Jump to content
Dogomania

mój york robi rzadką kupę


qoxi

Recommended Posts

[B]Witam.
Mam 7 miesięcznego yorka, od 3 dni robi rzadką kupę, nie wiem dlaczego. Wychodzi regularnie na dwór, pije i je normalnie (najczęściej je gotowane skrzydełka, serduszka, czasem marchewkę i inne warzywa i od czasu do czasu suchą karmę Royal). Kiedyś już miał taki problem, jak miał 1 miesiąc ale było to raczej spowodowane tym, że jadł wszystko co mógł, cały czas coś innego. Co może mu teraz być, co robić? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qoxi'][B]Witam.
Mam 7 miesięcznego yorka, od 3 dni robi rzadką kupę, nie wiem dlaczego. Wychodzi regularnie na dwór, pije i je normalnie (najczęściej je gotowane skrzydełka, serduszka, czasem marchewkę i inne warzywa i od czasu do czasu suchą karmę Royal). Kiedyś już miał taki problem, jak miał 1 miesiąc ale było to raczej spowodowane tym, że jadł wszystko co mógł, cały czas coś innego. Co może mu teraz być, co robić? [/B][/QUOTE]
Tak czy inaczej MUSISZ iść do weta! Szczeniaki jak wiadomo to dzieci, a dzieci są bardziej delikatne i wrażliwe. Nie szukaj rad na forum, bo możesz mu zaszkodzić, a tego chyba nie chcesz? Przyczyn rzadkich kup może być multum, zaraz każdy zacznie Ci doradzać, najczęściej korzystając ze swoich doświadczeń, które mogą nie mieć ze stanem Twojego szczeniaczka nic wspólnego. Pomimo najlepszych intencji odpowiadających, w ten sposób możesz postąpić zupełnie nieprawidłowo i dopiero wtedy psiak może wpaść w kłopoty a Ty w koszty!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...