Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Jeśli chodzi o zabieg to co jest z powiekami? 

Niby nic poważnego...

O 28.08.2016 o 18:47, Maciek777 napisał:

Niestety nie jest tak różowo. Panda ma jakieś narośle na powiekach. Stykają się z oczami. Przez co (najprawdopodobniej) ma praktycznie cały czas załzawione oczy. Podejrzewam, że jedyne wyjście do zabieg chirurgiczny...

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_08/DSC_7888.JPG.0f04d387ca4e75a9e15207b2feb77c8f.JPG

 

O 1.09.2016 o 17:50, Maciek777 napisał:

Pandy narośle nadają się jedynie do chirurgicznego usunięcia. Usuwa się to razem z odrobiną zdrowej tkanki, a resztę zszywa więc pewnie trochę to potrwa zanim Panda wróci do pełni formy. Wiadomo, że dopiero po upałach. Koszt nie powinien przekroczyć 250 zł z kołnierzem i wszystkim. Odpowiedni kołnierz może znajdę w domu to się zaoszczędzi.

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_09/111.thumb.jpg.1d203264399e4bbe568bc5f9e3737fa5.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Mój pies miał kiedyś narośl na brzegu powieki. O ile pamiętam to był gruczolak. Był usuwany metodą wymrożenia. Pomimo tego, że nie było cięte  powieka dochodziła do zdrowia około czterech tygodni. Wpuszczałam trzy rodzaje kropli po trzy razy dziennie, każde w odstępie dwudziestu minut od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Bakusiowa, dzięki za te info! Nie wróżą nic fajnego, ale bądźmy optymistami:)

Co u Pandi? W sumie nic się nie dzieje. Pogoda nieciekawa to nie chce się wygrzewać na słońcu (którego brak) więc przez większość czasu w budzie siedzi, podobnie jak i moje. 

Dzwoniłem przed chwilą do kliniki. Chirurg wróci jednak dopiero w środę, ale do piątku już ma zajęte terminy zabiegów. Jedynie w przyszłym tygodniu, ale mam zadzwonić i się umówić dopiero w piątek. Pozostaje czekać. Kropli do oczu spokojnie wystarczy więc przynajmniej o to nie trzeba się martwić.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Maciek777 napisał:

Bakusiowa, dzięki za te info! Nie wróżą nic fajnego, ale bądźmy optymistami:)

Co u Pandi? W sumie nic się nie dzieje. Pogoda nieciekawa to nie chce się wygrzewać na słońcu (którego brak) więc przez większość czasu w budzie siedzi, podobnie jak i moje. 

Dzwoniłem przed chwilą do kliniki. Chirurg wróci jednak dopiero w środę, ale do piątku już ma zajęte terminy zabiegów. Jedynie w przyszłym tygodniu, ale mam zadzwonić i się umówić dopiero w piątek. Pozostaje czekać. Kropli do oczu spokojnie wystarczy więc przynajmniej o to nie trzeba się martwić.

to super! zaczynam od nowego nicku:) dla przypomnienia stary - danusiadanusia:) chociaż będę posługiwać się oboma:) w zależności z którego komputera korzystam! 

Link to comment
Share on other sites


przybiegam ze starym nickiem:) naniosłam nowe wpłaty , za które serdecznie dziękuję:)

KLUSIA  :(  ma na koncie 50,- zł.

od  BJUTY - 10,- zł., ASIUNIB - 10,- zł. , SABINA02 - 30,- zł.  nie mogę wysłać wiadomości o odejściu KLUSI :( 

PANDUSIA ma na koncie 150,- zł.

od PUCKA69 - 20,- zł., Paula_T - 10,- zł., Mama Oleny za IX-X 100,- zł., i BAKUSIOWA  przekazała  20,- zł. :) 

myślę, że Bakusiowa bardzo nas polubiła a bialskie dziewczyny od początku skradły Jej serce! :) Serdecznie dziękuję Jej za cenne podpowiedzi, wirtualną opiekę i ogromną pomoc finansową zwłaszcza dla Klusi. Bardzo dziękuję i cieszę się, że mimo, że Klusi nie ma z nami:(  Ty zostałaś. Jesteś taka kochana! jeszcze raz bardzo bardzo bardzo Ci dziękuję :):)  Żeby to maleńkie biedactwo wiedziało ile miało wsparcia w Tobie :(:( teraz sobie myślę, że mimo, że nigdy nie znalazła domu nie była sama :(:(:( przepraszam, ale znowu mnie naszło :(:(:( ....

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność. Sprawa z tym zabiegiem Pandy trochę się opóźniła bo najpierw musiałem wiedzieć na kiedy ja będę mógł się umówić do lekarza by (znając moje szczęście) terminy się nie zbiegły. No i zadzwoniłem przed chwilą, ale powoli już zamykali i mieli wyłączone komputery przez co nie dało rady umówić terminu, ale wstępnie będzie to przyszły tydzień. Jednak ja będę miał wtedy popołudniówki więc mi pasuje tylko z samego rana, a z tego co wiem to chirurga tak z samego rana to nie ma. Zobaczymy jak to będzie. W najgorszym razie za dwa tygodnie. 

Co u nas? Wieje nudą. Pandi coś ostatnio więcej w budzie przesiaduje. Nie wiem czy to temperatura czy opady czy dopiero teraz odczuwa brak Kluski czy  jeszcze coś innego. jak już wyjdzie to normalnie się cieszy, skacze i jest wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

Głupio mi wchodzić tu, bo wieki nie wchodziłam, za dużo nerwów tu miałam, ale zobaczyłam na mailu, że Klusia nie żyje :( pamiętam te dziewuszki, jeszcze jak byłam na dogo. Mój Romuś jakoś się trzyma chociaż po schodach już nie wyjdzie na góre. No jest u mnie 3 lata.. Biedna Pandusia :(

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, margoth137 napisał:

Głupio mi wchodzić tu, bo wieki nie wchodziłam, za dużo nerwów tu miałam, ale zobaczyłam na mailu, że Klusia nie żyje :( pamiętam te dziewuszki, jeszcze jak byłam na dogo. Mój Romuś jakoś się trzyma chociaż po schodach już nie wyjdzie na góre. No jest u mnie 3 lata.. Biedna Pandusia :(

witaj:) fajnie, że wpadłaś do nas i tylko do Pandusi:(:( przykre to jest, ale niestety takie jest życie, nikt nie jest wieczny:(:( 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, margoth137 napisał:

Głupio mi wchodzić tu, bo wieki nie wchodziłam, za dużo nerwów tu miałam, ale zobaczyłam na mailu, że Klusia nie żyje :( pamiętam te dziewuszki, jeszcze jak byłam na dogo. Mój Romuś jakoś się trzyma chociaż po schodach już nie wyjdzie na góre. No jest u mnie 3 lata.. Biedna Pandusia :(

Pozdrawiamy Romana!

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, danka488 napisał:

Maciej! to umawiaj ją jak zgrasz terminy, oby nic więcej nie przypałętało się, może pogoda swoje robi a może rzeczywiście brakuje Jej Klusi:( Ja też mam teraz urwanie głowy :(:( i wszystko mi się gmatwa:(

Niestety zadzwonię dopiero jutro bo dzisiaj nam w pracy powiedziano, że jakieś zmiany w grafiku się szykują, ale jutro wszystko się wyjaśni:/

Dasz radę:)

22 godzin temu, margoth137 napisał:

Głupio mi wchodzić tu, bo wieki nie wchodziłam, za dużo nerwów tu miałam, ale zobaczyłam na mailu, że Klusia nie żyje :( pamiętam te dziewuszki, jeszcze jak byłam na dogo. Mój Romuś jakoś się trzyma chociaż po schodach już nie wyjdzie na góre. No jest u mnie 3 lata.. Biedna Pandusia :(

Tym lepiej, że jesteś!

Zdrowia dla Was obu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...