Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wczoraj miałam zaszczyt odebrać z rąk Kuby - Synka Johannalind - starannie przygotowaną kopertę, a w niej... zdeponowane [B]oszczędności Kuby[/B], które postanowił przeznaczyć dla Tinki! :) Pogratulowałam postawy, uścisnęłam dłoń i nawet dostałam buziaka od Bohatera. Przy najbliższej okazji, przekażę tę cenną kopertę Olenie, a ona potem zapisze kwotę w rozliczeniach ;) Prawda, że zuch chłopak, a Mama może pękać z dumy? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja wczoraj miałam zaszczyt odebrać z rąk Kuby - Synka Johannalind - starannie przygotowaną kopertę, a w niej... zdeponowane [B]oszczędności Kuby[/B], które postanowił przeznaczyć dla Tinki! :) Pogratulowałam postawy, uścisnęłam dłoń i nawet dostałam buziaka od Bohatera. Przy najbliższej okazji, przekażę tę cenną kopertę Olenie, a ona potem zapisze kwotę w rozliczeniach ;) Prawda, że zuch chłopak, a Mama może pękać z dumy? :)[/QUOTE]
Super! Naprawde piekna sprawa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zaraz zerkam na konto!

Nie rozumiem, wiesz dlaczego? Bo byłam pewna że 28zł powinnam Ci zapłacić;), ale nie dopraszam się;)[/QUOTE]

[quote name='Olena84']Dotarło:
- Czarna Kafka - 20zł
- Cisowianka - 50zł

Dziękuje :loveu:

Zozola nic Twojego nie mam!:([/QUOTE]

Olena ja to "wpłacone " napisałam w cudzysłowiu bo zgodnie z tym co Ci pisałam na priv, miałysmy sobie nawzajem przelewów nie robic bo to bez sensu ja Tobie a Ty mnie tylko skompensowac te kwoty...

no ale dobra, nie zrozumiałaś dlatego ja wysłałam Ci dzisiaj zeby juz nie mieszac te obiecane 15 złotych dla Tiny..reszte napisłam na priv...

a Ty u mnie zarymowałas ze 18 zł..to Maciek za 28 zł na poczatku....moze dlatego Ci ta kwota utkwiła bo to Mackowe :siara: (jego zobowiazania bierzesz na siebie ?? - dobra przyszła żonka)):diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#0000cd]Pogodnych, zdrowych, ciepłej rodzinnej atmosfery w te dni Bożego Narodzenia dla wszyskich wątkowiczów, sympatyków i fanów Tinki. Niech Święta będą dla Was czasem bliskości i spokoju, a podopieczne czworonogi niech cieszą się razem z nami.
Wesołych Świąt[/COLOR][/B]

[IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/niech_bielutenkie_gwiazdeczki_skrzypia_wesolo_pod_naszymi_butami_na_wieczornym_spacerze_0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Życzę kochanym Cioteczkom i Wujkowi żeby Wam sie szczęściło, udawało wszystko, byście byli zdrowi, radosci i ciągle zakochani! A Tince dobrego i szybkiego domku![/QUOTE]

O tak, Tince życzymy świątecznie kochającego domku na zawsze :thumbs:.

[IMG]http://i44.tinypic.com/288mq36.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Ola, czemu nie powiedziałaś, że znalazłaś takie cudo???
Deklaruję 15 zł stałej i pomyślę o bazarku jakimś.[/QUOTE]

Matko, Selenga dziękuje :oops:, czym tu sie chwalić - brak deklaracji a ja psa łapię i wsadzam do hotelu:( , dziękuje bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...