Jump to content
Dogomania

Dwie kruszynki z schroniska w Chorzowie


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Gabi79']Ja też nie pamiętam i dlatego chciałam by miała nowe.

Mnie do niej pasuje Jadzia, ale wiem, że niektórzy nie są zwolennikami nadawania "ludzkich" imion zwierzętom[/QUOTE]

Jadzia... Gabi ale się uśmiałam :evil_lol:

[quote name='bela51']Zajrzałam do Lunki i Pyci a zastałam Fige i jamniczke.:lol: Trudno za Wami nadązyc :evil_lol:[/QUOTE]

Wcale się nie dziwię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wzruszyłam się, ta malutka jest boska.
A jamnisia na pewno znajdzie człowieka.
Boże, co ona czuła jak wychodziła z bosku, ile nadziei,
a jak wracała, ale musiało jej być smutno i przykro.

Dziewczyny, odezwała się do mnie z mojego ogłoszenia o Bolusia, który jest w domku,
pewna pani z Sosnowca. Szuka pieska niedużego, który lubi koty i dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Rewelacyjne wieści! Lunka znalazła dom ekspresowo, trzymam za nią kciuki! Świetnie też, że Pycia/Figa już u Gabi, bardzo się cieszę. W prezencie zaktualizowany banerek ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie/page5"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4569/g039.png[/IMG][/URL]

Podziwiam Was ogromnie za tak sprawne i efektywne akcje! Tyle dobrego się tu dzieje, tak trzymać! Kibicuję też jamnisi, coby jak najszybciej była bezpieczna! Z Waszej wzruszającej relacji wynika, że bardzo potrzebuje człowieka i będzie mega wierną psinką.[/QUOTE]

Jest kochana, jak pewnie wiele innych, które tam są :(
Mnie urzekła swoim zachowaniem, pewnie myslała, że ją zabierzemy..
Neelith pięknie dziękujemy za nowy banerek :):):)

[quote name='Gabi79']Samo życie.

Ja już padam na twarz ze zmęczenia, chyba wyjdę z Figunią, bo już wyschła, a bilans potrzeb fizjol. po wyjściu Agusi 7 x siku i 1 kupa.

Mam nadzieję, że to nic z pęcherzem[/QUOTE]

Ja też mam taką nadzieję.
Figunia ma bardzo brzydką bliznę, chyba po sterylizacji, taką odstającą....
Zrobiłam zdjęcie, ale zdjęcie nie oddaje tego jak ona wygląda, zaraz wkleję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Dziewczyny wzruszyłam się, ta malutka jest boska.
A jamnisia na pewno znajdzie człowieka.
Boże, co ona czuła jak wychodziła z bosku, ile nadziei,
a jak wracała, ale musiało jej być smutno i przykro.

Dziewczyny, odezwała się do mnie z mojego ogłoszenia o Bolusia, który jest w domku,
pewna pani z Sosnowca. Szuka pieska niedużego, który lubi koty i dzieci.[/QUOTE]

Ja się martwię, że jak ona już ma 5 lat to trudniej będzie jej znaleść domek, ale trzeba próbować ;)

Kochana jak na razie nie wiemy za dużo o Figuni a tym bardziej o jamnisi, ale Krecik spełnia te oczekiwania ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249143-Mały-słodki-Lucky-przez-miesiąc-mieszkał-w-szałasie-z-gałęzi-Już-w-BDT-Czeka-na-DS[/URL]
To jest pies ideał a jak według Ciebie zapowiada się domek ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Dziewczyny wzruszyłam się, ta malutka jest boska.
A jamnisia na pewno znajdzie człowieka.
Boże, co ona czuła jak wychodziła z bosku, ile nadziei,
a jak wracała, ale musiało jej być smutno i przykro.

Dziewczyny, odezwała się do mnie z mojego ogłoszenia o Bolusia, który jest w domku,
pewna pani z Sosnowca. Szuka pieska niedużego, który lubi koty i dzieci.[/QUOTE]


Pocieszający jest fakt, że ją wyciągniemy.

Awit, a wiesz może coś więcej o tej pani z Sosnowca.

Pisała do Ciebie, czy dzwoniła?

Jeśli masz adres mailowy to można pani wysłać fotki Figuni lub "naszego" Lakiego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249143-Ma%C5%82y-s%C5%82odki-Lucky-przez-miesi%C4%85c-mieszka%C5%82-w-sza%C5%82asie-z-ga%C5%82%C4%99zi-Ju%C5%BC-w-BDT-Czeka-na-DS[/url]
Laki to ideał w DT ( w Sosnowcu) mieszka z sunią i kotem, do dzieci też pewnie jest pozytywnie nastawiony

Link to comment
Share on other sites

Miałam okazję poznać Gabi i Agusię dzisiaj na "żywo" - bardzo mi miło dziewczyny- w drodze ze schroniska z Figą w samochodzie. Mała cudna, siedziała grzecznie, dała się pogłaskać :). U mnie kotka Figa grzeje mi kolana od 11 lat, więc mocno trzymam kciuki za dobry dom dla malutkiej !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yossariana']Miałam okazję poznać Gabi i Agusię dzisiaj na "żywo" - bardzo mi miło dziewczyny- w drodze ze schroniska z Figą w samochodzie. Mała cudna, siedziała grzecznie, dała się pogłaskać :). U mnie kotka Figa grzeje mi kolana od 11 lat, więc mocno trzymam kciuki za dobry dom dla malutkiej ![/QUOTE]

Nam też było bardzo miło Ciebie poznać Ewuniu :):):)
Mam nadzieję, że nasza Figa znajdzie taki sam super domek jak wasza Figusia, że to imię jej szczęście przyniesie ;)
Zapomniałam napisać, że uzgodniłyśmy z Ewunią, że jej deklaracja stała z Dianki przechodzi po połowie na jamnisię i na Robinka :)
Dzięki kochana:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę,ze Figunia już u Gabi...:multi:Cudna maleńka i taka faktycznie podobna do tego słodkiego i smacznego owocu,jakim jest figa...!:loveu:
Jamnisia,to następne cudeńko!Proszę ciocia,tylko nie Jadzia...Już może lepiej Maja/Majeczka,taka złota pszczółka...
Lunka ma domek,więc bardzo dobre wieści...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Tak się cieszę,ze Figunia już u Gabi...:multi:Cudna maleńka i taka faktycznie podobna do tego słodkiego i smacznego owocu,jakim jest figa...!:loveu:
Jamnisia,to następne cudeńko!Proszę ciocia,tylko nie Jadzia...Już może lepiej Maja/Majeczka,taka złota pszczółka...
Lunka ma domek,więc bardzo dobre wieści...[/QUOTE]

Bogusiu będzie Maja!!!! :loveu:

Chyba, że ktoś ma zastrzeżenia???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Fajnie, że jedna mała dupcia już ma DS:)
Aż mi łzy poleciały jak czytałam waszą relację ze spotkania z jamnisią:-(
Zabierzcie ją i niech tak jak Figa będzie już bezpieczna:)[/QUOTE]

Nie ma innej opcji, zabierzemy ją pod koniec tego tygodnia.
Jak już ją zobaczyłyśmy na żywo i ona tak do mnie przylgnęła, wtuliła się całą główką w moje kolana:-(
Gdybym tylko mogła zabrałabym ją dzisiaj, ale niestety...

[quote name='Bogusik']Tak się cieszę,ze Figunia już u Gabi...:multi:Cudna maleńka i taka faktycznie podobna do tego słodkiego i smacznego owocu,jakim jest figa...!:loveu:
Jamnisia,to następne cudeńko!Proszę ciocia,tylko nie Jadzia...Już może lepiej Maja/Majeczka,taka złota pszczółka...
Lunka ma domek,więc bardzo dobre wieści...[/QUOTE]

A Fignia pyszny owoc do schrupania, wycałowałam tą małą mordeczkę tak, że chyba miała mnie dosyć:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ok czekam na relacje ;)[/QUOTE]

Jesteśmy!!!

Strachulec z Figuni żaden, na kajtuniowej Flexi śmiga, jak rakieta.

Przed spacerkiem było siku w kuchni, na spacerku sikux4 i jedna qpa na chodniku:roll:

Teraz po powrocie do domu znowu siku na środku pokoju.

Ona po wyjściu ze schroniska sikała kilkanaście razy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jesteśmy!!!

Strachulec z Figuni żaden, na kajtuniowej Flexi śmiga, jak rakieta.

Przed spacerkiem było siku w kuchni, na spacerku sikux4 i jedna qpa na chodniku:roll:

Teraz po powrocie do domu znowu siku na środku pokoju.

Ona po wyjściu ze schroniska sikała kilkanaście razy[/QUOTE]

Faktycznie bardzo dużo siusia, dużo razy przy mnie siusiała, ale też dużo piła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Faktycznie bardzo dużo siusia, dużo razy przy mnie siusiała, ale też dużo piła.[/QUOTE]


Zobaczymy, jak będzie jutro. Zapomniałam napisać, że Figunia nie boi się wchodzić do windy, ani nią jechać, a w drodze powrotnej mknęła na chody od klatki schodowej jak perszing, ale nie ze strachu, lecz pełna radości, że wraca do domu.

Teraz śpi na kanapie( na pościeli) zwinięta w kłębek.

Wreszcie nie zimna schroniskowa buda, a mięciutka pościel i ciepełko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Zobaczymy, jak będzie jutro. Zapomniałam napisać, że Figunia nie boi się wchodzić do windy, ani nią jechać, a w drodze powrotnej mknęła na chody od klatki schodowej jak perszing, ale nie ze strachu, lecz pełna radości, że wraca do domu.

Teraz śpi na kanapie( na pościeli) zwinięta w kłębek.

Wreszcie nie zimna schroniskowa buda, a mięciutka pościel i ciepełko[/QUOTE]

Miłych snów Figuniu:)
Śpij sobie spokojnie :)
Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Teraz śpi na kanapie( na pościeli) zwinięta w kłębek.

Wreszcie nie zimna schroniskowa buda, a mięciutka pościel i ciepełko[/QUOTE]

Ach, tak niewiele jej potrzeba do szczęścia. Super się odnajduje w nowym otoczeniu, będzie zupełnie niekłopotliwa, gdy tylko sprawy toaletowe się unormują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...