ( psów rzecz jasna) , a trzynaste "w drodze", jakieś znalezione szczenię chcą mi tu przywieźć, jest jeszcze jeden, który DT traci..... ale mam nadzieję, że znajdą domki "po drodze", zanim do mnie dotrą, bo ciasno trochę, zwłaszcza, że z najnowszych jedno przerażony dzikusek, drugie wielkie gabarytowo :)

Jeśli chodzi o wkład, to przed klikaniem było jeszcze "decydowanie" :) Dziękujemy bardzo!!! :)

Mam nadzieję, że Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych) dotyczy tylko funduszy, nie dalszych postów na tym wątku - że będziemy wszyscy tu zaglądać...

jasne, że zagadamy na tym wątku:) ja odruchowo będąc na dogo klikam w wątek:( no to masz niezłe stadko:)                                               

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danusia vel danka488 napisał:

jasne, że zagadamy na tym wątku:) ja odruchowo będąc na dogo klikam w wątek:( no to masz niezłe stadko:)                                               

jeden ślepy, drugi głuchy, trzeci bez ucha, czwarty z nie pracującą tarczycą, piata psychiczno-neurologiczna....i tak dalej ;)

"niezłe" stadko , w 80 procentach geriatria :) :) za to mam kogo kochać i ma kto mnie kochać :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mari23 napisał:

Gromadka zadowolona i wdzięczna, liczy sztuk 12 ( psów rzecz jasna) , a trzynaste "w drodze", jakieś znalezione szczenię chcą mi tu przywieźć, jest jeszcze jeden, który DT traci..... ale mam nadzieję, że znajdą domki "po drodze", zanim do mnie dotrą, bo ciasno trochę, zwłaszcza, że z najnowszych jedno przerażony dzikusek, drugie wielkie gabarytowo :)

Jeśli chodzi o wkład, to przed klikaniem było jeszcze "decydowanie" :) Dziękujemy bardzo!!! :)

Mam nadzieję, że Stan na chwilę obecną: 0 zł (słownie: zero złotych) dotyczy tylko funduszy, nie dalszych postów na tym wątku - że będziemy wszyscy tu zaglądać...

Trochę ich się nazbierało:) ...i nadal zbiera:/ Trzymam kciuki za te domy po drodze bo i tak na brak chętnych psów do mieszkania u Ciebie narzekać nie możesz;)

Nie ma za co raz jeszcze:)

Też chciałbym tu nadal zaglądać bo to jakby "ożywia"  te sunie, mimo, że nie tylko o nich się tu pisze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 14.02.2020 o 10:23, Maciek777 napisał:

Tak jak wcześniej było pisane - nikt nie zgłosił innego pomysłu to właśnie kupiłem 4 obroże po Klusce i Pandzie więc na ich konto dokładam 30 zł.

Rozliczenie:

Stan z 12 lutego: +390 zł

14 lutego: +30 zł - zapłata za obroże

Stan na chwilę obecną: +420 zł

 

Do tego ta część spadku, jakim miała pokierować paula_t pójdzie na Klarę >KLIK<. Dlaczego ją wybrałem? Duża, starsza, o przeciętnej urodzie i ujemnym stanie konta:(

 

Leki po suniach dotarły wczoraj do Murki:) >KLIK<

 

Z ciekawostek to muszę Wam coś pokazać! Wczoraj, przeglądając psy na OLXie, w oczy rzuciła mi się ta parówkowa ONka:) Otwieram ogłoszenie i widzę, że ona jest nie tylko podobna do Kluski, ale nazwana jest "kluseczką", a do tego ma taki charakter jak ona, a wisienką na torcie jest fakt, że mieszka w DT u Kasi, gdzie mieszkały Kluska z Pandą... Nawet na ostatnim zdjęciu te psy wyglądają jak takie trochę inne Kluska i Panda:)

https://www.olx.pl/oferta/dama-cudowna-sunia-wilczurek-na-krotkich-nozkach-szuka-domu-CID103-IDr8zEt.html#551dc1d595

kluseczka..... ożywiła nie tylko wątek, ale i moje serce.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2020 o 18:27, mari23 napisał:

kluseczka..... ożywiła nie tylko wątek, ale i moje serce.....

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że ona jeszcze nie adoptowana! 

Dnia 21.03.2020 o 20:58, danusia vel danka488 napisał:

jesteś kochana, teraz Ty ożywiasz Ich watek, dziękuję Ci:(

Dokładnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...