Jump to content
Dogomania

Kolejny Zlot Dogomaniaków w przygotowaniu - Tylko 18+


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem tylko co na to mój były chłopak powie , czy zaopiekuje się naszą chatą po remoncie

Jarek i Franek na jednym fotelu pojadą :loveu:

pomieścimy się spoko , mam wypasionego wana 8 osobowego :diabloti:

my i nasze zajebiste psy , prosiak pojedzie w bagażniku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziś już dowiedziałam się że pierwsza polowa sierpnia u mnie odpada. Zaczęła się u mnie w pracy gadka o urlopach na nadchodzący rok i coś czuję że faktycznie jeśli do końca stycznia nie określony zostanie termin to będę miała problem. Co jak co ale w kwestiach urlopowych u mnie w pracy jest wyścig szczurów dlatego proszę żeby faktycznie się zorganizować szybciej bo mega chcę jechać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jeśli to będzie naprawdę w drugiej połowie lipca, to proszę mnie zapisać :) Z dziką bandą ofkors (ostrzegam, Żubr mi się zwielokrotnił) :)[/QUOTE]

No tylko mam nadzieję że jak z bandą wlecisz to będzie ogarniana przez Ciebie ;)

[quote name='jonQuilla']Dziś już dowiedziałam się że pierwsza polowa sierpnia u mnie odpada. Zaczęła się u mnie w pracy gadka o urlopach na nadchodzący rok i coś czuję że faktycznie jeśli do końca stycznia nie określony zostanie termin to będę miała problem. Co jak co ale w kwestiach urlopowych u mnie w pracy jest wyścig szczurów dlatego proszę żeby faktycznie się zorganizować szybciej bo mega chcę jechać :D[/QUOTE]

Ja w pierwszej połowie sierpnia na bank nie mogę. Pierwsza połowa lipca ewentualnie wchodzi w grę. Ale na bank będzie to lipiec po 11 lipca dokładniej ;)

Link to comment
Share on other sites

a Okamia , dowiedz się w ośrodku jakie ew będą potrzebne dokumenty odnośnie dużej swołoczy psiej.
Czy jakieś zaświadczenia czy badania

Są ośrodki które lubią widzieć takie rzeczy. Co innego jeden czy dwa psy , co innego ogrom.

PS rozumny człowiek , to raczej nie puszcza psa wolno i nie siedzi z piwem zwalając urwanie dupy na innych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a Okamia , dowiedz się w ośrodku jakie ew będą potrzebne dokumenty odnośnie dużej swołoczy psiej.
Czy jakieś zaświadczenia czy badania

Są ośrodki które lubią widzieć takie rzeczy. Co innego jeden czy dwa psy , co innego ogrom.

[B]PS rozumny człowiek , to raczej nie puszcza psa wolno i nie siedzi z piwem zwalając urwanie dupy na innych[/B][/QUOTE]

zdziwiłabyś się :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a Okamia , dowiedz się w ośrodku jakie ew będą potrzebne dokumenty odnośnie dużej swołoczy psiej.
Czy jakieś zaświadczenia czy badania

Są ośrodki które lubią widzieć takie rzeczy. Co innego jeden czy dwa psy , co innego ogrom.

PS rozumny człowiek , to raczej nie puszcza psa wolno i nie siedzi z piwem zwalając urwanie dupy na innych[/QUOTE]

Spoko będę dzwonić to będę pytać na razie notuje w kajeciku o co będę pytać, więc jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły o co warto się dowiedzieć to piszcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojejeujejujeju,zlocik :loveu: Ja i moja KsIeNrZnicZka <3 :* wyrażamy chęć dołączenia do tej imprezy dla hołoty :loveu: Tylko ja raczej się nie piszę na cały tydzień... Ale to jeszcze do dogadania ;) I proszę zorganizować jakieś luksusowe warunki, bo inaczej znowu nie wytrzymam i będę musiała spier...dzielić po jednym dniu :shake:

I od razu informuję, że pewnie będę jechać samochodem, więc mogę kogoś zgarnąć z Łodzi i okolic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Jari to przynajmniej w kagańcu przy dupie Amberowej siedzi ew. w samochodzie lub domku :evil_lol:[/QUOTE]
E, e, e... Ani słowa więcej o mojej autorskiej, pozytywnej i 100% wegańskiej metodzie zamykania psa w tojocie. To tajne i nie próbuj tego samego sama! :evil_lol:

Tak, Jari jest b. grzeczny i pod kontrolą, mam zatem nadzieję, że inni pójdą w me ślady :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Tak, Jari jest b. grzeczny i pod kontrolą, mam zatem nadzieję, że inni pójdą w me ślady :grins:[/QUOTE]

DLATEGO mieszkasz z nami w domku :diabloti: Po za tym on nie chce wpuścić NIKOGO do domku z samego rana :evil_lol::loveu: Stróżuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']DLATEGO mieszkasz z nami w domku :diabloti: Po za tym on nie chce wpuścić NIKOGO do domku z samego rana :evil_lol::loveu: Stróżuje :loveu:]
Przed południem, po południu, wieczorem i w nocy też nie chce :evil_lol: Trzeba mieć specjalne zaproszejszyn :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...