Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Zdrowych i spokojnych Świąt życzę :)

Maćku:) witaj ! bardzo dziękujemy i Tobie również życzymy zdrowych i pogodnych świąt:) Maciej, jak Ania przyśle mi zdjęcia mogę Tobie podesłać do wstawienia? bardzo Cię przepraszam, ale myślę, że starszej pani nie odmówisz):), zresztą nie raz już załatwiałeś foty dziewczyn:) plisss..... będę Ci bardzo wdzięczna, kiedyś bez problemu radziłam sobie ze zdjęciami a teraz nie wychodzi mi:) jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich ludziów:) a tym mniejszym braciom życzę super domów,   pełnych miłości:)

Link to comment
Share on other sites

Maćku:) witaj ! bardzo dziękujemy i Tobie również życzymy zdrowych i pogodnych świąt:) Maciej, jak Ania przyśle mi zdjęcia mogę Tobie podesłać do wstawienia? bardzo Cię przepraszam, ale myślę, że starszej pani nie odmówisz) :), zresztą nie raz już załatwiałeś foty dziewczyn:) plisss..... będę Ci bardzo wdzięczna, kiedyś bez problemu radziłam sobie ze zdjęciami a teraz nie wychodzi mi:) jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich ludziów:) a tym mniejszym braciom życzę super domów,   pełnych miłości:)

Tak, pewnie, przysyłaj :) Tyle, że pewnie dopiero po Świętach będę mógł :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
21 godzin temu, halszka napisał:

Podajcie proszę tekst,miasto na które mają być ogłoszenia,imię i nr.do kontaktu w wolnej chwili postaram się zrobić ogłoszenia :)

aaaa i jeszcze pytanko czy jest więcej zdjęć(nie jestem wstanie przejrzeć całego wątku ;) ) czy tylko te na pierwszej stronie ?

Witaj kochana:) Pandusia z Klusią obie przebywają pod Poznaniem, jeśli będziesz robiła jednej, to bardzo proszę pamiętaj i o drugiej:) zdjęcia są , tekst również, bo przecież to nie są pierwsze ogłoszenia. Ja mam problem z internetem!, wczoraj nie mogłam otworzyć żadnego okna. Jeśli dzisiaj nie uda mi się, to poproszę kinga_kinga7 i Ona to z Tobą załatwi:) Bardzo dziękuję za cheć pomocy:)

watek Klusi 

to skopiowałam z wątku Pandusi:) dziękujemy HALSZKO! bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...