Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='NightQueen']eee mam 14 :diabloti:[/QUOTE]

A ja mam fajnie życiowo i zlot jest teraz hen hen na mojej liście priorytetów tak więc przepraszam :) I chyba nie będę mogła zorganizować. Wszystko okaże się dopiero w marcu jak mi się poukłada... Jeżeli ktoś chce przejąć pałeczkę to proszę bardzo - nie pogniewam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Skoro temat zlotu umarł i Karolina odpuszcza organizację, to ja mogę przejąć pałeczkę. Z tą tylko róźnicą, że mi za cholere nie pasuje termin, o którym była mowa czyli (11-19lipca)

Jeżeli 21-27 lipca pasuje osobom, które się zgłosiły, i nadal potwierdzają chęć przybycia na zlot- mogę wziąć kwestię organizacji na siebie. ( Skarbnikiem zrobimy Oleczka :loveu:)
Bobolin jest numerem jeden na liście, ale gdyby jednak okazało się, że nie ma miejsc nad morzem, reflektujecie na inna lokalizacje? Sieraków może?

Proszę o potwierdzenie komu pasuje, komu nie pasuje, może uda się pokombinowac z terminem.

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie się piszę na zlot, jeśli można :oops:

Właśnie rozważam za i przeciw. To byłaby pierwsza daleka podróż z psem. I tak chcemy w tym roku jechać z nią nad morze lub do gospodarstwa agroturystycznego naszej rodziny, z tym że przed tym drugim mam obawy, bo zamiast płotu są chaszcze a za nimi jedyna droga we wsi i mam straszne wizje, chociaż rodzinka byłaby zachwycona naszą obecnością :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='4Łapki']Wstępnie się piszę na zlot, jeśli można :oops:

Właśnie rozważam za i przeciw. To byłaby pierwsza daleka podróż z psem. I tak chcemy w tym roku jechać z nią nad morze lub do gospodarstwa agroturystycznego naszej rodziny, z tym że przed tym drugim mam obawy, bo zamiast płotu są chaszcze a za nimi jedyna droga we wsi i mam straszne wizje, chociaż rodzinka byłaby zachwycona naszą obecnością :oops:[/QUOTE]

zapraszamy ;) im nas więcej bedzie tym weselej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...