Jump to content
Dogomania

Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku


bela51

Recommended Posts

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przed Jurasiem jutro ważny dzień , mianowicie jedziemy na pobranie krwi. Robimy mu morfologię i biochemię. Będziemy dokładnie wiedzieli jak się chłopak od wewnątrz miewa. A tymczasem pozdrawiamy:

[IMG]http://i39.tinypic.com/23ii4x4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/2jhqd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już nie taką chudzinkę ;) Jurasiowi zaokrągliło się wcięcie i nie da już mu się grać na żebrach :loveu:
Dexterko kawał dobrej roboty - dzięki wielkie :lol:
Już nie ma zwieszonej smutno główki i jego pychol wyraża zaciekawienie a nie lęk i udrękę ...
Żeby jeszcze się jakiś domek znalazł :razz:

Jurasiu czekam na dobre wyniczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wykonałam w imieniu SKARPETY OWCZARKOWEJ przelew na kwotę 200 zł na konto hoteliku
[B]Dexterko[/B], potwierdź proszę jak pieniążki się zaksięgują :)
Głaski Jurandowi wysyłam :loveu:[/QUOTE]

[SIZE=3][B]Dexterko[/B][/SIZE], czy pieniążki od SKARPETY OWCZARKOWEJ za hotelik dotarły ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][SIZE=3][B]Dexterko[/B][/SIZE], czy pieniążki od SKARPETY OWCZARKOWEJ za hotelik dotarły ?[/QUOTE]

DONnko przepraszam Cię,że tyle czekasz na odpowiedź. Założyliśmy konto firmowe chyba w najgorszym bank z możliwych, bo do tej pory nie przyszła mi karta ani logowanie do konta internetowego. Jutro pojadę do banku osobiście sprawdzić stan konta i dam znać. Ale nie martw się , bo pieniążki na pewno dotarły.

Link to comment
Share on other sites

Ha !! widzę że nie tylko ja mam problemy z bankowością :( Z tymi bankami to porażka,szczególnie jak coś trzeba żeby było na już ...
Jurasiowi do Dexterki przesłałam 100 zł na badania i nową pakę żwaczy.Dexterka bardzo pochwaliła Jurcia że by ł dzielny i grzeczny.
I co Wam powiem to to że Juraś ma współlokatorkę Czike :) mam nadzieję że nie tymczasowo jak Dexterka mi powiedziała bo towarzystwo w zimowe długie wieczory to fajna sprawa a że z relacji Deksterki wiem że Jurand to super psiur jest i każdego pieska lubi i akceptuje to myślę że po co ma każdy z osobna siedzieć jak mogą być sobie razem i cieszyć się towarzystwem ;)
To też DEXTERKO proszę o pozostawienie towarzyszki u Jurasia niech mają przyjemność,należy im się :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']DONnko przepraszam Cię,że tyle czekasz na odpowiedź. Założyliśmy konto firmowe chyba w najgorszym bank z możliwych, bo do tej pory nie przyszła mi karta ani logowanie do konta internetowego. Jutro pojadę do banku osobiście sprawdzić stan konta i dam znać. Ale nie martw się , bo pieniążki na pewno dotarły.[/QUOTE]

Wszystko OK :) Odpisałam na PW
Poczekamy :)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłatę 100zł na moje konto na poczet morfologii oraz zakup żwaczy.

[B][COLOR=#0000cd]WETERYNARZ[/COLOR][COLOR=#008000]
+100zł [/COLOR][/B]na poczet wydatków na weta
[B][COLOR=#ff0000]-86zł[/COLOR][/B] wet plus leki
[COLOR=#008000][B]+61zł [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]
-75zł[/B][/COLOR]( morfologia)[B]
---------------------[/B][COLOR=#ff0000][B]
0zł[/B][/COLOR]



................................
[COLOR=#0000cd][B]INNE WYDATKI[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000]+50zł[/COLOR][/B] na żwacze i inne
[B][COLOR=#ff0000]-34,75[/COLOR][/B] żwacze, Rumen tabs, wysyłka
[COLOR=#008000]+[/COLOR][B][COLOR=#008000]39zł [/COLOR][/B]
---------------------
[B][COLOR=#008000]+54,25zł[/COLOR][/B]

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...