Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Poproszę o decyzję bo chciałbym coś w miarę szybko zamówić. Jeśli ja mam organizować zabezpieczenie przed pchłami i kleszczami to są dwie opcje do wyboru. Albo krople Fiprex, których jedna ampułka wystarczy Pandzie na 2 miesiące (po pół na miesiąc)

http://zooart.com.pl/product-pol-4762-VET-AGRO-FIPREX-75-L-4ML.html

Albo obroża Bayer Foresto, która zapewnia ochronę na 7-8 miesięcy i można ją przeciąć na pół by Panda podzieliła się z moim Alfredem więc wtedy cena też idzie do podziału na pół.

http://zooart.com.pl/product-pol-8134-BAYER-Foresto-Obroza-dla-psow-powyzej-8kg.html

No więc słucham co mam zrobić:) Jestem też otwarty na inne propozycje. Tylko, że chciałbym już coś zamówić do czwartku rana by mieć to jeszcze przed weekendem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2017 o 15:03, kinga_kinga7 napisał:

Jeśli o mnie chodzi to decyzja - obróżkę się nałoży i spokój,

Spokój już do końca sezonu:)

Dnia 18.04.2017 o 20:38, danka488 napisał:

jestem! bardzo przepraszam, ale różne zawirowania sprawiły, że dopiero wróciłam. Maciej może zdecyduj Ty, moje mają obróżki o kroplach trzeba pamietać. Jutro poczytam wątek i w najbliższym czasie już będę na miejscu! Zrobię rozliczenie :)

Już zdecydowałem i kupiłem obrożę. Wczoraj przyjechała. W skali całego sezonu, cenowo wyjdzie podobnie jak krople, a przy tym jest chyba mniej trucia psa (mam nadzieję) kroplami na skórę. Tak jak pisałem - koszt obroży dzielę na pół z moim Alfredem bo Panda będzie nosiła tylko pół obroży. 

Rozliczenie:

Stan z 30 marca: +799,29 zł

20 kwietnia: -40,29 zł za pół obroży Foresto

Stan na chwilę obecną: +759 zł

20170421_101031.jpg

Link to comment
Share on other sites

ponieważ nie mogę edytować rozliczenia ze str. 1  stan na dzień 06.03. 2017 r. - na koncie mam 510,- zł.

10.03.2017 r. - mama Oleny   50,- zł   na koncie mamy 560,- zł.

27.03.2017 r. - paula_t            10,- zł.  na koncie mamy 570,- zł.

27.03.2017 r. - BAKUSIOWA  25,- zł.  na koncie mamy 595,- zł.

24.04.2017 r. - BAKUSIOWA  25,- zł.  na koncie mamy 620,- zł.

24.04.2017 r. - ASIUNIAB        10,- zł. na koncie mamy 630,- zł.

Jak tylko dostanę nowe kody robię przelew do Maćka:) Nie było mnie w Polsce troszkę i rzekomo bank wysłał do mnie kody jednorazowe, ale mąż nie wie gdzie położył. Dzisiaj byłam w banku złożyłam zamówienie, jak tylko dostanę będę robiła zaległe przelewy. PANDUSIA jest super! Maciej bardzo dziękuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 25.04.2017 o 20:06, danka488 napisał:

Maciej bardzo dziękuję:)

Oczywiście nie ma za co:)

Dnia 9.05.2017 o 22:09, mari23 napisał:

 prześlicznie wygląda Pandusia, taka smukła i uśmiechnięta!!

To może też spodoba Ci porcja dzisiejszych fotek:)

Dzisiaj na spacerze po lesie znalazłem kleszcza między oczami Pandy. Na szczęście tylko sobie spacerował więc na pewno nie miał złych zamiarów ;)

Ogólnie u Pandy wszystko OK. Czasem chciałbym coś napisać by jakieś wieści były na bieżąco, ale często nie ma o czym pisać bo w sumie nic się nie dzieje. Jednak mam ustawione powiadomienia na maila w razie napisania przez kogoś posta więc nie jest to tak, że jak mnie tu nie ma to nie interesuje mnie co tu się dzieje.

A teraz te dzisiejsze fotki. Byłyby częściej (zwłaszcza z domu), ale, jak widzicie, Panda za nimi nie przepada i szczerze mówiąc nie jest to jakoś fajne robić takie poważne zdjęcia, a później je tu pokazywać bo przecież Panda zdaje się na nich krzyczeć "jak bardzo mi tu źle!!!" :) :/

 

DSC_8427.JPG

DSC_8432.JPG

DSC_8433.JPG

DSC_8434.JPG

DSC_8437.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...