Jump to content
Dogomania

XIX MWPR Katowice, 21-23.03.2014


vpassione

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majkowska']Talagia - tak z ciekawości : jak wam poszło?? Bo byłam tak zajęta moim cudownym pieskiem wyjącym za sukami że nawet nie wiem :oops:[/QUOTE]

Skończyłyśmy championat i tyle ;) Sędzia nie padł porażony pięknem mojej suki :D hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Skończyłyśmy championat i tyle ;) Sędzia nie padł porażony pięknem mojej suki :D hahaha[/QUOTE]

No to dobrze.
Championat już dorosły tak?? :oops:
Myśmy też zakończyli dorosły no i oficjalnie mam już reproduktora nie tylko z zapędów:evil_lol:

Heheh sędzia chyba wolał znacznie większe i bardziej osierścione psy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']No to dobrze.
Championat już dorosły tak?? :oops:
Myśmy też zakończyli dorosły no i oficjalnie mam już reproduktora nie tylko z zapędów:evil_lol:

Heheh sędzia chyba wolał znacznie większe i bardziej osierścione psy ;)[/QUOTE]

Dorosły ;) Na samych międzynarodówkach :loveu: Na szczęście, bo przyznam, że Katowic nie cierpię jako wystawy :D Mamy tam ZAWSZE pecha ;) Sędziowie są zwykle z kosmosu...(poza zeszłym rokiem), medali ni ma, drogo, a do tego ciasno na głównej płycie (chociaż to i tak lepsze niż lodowisko) i ten durny piątek - dlaczego wzorem większości dużych wystaw nie ma rotacji? Koszmar ;) Gratulacje dla nowego reproduktora!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Muszę pochwalić organizatorów - nie wiem,czy nasze wpisy tutaj coś pomogły - ale w tym roku ochrona (stewardzi) była naprawdę ok.
[/QUOTE]


Rano super, wszyscy ochroniarze itd chętni do pomocy w wnoszeniu klatek po schodach na antresolę. Ale po godzinie 14 graniczyło z cudem znaleźć chętnego do pomocy. Pan ochroniarz, którego poprosiłam o pomoc powiedział że nie może mi pomóc bo nie może opuszczać stanowiska swojej pracy ani nie może nikogo wezwać. Stał obok i nic nie robił, a wystarczyło tylko pomóc znieść klatki itd po schodach na dół. W końcu pomógł nam dopiero po jakiś 10 minutach gdy ktoś z stoisk handlowych, przyszedł zbulwersowany że jak mu nie wstyd stać i patrzeć jak kobiety i dzieci się męczą żeby znieść takie ciężary bo hala nie przystosowana do takich imprez w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Co do ochrony to powiem skandal! Nie chciano nas wpuścić z psem zgłoszonym na MP Pies z świadectwem zdrowia i szczepien itp Nie i Koniec ! Tylko dlatego ze nie miałam potwierdzenia które dostała Młoda prezenterka a nie właściciel psa
Kazano nam wypisać jakiś protokół ;) nie pomogły tłumaczenia prośby NIE wejdziecie z tym psem ! Te same problemy miała pani wystawiająca Jamniczkę w klasie baby .Ludzie pierwszy raz na wystawie nie dostali potwierdzenia zgłoszenia ,mieli tylko Dokument wpłaty ! Nie wpuszczono ich na wystawę
! dopiero ktoś przyszedł z katalogiem pokazał Ochronie ze taki pies jest zgłoszony to wielka laską ich wpuszczono.Ale skutecznie zniechęcono do Katowickich wystaw.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne to z tym niewpuszczaniem psów występujących, bo widziałam kilka psów które przyjechały tylko dla towarzystwa bez żadnych zgłoszeń... W tym ze dwa kundelki, a i na ławce siedziałam z babkami które miały psy na wystawę i do towarzystwa tylko...

A to ze ochrona nie pomogła jak się ludzie taszczyli z klatkami mając po 2 psy w ręce jeszcze to mnie jakoś specjalnie nie zdziwiło ;) Myśmy same wysadzały psa z klatki,którą potem trzeba było rozłożyć na częsci pierwsze i wytaszczyć. Na szczęście już w budynku pan nas do góry wpuścił windą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Rano super, wszyscy ochroniarze itd chętni do pomocy w wnoszeniu klatek po schodach na antresolę. Ale po godzinie 14 graniczyło z cudem znaleźć chętnego do pomocy. [/QUOTE]
To racja, po południu było zdecydowanie trudniej,więc 3/4 dźwigania zrobiłyśmy same...

Link to comment
Share on other sites

Ochrona w Katowicach rzeczywiście bardzo surowo pilnuje aby na teren wystawy nie wchodziły niezgłoszone psy. Całkowicie to popieram, bo w Spodku jest mało miejsca...chociaż oczywiście bez skrajności - pies zgłoszony na inny dzień, czy bejbik, który przygotowuje się do wystaw to już przesada ;)
Kundelków nie widziałam, ale psy innych ras niż wystawiane w danym dniu owszem. Same byłyśmy towarzysko + na zakupach w sobote z moją seterzycą i ochrona nie robiła nam problemów - miło zagadać i już :P

Link to comment
Share on other sites

Cóż, w K-ch zawsze wnikliwie sprawdzają potwierdzenia. Czasem się uda wejsc z psem zgloszonym na inny dzien albo w ogóle towarzysko ale to zawsze ryzyko ;-). Co do innego ringu dla dogów - w sobotę na sali gimnastycznej odbywała się VII Krajowa Wystawa Cavalierów tzw. CAVIKADA :-).

Przy okazji może ktos focił w niedzielę aussiki na lodowisku ? B-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']To masz Eureke. Sunie drobniutką z juniorów :) Dawaj, to prześlę hodowczyni :)
Oczywiscie z tym " dawaj" żartowałam :) Mozemy prosic? Każde zdjecie każdego pulika jest na wage złota :)[/QUOTE]
w takim razie mam na zdjęciach starszą sunię,była z facetem na smyczy;-)
no nie trafiliśmy na lodowisko.

Link to comment
Share on other sites

W piątek nie miałam zastrzeżeń do ochrony do momentu próby wyjścia z hali po finałach. Zostałam zawrócona pod pretekstem zamknięcia bocznych wejść. Musiałam sama z wszystkimi tobołami i psem zasuwać dookoła Spodka, bo ktoś miał takie widzimisię :angryy:
Dobrze że w zębach trzymałam miskę bo mogłabym pogryźć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nasza suka wygrała sesję fotograficzną w Eukanubie. Zdjęcia miały być przysłane mailem. Nie wiecie może czy już są przesyłane, lub kiedy będą? Na razie nic nie dostaliśmy a nie chciałabym, żeby to przepadło bo ktoś na przykład źle wpisze adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...