Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

wiecie obie Panie są ok! przynajmniej takie sprawiają wrażenie:) w bloku - 3 piętro domek jest we Wrocławiu , a z podwórkiem pod Lublinem:) i ja szczerze powiem, że ta 2 opcja jest bardziej realna, bo jest bliżej i można zawsze dojechać do dziewczynki:) sprawdzić, jutro jeszcze będziemy rozmawiać z Panią i dopytamy o szczegóły....

Link to comment
Share on other sites

troche wybiegam w przod,ale czy mamy druga sunie dla domku ktory odpadnie...moze ta Balbinka by sie domek zainteresowal/co miAlA DEKL I JEJ NA DT NIE WYDALI......
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249420-BALBINKA-nie-zna-miłości-człowieka-od-lat-zna-tylko-schroniskowy-betonowy-box-("]BALBINKA nie zna miłości człowieka, od lat zna tylko schroniskowy, betonowy box. :([/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']wiecie obie Panie są ok! przynajmniej takie sprawiają wrażenie:) w bloku - 3 piętro domek jest we Wrocławiu , a z podwórkiem pod Lublinem:) i ja szczerze powiem, że ta 2 opcja jest bardziej realna, bo jest bliżej i można zawsze dojechać do dziewczynki:) sprawdzić, jutro jeszcze będziemy rozmawiać z Panią i dopytamy o szczegóły....[/QUOTE]
Czekam i się niecierpliwię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Czekam i się niecierpliwię:)[/QUOT
czekam dalej na tel. ze schroniska:( sama się denerwuję, ale wychodzę z założenia, że .. jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.. w następny czwartek - piątek jadę do Lublina i spróbuję umówić się z panią:) oczywiście jeśli się nie rozmyśli!!!, ale wydała się być bardzo odpowiedzialną osobą i bardzo wrażliwą na los zwierząt, wywnioskowałam, że wszystkie jej zwierzęta to przygarnięte bezdomniaki

Link to comment
Share on other sites

w następny czwartek - piątek jadę do Lublina i spróbuję umówić się z panią:) oczywiście jeśli się nie rozmyśli!!!, ale wydała się być bardzo odpowiedzialną osobą i bardzo wrażliwą na los zwierząt, wywnioskowałam, że wszystkie jej zwierzęta to przygarnięte bezdomniaki[/QUOTE]
Zapowiada się dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

i tak jak wspomniałam wcześniej:) jadę do Lublina, umówię się z Panią :) wyraziła zgodę na wizytę p/a i ze względów rodzinnych tej Pani, gdyby wszystko wypadło ok! i dziewczyna wetrze się w towarzystwo już obecne w marcu Pani jest gotowa:loveu::loveu::loveu:, ale nie zapeszamy!! czekamy cierpliwie, chyba, że ktoś jest z Lublina i chce przeprowadzi tą wizytę p/a wcześniej... ciekawe jak zareaguje KLUSKA!!!!!!!:):) myślę, że nie narobi nam bałaganu....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']dawno mnie nie było na dogo ale dzieki Paulinie jestem znowu:) trzymam kciuki za Kluseczke:)[/QUOTE]
witaj Karolina:):) fajnie, że znowu jesteś z nami:) życzymy Ci dużo zdrowia i proszę zaglądaj do naszych psiaków:), bo przecież dzięki Tobie Nuka z tego samego schroniska co Kluseczka zamieszkała w Szczecinie , poznała smak domowego życia i odeszła:( kochana przez swoją rodzinę.... dziękujemy Ci za to:calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...