Jump to content
Dogomania

XIX MWPR Katowice, 21-23.03.2014


vpassione

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę przypadki gburowatości i nieżyczliwości ochrony zgłaszać do organizatorów.
Jeżeli chodzi o psy nie zgłoszone na wystawę, to jak pisze [B]cockermanka[/B], nie wpuszczamy psów nie zgłoszonych ze względu na ograniczoną ilość miejsca w Spodku.

Edited by Ravk
.
Link to comment
Share on other sites

A mnie się w koncu wczytał plan sędziowania i raczej nie pojedziemy. Pomyłką jest wystawienie mojej smarkuli na lodowisku. Znam to miejsce doskonale bo przez wieki całe tam niufy były i.... Znam moją małą- za licho nie narazę ją na stres związany z tym pomieszczeniem i specyficznym hałasem w nim. Ona ma oczy zakryte i ufa uszom i nosowi a tam masakra dla takiego psa.


W życiu mi do głowy nie przyszło że małe bzdziny welkości puli na lodowisko wsadzą :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A mnie się w koncu wczytał plan sędziowania i raczej nie pojedziemy. Pomyłką jest wystawienie mojej smarkuli na lodowisku. Znam to miejsce doskonale bo przez wieki całe tam niufy były i.... Znam moją małą- za licho nie narazę ją na stres związany z tym pomieszczeniem i specyficznym hałasem w nim. Ona ma oczy zakryte i ufa uszom i nosowi a tam masakra dla takiego psa.[/QUOTE]

Hałas jak na każdej halowej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Hale nam nie są straszne. Ale lodowisko to nie jest normalna hala. Jest specyficzne. Taki dziwny pogłos...


hihihi właśnie doczytałam z jakimi rasami idziemy buahahaha. Malutki pulik z wielkoludami samiutkimi hahahaha. Corgi, PONki, bordery itp były nam zawsze bliskie i na jednym ringu hahaha

Link to comment
Share on other sites

Ilu ludzi tyle opinii.
My odkąd jeździmy wystawiamy się na lodowisku i biorąc pod uwagę pozostałe miejsca dostępne w spodku, mnie to odpowiada. W zeszłym roku (porównując do poprzednich lat) było wiele spokojniej, oczywiście nie każdy szczeniak powinien debiutować w takich warunkach - bo może to być dla niego za dużo. Pysia, jeśli tak jest w Twoim przypadku, to dziwię się, bo zgłaszałaś znając warunki panujące na hali. Pasterskie nie od dziś są sędziowane na lodowisku (poza ON).

Link to comment
Share on other sites

To nie będzie debiut smarkuli. Przeszła dwie halówki bez problemów. Ona nie lubi echa. Być może dlatego, że ja tez źle na echo reaguję.

Od 14 lat jestem na kazdej katowickiej wystawie ( jako odwiedzający i wystawiający bo mam rzut kamieniem ;) ) i jakoś mi sie takie niewyrosnięte psiaki ciągle na antresoli w głowie wystawiały. Kumam komondory, czuwacze czy podobne na antresoli. Wiem że to pokrętne myśli, ale jako wystawiajaca niufy gdzieś mi lodowisko dla molosów i dużych psów wlazło i już. A puli kurdupel leciutki razem z wielkoludami? Przez myśl mi nie przyszło.... Faktem też jest, że niufy zawsze w sobote a w niedziele na finałach jak byłam to nie było po co na lodowisko.
Puli są chyba najmniejszymi pastuchami ( teraz tak przeleciałam w głowie po rasach i tak mi wyszło ). . Zawsze z corgi, PONami itp były na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ravk[/B], bardzo dziękuję za takie ekspresowe wyjaśnienie sprawy. Byłam mega pozytywnie zaskoczona szybkością informacji :)
Szkoda,że okazało się, że moi Fadowi ludzie coś pokręcili i zgłoszenie nie przeszło...
[quote name='Ravk']Proszę przypadki gburowatości i nieżyczliwości ochrony zgłaszać do organizatorów. [/quote]
Chyba wreszcie tak zrobię ;)
Albo weźcie ich na jakąś porządną odprawę...czy co...albo zmieńcie firmę ochroniarską. Na żadnej wystawie nie ma tak nieżyczliwej wystawcom ochrony...i nie chodzi mi o jakieś cuda wianki...ale w ubiegłym roku klatka na kółkach utknęła mi w jakimś dołku przy wejściu na wystawę (wewnątrz 4 cockery). Grupa ochroniarzy z lubością napawała się widokiem niemłodej pani walczącej żeby wykulac tę ciężką klatkę...

Ale też - żeby nie było,że tylko narzekam - muszę pochwalić Was za młodzież,która pomaga przy wejściu na antresolę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']TAK! Co do gburowatosci ochrony sie zgadzam, do Katowic przyjezdzam od lat! I jako sprzedawca i jako wystawca, czy najnormalniej jako widz. Jest fatalna! Jak wykladzina na lodowisku...[/QUOTE]

Może przynajmniej wykładzinę uda się poprawić ;)

Edited by Ravk
.
Link to comment
Share on other sites

ja jestem załamana :shake: odkąd pamiętam TTB były sędziowane na antresoli a teraz na lodowisku - wystawiając w tamtym roku na lodowisku bernenkę byłam załamana! Wykładzina faktycznie straszna, zero miejsc siedzących, brudno, śmierdziało. Oczywiście jest to też wina włascicieli swoich psiaków ktorzy nie sprzatali po swoich psach ale ekipa sprzatajaca tez ruszala sie jak mucha w smole i klimat byl okropny. Nie ma możliwości przeniesienia TTB tam gdzie od lat są sedziowane?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...