Jump to content
Dogomania

Świat Karm (SKLEP)


Maron86

Recommended Posts

[quote name='Lotty']Całe szczęście, że zrobiłam spore zamówienie więc mam dużo czasu na szukanie nowego sklepu, bo z wypowiedzi na tym wątku wynika, że Świat Karm upadł i nic nie wskazuje aby miał wznowić działalność. Skłaniam się ku Telekarmie. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą firmą?[/QUOTE]

Kupowałam u nich jeszcze zanim przeszłam na świat karm. Jeśli kupuje się karmę powyżej 30kg to lepiej rozbić to na 2 przesyłki informując ich o tym - wtedy wysyłają 2ma różnymi firmami dzięki czemu kurier musi karmę wnieść do domu. Ceny mają niższe na allegro niż w sklepie, jeśli się już coś zamawiało to czasami przysyłają kody rabatowe, często mają różne promocje. Mają duży asortyment jeśli chodzi o karmy.
Przeszłam na świat karm bo był tańszy, bo miał więcej rzeczy do kupienia (szampony które używam itp).
Jednak ogólnie to nie mogę narzekać na telekarma.pl


[quote name='zuanna']Postaram zorientować się, co się tam dzieje. Mam blisko, a znajomy którego czasem spotykam na spacerach, zaopatruje się bezpośrednio u nich i kilka razy w tygodniu tamtędy jeździ. Jak go spotkam, to zapytam - może coś wie.[/QUOTE]

Będę wdzięczna i podejrzewam że nie tylko ja :D
[quote name='cockermaister']Jak to świat karm już nie istnieje?! :placz::-o myślałam,że to tylko chwilowe problemy bo chciałam złożyć zamówienie w czwartek i musiałam poszukać innego sklepu bo jak zawsze spóźniłam się z zamówieniem puszek.Padło na zooplus(już kiedyś w nim zamawiałam i było ok) ale miałam nadzieje,że już za miesiąc znów złoże zamówienie w Świecie karm. Mieli zawsze jakieś super promocje a karmę Canidae moje spanielki polubiły bardzo, wiecie w jakim sklepie dostane tą wersje bez zbóż w przystępnej cenie?[/QUOTE]

Znam ten ból... Canidae nie znalazłam nigdzie indziej :-(. My czekaliśmy z domówieniem karmy na jakąś miłą promocję 'okołoświąteczną' - wiadomo wtedy każdy sklep robi jakąś promocję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem bardzo dobry jest zooplus.pl .Przede wszystkim maja duży wybór świeżych karm często prosto od producenta,po drugie jest 5% rabat,często są fajne promocje no i zbiera się punkty np.za 4zł. jest 1pkt, a te premie za punkty w ofercie są ciekawe np.zabawki,dodatkowa karma itd. Ja tam kupuję od ponad roku,dostawa jest w ciągu 2-3 dni nigdy się na nich nie zawiodłam,a teraz na urodziny podarowali mi dodatkowe 200 pkt. Kupowałam wcześniej w innych sklepach internetowych ale oni są najlepsi,no chyba że komu przeszkadza że to firma niemiecka,z tym że produkty maja nie tylko niemieckie.Teraz TOTW mają chyba w najniższej cenie, a to karma USA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Moim zdaniem bardzo dobry jest zooplus.pl .Przede wszystkim maja duży wybór świeżych karm często prosto od producenta,po drugie jest 5% rabat,często są fajne promocje no i zbiera się punkty np.za 4zł. jest 1pkt, a te premie za punkty w ofercie są ciekawe np.zabawki,dodatkowa karma itd. Ja tam kupuję od ponad roku,dostawa jest w ciągu 2-3 dni nigdy się na nich nie zawiodłam,a teraz na urodziny podarowali mi dodatkowe 200 pkt. Kupowałam wcześniej w innych sklepach internetowych ale oni są najlepsi,no chyba że komu przeszkadza że to firma niemiecka,z tym że produkty maja nie tylko niemieckie.Teraz TOTW mają chyba w najniższej cenie, a to karma USA.[/QUOTE]

Kurcze odnoszę wrażenie że mam do czynienia z jakimś właścicielem właśnie z zooplus. Wszędzie promujesz ten sklep jak nie wiem co, to już kolejny raz. :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']


Znam ten ból... Canidae nie znalazłam nigdzie indziej :-(. My czekaliśmy z domówieniem karmy na jakąś miłą promocję 'okołoświąteczną' - wiadomo wtedy każdy sklep robi jakąś promocję.[/QUOTE]

no to super :( akurat ta Karma bardzo im pasuje i w świecie karm często były na nią promocje... zmieniłabym na TOTW ale wcale nie chciały jeść tej karmy :( co polecacie? oczywiście w cenie w granicach rozsądku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Kurcze odnoszę wrażenie że mam do czynienia z jakimś właścicielem właśnie z zooplus. Wszędzie promujesz ten sklep jak nie wiem co, to już kolejny raz. :-o[/QUOTE]

Promuję bo ponad rok jak pisałam tam kupuję i nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do np.zooexpressu i krakvetu gdzie kupowałam wcześniej. Dlaczego mam nie pochwalić sklepu z którego jestem zadowolona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Promuję bo ponad rok jak pisałam tam kupuję i nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do np.zooexpressu i krakvetu gdzie kupowałam wcześniej. Dlaczego mam nie pochwalić sklepu z którego jestem zadowolona?[/QUOTE]
ale canidae nie mają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']no to super :-( akurat ta Karma bardzo im pasuje i w świecie karm często były na nią promocje... zmieniłabym na TOTW ale wcale nie chciały jeść tej karmy :-( co polecacie? oczywiście w cenie w granicach rozsądku :smile:[/QUOTE]

Dobrze że piszesz, miałam zamawiać swojemu TOTW... z pewnymi obawami że może nie zasmakować. Canidae faktycznie ładnie pochłaniana była przez wszystkie moje psy.
Dobrać karmę w granicach rozsądku i dobrą ... to już jest duży problem.
Tu ludzi mi podali kilka ciekawych propozycji:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249196-Kt%C3%B3r%C4%85-karm%C4%99-wybra%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249196-Kt%C3%B3r%C4%85-karm%C4%99-wybra%C4%87[/URL]


[quote name='WHWT']Wielka szkoda, że sklep zawiesił działalność. Mieli fajne ceny i co więcej od 50 zł przesyłka była gratis.
Jak coś potrzebowałam to nie musiałam czekać aż będę zamawiała karmę tylko od razu zamawiałam, gdyż uzbierać produkty za 50 zł to nie problem.[/QUOTE]

Szczególnie mając kilka zwierząt w domu.
W życiu bym nie pomyślała że odczuję brak jakiegoś sklepu zoologicznego w necie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Dobrze że piszesz, miałam zamawiać swojemu TOTW... z pewnymi obawami że może nie zasmakować. Canidae faktycznie ładnie pochłaniana była przez wszystkie moje psy.
Dobrać karmę w granicach rozsądku i dobrą ... to już jest duży problem.
Tu ludzi mi podali kilka ciekawych propozycji:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249196-Którą-karmę-wybrać[/URL]
[/QUOTE]

miałam dla nich tylko dwa małe woreczki TOTW i jadły ją jak by to była jakaś kara a zazwyczaj każda karma im smakuje a ta była dla mnie zaskoczeniem.
dzięki to zaraz poczytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mozarcik']ale canidae nie mają[/QUOTE]

To prawda canidae nie mają. Ja przyjmuję taka zasadę,że nawet nie próbuję dawać psu karmy,która jest dostępna tylko u jednego sprzedawcy,bo jak sklep zlikwidują to finito. Takich karmy meteory zdarzają się na rynku internetowym i przyzwyczajanie psa do niej jest zawsze ryzykowne,bo w razie czego co robić,zwrócić się o dostawę do producenta? Teraz wszystko można,ale ile wyniesie cena tej karmy wliczając dostawę z USA czy Kanady,czy to się kalkuluje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Teraz wszystko można,ale ile wyniesie cena tej karmy wliczając dostawę z USA czy Kanady,czy to się kalkuluje?[/QUOTE]

canidae w Świat Karm miala dobrą cenę i była to bardzo dobra jakościowo karma! ja kupowalam bezdomnej suni z AZS karmę z rybą - nigdzie nie kupię takiej karmy z takim skladem i za taką cenę :(


jak ktoś będzie mial info o znalezieniu gdzieś Canidae - dajcie znać :( na szczęście mam jeszcze 13 kg canidae z rybą, więc na trochę jej starczy...ale czymś musze potem zastąpić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']To prawda canidae nie mają. Ja przyjmuję taka zasadę,że nawet nie próbuję dawać psu karmy,która jest dostępna tylko u jednego sprzedawcy,bo jak sklep zlikwidują to finito. Takich karmy meteory zdarzają się na rynku internetowym i przyzwyczajanie psa do niej jest zawsze ryzykowne,bo w razie czego co robić,zwrócić się o dostawę do producenta? Teraz wszystko można,ale ile wyniesie cena tej karmy wliczając dostawę z USA czy Kanady,czy to się kalkuluje?[/QUOTE]
Jak sklep splajtuje/zniknie z rynku - to pech, szuka się innej.
Nie jest to powodem żeby rezygnować z naprawdę fajnej i smakującej psom taniej karmy. Poza tym canidae jest z tego co gdzieś kiedyś widziałam z Australii. Każdy kto ma więcej niż 1 dużego psa szuka karm po których nie pójdzie na bruk... Jeśli mogę psa karmić miesięcznie za te 140zł, to dlaczego mam karmić za 220zł taką samą lub gorszą karmą.

Link to comment
Share on other sites

Ależ teraz w sklepach internetowych jest tak duży wybór naprawdę dobrych karm,że na pewno znajdziesz coś niedrogiego i równie wartościowego jak canidae,a może nawet lepszego. Proponuję może na początku spróbować zamówić próbki lub jak ich nie mają najmniejsze opakowanie,bo nie wiadomo czy pieskowi będzie smakowała nowa karma,a szkoda wyrzucać kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Ależ teraz w sklepach internetowych jest tak duży wybór naprawdę dobrych karm,że na pewno znajdziesz coś niedrogiego i równie wartościowego jak canidae,a może nawet lepszego.[/QUOTE]
Ja nie twierdzę, że nie ma, tylko trzeba zacząć szukanie od nowa. My byliśmy na etapie poszukiwań karmy w ubiegłym roku, kiedy wygraliśmy worek canidae w konkursie. Okazało się, że ta karma to strzał w dziesiątkę. Mój pies zaczął jeść bez dosmaczania, skończyły się poranne jazdy w brzuchu, problemy ze skórą i zaczął przybierać na wadze. Przy takiej ilości promocji jaka była w Świecie Karm, połowa kasy, którą do tej pory wydawałam, zostawała mi w kieszeni. Teraz mam zapas do czerwca. Aż boje się pomyśleć, co będzie później. Kto ma psa niejadka, ten pewnie wie o czym mówię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Ależ teraz w sklepach internetowych jest tak duży wybór naprawdę dobrych karm,że na pewno znajdziesz coś niedrogiego i równie wartościowego jak canidae,a może nawet lepszego. Proponuję może na początku spróbować zamówić próbki lub jak ich nie mają najmniejsze opakowanie,bo nie wiadomo czy pieskowi będzie smakowała nowa karma,a szkoda wyrzucać kasę.[/QUOTE]

Powtórzę po raz kolejny. Nie twierdzę że nie ma dobrych karm, twierdzę że są droższe niż były w świecie karm. Porównywałam wiele sklepów, wiele karm. Naprawdę FirstMate i Canidae to świetne karmy które mój pies jadł, sam fakt że jadł to już dobry znak.
Mam psa któremu nie starczy byle marketówka i będzie żyć. Mój pies większości karm nie trawi.
Próbki też mnie nie urządzają bo żeby przestawić psa musisz mieć karmę na tydzień, po tym tygodniu po paru dniach dopiero widać czy pies ma S czy nie (przy przestawianiu ma luźne G).

[quote name='filodendron']Canidae jest na facebooku - może tam do nich uderzać i pytać o perspektywy dystrybucji w PL?[/QUOTE]
To dobry pomysł, dziękuję zaraz poszukam ich na FB i napiszę wiadomość. Może mają gdzieś jeszcze jakiegoś dystrybutora o którym nie wiemy ;)

[quote name='mozarcik']Ja nie twierdzę, że nie ma, tylko trzeba zacząć szukanie od nowa. My byliśmy na etapie poszukiwań karmy w ubiegłym roku, kiedy wygraliśmy worek canidae w konkursie. Okazało się, że ta karma to strzał w dziesiątkę. Mój pies zaczął jeść bez dosmaczania, skończyły się poranne jazdy w brzuchu, problemy ze skórą i zaczął przybierać na wadze. Przy takiej ilości promocji jaka była w Świecie Karm, połowa kasy, którą do tej pory wydawałam, zostawała mi w kieszeni. Teraz mam zapas do czerwca. Aż boje się pomyśleć, co będzie później. Kto ma psa niejadka, ten pewnie wie o czym mówię.[/QUOTE]

Niestety ja wiem o czym piszesz :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Maron jak nie znajdziesz Canidae, to niestety moim zdaniem najbardziej racjonalne będzie jednak szukanie dobrej karmy od nowa.Wydaje mi się że FirstMate jest bardziej dostępna w innych sklepach i to w niezbyt wysokich cenach. Na pewno jest do nabycia w psie-karmy.com[/QUOTE]

Oni mają jakiegoś innego dystrybutora czy jak? Worki wyglądają zupełnie inaczej niż te co ja kupowałam. Już nie wspominając o tym że firma na swojej stronie również ma zupełnie inne worki...
Do tego ja tą karmę w świecie karm kupowałam po ... 134zł. Za cenę 220zł naprawdę można wybierać w innych i wcale to nie jest 'niezbyt wysoka cena'.
[quote name='Chefrenek']Tu ktoś pisze że niby magazyn zmieniają

[URL]http://www.opineo.pl/opinie/swiatkarm-pl[/URL][/QUOTE]

ślepa jestem, albo nie wiem gdzie szukać :oops:
Podają może do kiedy to potrwa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Weszłam na stronę producenta i znalazlam dystrybutorów w Europie - min. 3 sklepy internetowe w Czechach...tyle, ze tej karmy z rybami akurat nie mają.[/QUOTE]
Akurat lookałam na czeskie sklepy, chociaż z zupełnie innych powodów niż Canidae. Ceny spoko, ale czy ktoś ma obczajone ewentualne koszty wysyłki do PL? (Skoro już tak na ten temat zeszło...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Oni mają jakiegoś innego dystrybutora czy jak? Worki wyglądają zupełnie inaczej niż te co ja kupowałam. Już nie wspominając o tym że firma na swojej stronie również ma zupełnie inne worki...
Do tego ja tą karmę w świecie karm kupowałam po ... 134zł. Za cenę 220zł naprawdę można wybierać w innych i wcale to nie jest 'niezbyt wysoka cena'.


ślepa jestem, albo nie wiem gdzie szukać :oops:
Podają może do kiedy to potrwa?[/QUOTE]

post z 13.10

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. ;)
Napisałam do ŚwiatKarm. Mi odpowiedzieli! :)

[QUOTE]Witam serdecznie,


oczywiście strona będzie dostępna lecz niestety nasi technicy nie podali terminu naprawy awarii. Do chwili ponownego uruchomienia strony nasza sprzedaż i wysyłka jest niestety zawieszona.

Poinformujemy Państwa o możliwości zamówienia.


Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia


zespół świat karm[/QUOTE]

Należy uzbroić się w cierpliwość. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Witajcie. ;)
Napisałam do ŚwiatKarm. Mi odpowiedzieli! :)



Należy uzbroić się w cierpliwość. ;)[/QUOTE]

no to uzbrajamy się w cierpliwość i w międzyczasie muszę dowiedzieć się o cenę wysyłki do PL
Ja czasem zamawiam preparaty dla piesów i nawe z przesyłka wychodziło taniej z Czech niż tu, więc moze i z karmą tak bedzie. Tylko na żadnej stronie czeskiego sklepu nie znalazłam canidae z rybą. W Świecie Karm kupowałam 6,8 kg po 65 zł więc rerelka! A worek 19,90 kg z 4 rodzajami mięs za 109 zł.

a dlaczego Canidae? ostatnio na FB ktoś wrzucił pewnien artykuł i podał link do testow prawie wszystkich karm. Okazalo się, ze zupelnie nieswiadomie zaczęłam kupowac karmę z4 **** :) A Taste ma 5! np.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...