Jump to content
Dogomania

XIX MWPR Katowice, 21-23.03.2014


vpassione

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']
Albo weźcie ich na jakąś porządną odprawę...czy co...albo zmieńcie firmę ochroniarską. Na żadnej wystawie nie ma tak nieżyczliwej wystawcom ochrony...i nie chodzi mi o jakieś cuda wianki...ale w ubiegłym roku klatka na kółkach utknęła mi w jakimś dołku przy wejściu na wystawę (wewnątrz 4 cockery). Grupa ochroniarzy z lubością napawała się widokiem niemłodej pani walczącej żeby wykulac tę ciężką klatkę...
[/QUOTE]


Ja to nigdy nie zapomnę, jak kiedyś ochrona kazała psy w piątku ( Yorki) zostawić w samochodzie ( dobrze że człowiek nie przyjechał np. pociągiem) przy kilku stopniach na plusie na cały dzień, bo na sobotę nie wpuszczają na teren wystawy z psami zgłoszonymi na inny dzień. Jeszcze się szarpali z wystawczynią, że nie wpuszczą, w końcu pamiętam że ktoś z szefostwa oddziału czy organizacji tam został powiadomiony i wpuścili. Po prostu wstyd. Widzę że dalej nic sie nie zmieniło.

Mam nadzieję że w tym roku będzie jak zwykle miło i sympatycznie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z moją początkującą sunią w Będzinie na wystawie - ale jej nie wystawiałam - chciałam ją oswoić z całym tym "harmiderem ;)" i sprawdzić czy będzie się czegoś bała itp. chciałam też skorzystać z bazarków bo czasem ciężko coś kupić dla psa bez psa :P to nie chcieli mnie wpuścić, przy innym wejściu była pani weterynarz i kilka innych osób i oni nie mieli nic przeciwko o.o i weszłam bez problemu.

W sosnowcu chciałam wejść bo była na hali - a opinie są różne jak pies się tam zachowuje to chciałąm też sprawdzić - to ten sam problem ale jeden z ochroniarzy przymnknoł na to oko i wpuścił....

Link to comment
Share on other sites

Tez będziemy jutro. Zapraszamy na lodowisko na ring nr. 9 o 13:30 do kibicowania smarkatej puli czarnej i do robienia fotek bo ...zostaniemy bez nich jak nam ktoś nie zrobi... Nie posiadłam umiejętności klonowania i jestem niepocieszona ;)

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić organizatorów - nie wiem,czy nasze wpisy tutaj coś pomogły - ale w tym roku ochrona (stewardzi) była naprawdę ok.

Mam tylko małą sugestię na przyszłość. W tym roku były też stoiska firmowe na antresoli. No i super. Ale czemu przy samych ringach? Mam na myśłi ring 7 i szczególnie ogromne stoisko firmy Parys,przylegające do samego ringu ... po drugiej stronie też były stoiska,oddalone od ringu max 5 m.... a między ringami przecież jest tyyyle miejsca... Tam i tak jest mało miejsca,a jak jeszcze o obu stron jest ring obstawiony stoiskami,to nie ma gdzie się ustawić. Pikuś,jak wystawia się jednego psa,ale jak ma się kilka to szybka zamiana psów robi się problemem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Tez będziemy jutro. Zapraszamy na lodowisko na ring nr. 9 o 13:30 do kibicowania smarkatej puli czarnej i do robienia fotek bo ...zostaniemy bez nich jak nam ktoś nie zrobi... Nie posiadłam umiejętności klonowania i jestem niepocieszona ;)[/QUOTE]
jeśli był jeden jedyny pulik,to mam fotki Twojej;)
jeśli kogoś interesują focie ozdóbek,to mogę wysłać-niestety na jeden czy nawet dwa ringi w ogóle nie trafiliśmy[między innymi na ten na którym ta Twoja była wystawiana];/;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...