Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Lubie samozaproszenia;)! witam i wiem;)[/QUOTE]

[quote name='dana']Mnie nikt nie zaprosił, ale sama ;) przyleciałam.[B] Olena[/B], śliczne to małe cudo, powinna szybciutko znaleźć dom :lol:.[/QUOTE]
Witaj Danusiu, czy przywędrowałaś do Tinki z mojego podpisu. Zmieniłam Maksie i Szariki na Tinkę, chociaż zamieściłabym wszystkie psy, ale Dogo mówi-nie:shake::mad:
Czy wzięłyście pod uwagę ewentualność, że Tinka zgubiła się komuś? Taka zadbana....moze trzeba ją gdzieś w pobliżu miejsca znalezienia ogłosić? Tak myślę i drżę, że to mógły być mój pies, który " poszedł sobie w szeroki świat" i zginął mi...:shake:
Dziś niestety nikt nie przybył do naszej maskotki w odwiedziny z zapraszanych osób, ale jeszcze wszystko przed nami i Tinką ...do rana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Witaj Danusiu, czy przywędrowałaś do Tinki z mojego podpisu. Zmieniłam Maksie i Szariki na Tinkę, chociaż zamieściłabym wszystkie psy, ale Dogo mówi-nie:shake::mad:
Czy wzięłyście pod uwagę ewentualność, że Tinka zgubiła się komuś? Taka zadbana....moze trzeba ją gdzieś w pobliżu miejsca znalezienia ogłosić? Tak myślę i drżę, że to mógły być mój pies, który " poszedł sobie w szeroki świat" i zginął mi...:shake:
Dziś niestety nikt nie przybył do naszej maskotki w odwiedziny z zapraszanych osób, ale jeszcze wszystko przed nami i Tinką ...do rana:evil_lol:[/QUOTE]

Dokładnie tak :D, przyleciałam tu [B]Danusiu[/B] za Tobą :lol:. Może rzeczywiście ktoś małej szuka :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']No to Tince też życzymy szybkiego i odpowiedzialnego domu, a ja teraz biegnę w poszukiwaniu sponsorów o wielkim sercu i ...zasobnej kieszeni, bo Tinka sliczna, ale jednak nawet takie cudo musi czasem coś zjeść;), gdzieś mieszkać i parę innych wymagań ma dama.[/QUOTE]
:iloveyou::kciuki::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Pani ze wsi gdzie znaleźliśmy sunie powiedziała, że ona się długo błąka i jej nie znają, a z wymiany opon, że jak zwykle psa podrzucili. Dwa lata temu też tam znalazłam psa, na szczęście po 3 miesiącach przebywania w hotelu znalazł dom![/QUOTE]
wątpię, żeby się Jej właściciel nam narzucał i szukał psiny, ale istotnie wygląda na zadbaną, sierść się ładnie błyszczy;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Było by super!!! Bardzo dziękuje!!![/QUOTE]
Dobra jak się zgodziłyście na pomysł, to podajcie trochę szczegółów :D
Może jeszcze przed świętami coś kupię ? :D

Więc może zacznę od koloru taśmy podkładowej, tak gdzie ja kupuję są tylko dostępne czarne i czerwone, szerokość 2, 2,5 i 3 cm - która by była najodpowiedniejsza.

Druga rzeczy - naszywki. Mogłabym naszyć wstążkę, w jednolitym kolorze, np. zółtą, zieloną, niebieską, fioletową, etc..

I jeszcze ilość, ile miałabym wykonać? Czy 4-5 bryloczków by starczyło ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Dobra jak się zgodziłyście na pomysł, to podajcie trochę szczegółów :D
Może jeszcze przed świętami coś kupię ? :D

[/QUOTE]

Lucky, to juz Ty wiesz najlepiej, jakie kolory najładniej komponują się, bo Ty robisz takie cudeńka:loveu:
[quote name='GatoNegro22']Zaglądam do ślicznej Tinki na zaproszenie, niestety nie mam teraz jak pomóc. :shake:[/QUOTE]
Dziekujemy za odwiedziny u Tinki zaprasamy na wątek.Obecność tutaj, to tez pomoc.
:loveu:
[quote name='Mattilu'][B]Poprosze nr konta i nazwe banku. Nie moge sie zadeklarowac, ale podesle pare groszy po 15.12[/B].[/QUOTE]
[B]Mattilu[/B], serdecznie dziękujemy za wsparcie dla bezdomniaka:loveu:. Szefowa od finansów przyjdzie tutaj rano, to poda Ci konto.
odwiedzaj nas i Tinkę na wątku, zapraszamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie,[COLOR=#ff0000][B]przypomnijcie mi za kilka dni,jak rozliczęswoje dwa,zrobię jakiś bazarek dla Tinki
[/B][/COLOR]A teraz czarnowidztwo - w sierpniuu minął rok,jak trafił do mnie podobny do Tinki smark.Nie było w jego sprawie [B]ani jednego telefonu[/B][/QUOTE]
[B]cancer43,[/B]dziękujemy za obietnicę bazarku dla Tiny:loveu:, ale drugiej części Twojego postu nei zauważamy:shake:;) precz czarnowidztwo:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Dobra jak się zgodziłyście na pomysł, to podajcie trochę szczegółów :D
Może jeszcze przed świętami coś kupię ? :D
Więc może zacznę od koloru taśmy podkładowej, tak gdzie ja kupuję są tylko dostępne czarne i czerwone, szerokość 2, 2,5 i 3 cm - która by była najodpowiedniejsza.
Druga rzeczy - naszywki. Mogłabym naszyć wstążkę, w jednolitym kolorze, np. zółtą, zieloną, niebieską, fioletową, etc..
I jeszcze ilość, ile miałabym wykonać? Czy 4-5 bryloczków by starczyło ?[/QUOTE]

Kurcze ciotka, zupełnie sie na tym nie znam:(, moze na 5 bryloczkow na razie?

[quote name='Mattilu']Poprosze nr konta i nazwe banku. Nie moge sie zadeklarowac, ale podesle pare groszy po 15.12.[/QUOTE]

:multi:Dziękuje bardzo!!!

[quote name='ania0112']Grosik dla Tiny poszedł już wczoraj.. trzymam kciuki za sterylkę i chodzenie na smyczy :)[/QUOTE]

:multi:Dziękuje!

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie,przypomnijcie mi za kilka dni,jak rozliczęswoje dwa,zrobię jakiś bazarek dla Tinki
A teraz czarnowidztwo - w sierpniuu minął rok,jak trafił do mnie podobny do Tinki smark.Nie było w jego sprawie [B]ani jednego telefonu[/B][/QUOTE]

Napewno przypomnę, dziękuję!!! :multi:

[quote name='Nutusia']Witaj węgielku malutki! :)
Mam sporo ciuszków na bazarek, ale sama nie dam rady wystawić, pomierzyć czy obfocić. Gdybym mogła komuś przekazać w Wwie - chętnie się podzielę.[/QUOTE]

Dziękuje, pewnie ja bym przejęla, ale po zmianie szefa nie wyjde z pracy przed 16:(

[quote name='obiezyswiat75']Wysłałam Ci spis książek na szybki bazarek :)[/QUOTE]

Dziękuje, postaram sie zrobić jak najszybciej!

[quote name='Atewi']Przybyłam na zaproszenie :cool3:
Finansowo niestety nie dam rady wesprzeć malizny, ale deklaruję pomoc w ogłoszeniach.
P.S. Będę co jakiś czas zerkać w wątek, ale przypomnijcie się jeszcze jak ogłoszenia będą już potrzebne.[/QUOTE]

Przypomnę!!!

[quote name='Agnieszka.D']Jestem u maleńkiej :)[/QUOTE]

[quote name='Natka28']Ja też przybywam na zaproszenie :) szkoda psinki, a najgorsze jest to, że takie porzucanie rzadkością nie jest.. ludzie to naprawdę potwory :shake:
Dziewczyny a zrobiłyście wydarzenie na facebook'u? Wiadomo, że więcej ludzi tam zagląda :lol:[/QUOTE]

Witamy!!! Wydarzenie zrobie w weekend!!!

[quote name='dana']Przypomnę maliznę ;). Wieje u nas jak na Syberii :shake: [/QUOTE]

Jestem nim przerażona!

[quote name='Awit']Olena dostałam konto, wyślę grosik któregoś dnia.[/QUOTE]

Czekam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...