Jump to content
Dogomania

Czy to mieszaniec yorka z shihtzu?


Layla1009

Recommended Posts

mala na zdjeciu wygląda na duzą ale jest mniejsza. ma ok 10 tyg. Podejrzewam ze osoba co sprzedala to oszustka, telefon nie odbiera i dzwne bylo dla mniie ze w 6 tyg ja dostalismy bez ksiazeczki,a niby weterynarz oglądal ja. ale jest kochana. Mam dwojke synkow super sie razem bawia. a psiaka od meza dostalam na rocznice)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak to prawda dopiero jak zajechalismy po dlugiej drodze okazało sie ze piesek ma 5 a nie 8 tygodni i zabrano juz od niego mamę wzielismy go bo gdyby nie my to ktos inny nie miał ksiazeczki nic pani nam tylko pokazala zdjecie mamy yorka choc w 100% to chyba rasowa nie byla a zapewniała ze tata shih tzu umaszczenie ma jak te pieski malutki wazyl 700g malutkie lapki ogonek jak shih no zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Boże dziewczyno, czy Ty naprawdę sądzisz, że ktoś po zdjęciach jest w stanie okreslić, kto był rodzicami tego kundelka ? Zawsze sądziłam, że głupota ma jakieś granice. Masz psa ciesz sie nim, a nie wynajduj historyjek o jego pseudorasowości. Trafiła się naiwna na kundelka, to sprzedali psa za parę groszy. Swoją drogą Ty kupując, a oni sprzedając złamaliscie prawo, więc chwalenie się tym na forum publucznym jest już zupełnie nie na miejscu. 

Link to comment
Share on other sites

Hehe pukni sie w głowę po to sa takie stronki zeby wymieniac sie spostrzezeniami pytac rozmawiac odpowiadac a jak ci sie nie podoba to wypad twoja glupota chyba nie ma granic skoro obrazasz ludzi gowno o nich wiedzac nie mierz wszystkich swoją miarą nie wypowiadaj sie tu skoro masz jakis problem ja wiedziałam ze biore pieska nie rasowego bo co za problem jest kupic z rodowodem jak mozna dac domek pieskowi ktory ma mniejsze szanse widac dla takuch jak ty liczy sie tylko rasa

Link to comment
Share on other sites

Gdybyś chciała dać dom psu to poszłabyś do schroniska, a nie kupowała od rozmnażaczy, którzy zaraz znów dopuszczą sukę, aby zarobić parę groszy na nastepnych naiwnych. I co niby chcesz się dowiedzieć o psach swoim postem, że będzie podobnu do rasowego szitzu, skoro gołym okiem widać, ze yorka nie przypomina. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja przynajmniej jak biorę psa to albo z dobrej hodowli albo ze schroniska, nie opłacam rozmnażaczy. A psy rozmnożone przez tych debili od których kupiłaś swojego, odebrały miejsce kilku psiakom ze schroniska. Więc z łaski swojej przestań udawać idiotkę, że zrobiłas to dla dobra psa, bo jedynie przyczyniłaś się do tego, aby Ci ludzie dalej żyli z tego procederu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Chyba wiem jak york wyglada i nie twierdze ze moj piesio go przypomina to geny odpowiadają za wyglad skoro jest to nawet mieszanka to na dobry rozum kazdy wie ze nie bedzie identyczny jak york czy shih tylko pomieszany a ludzie dla przykladu wrzucaja tu fotki swoich pupili nie widze tu miejsca dla negatywnych ludzi

Link to comment
Share on other sites

Ten psiak to kundelek, mieszaniec kilku ras. Nie wiadomo jak będzie wyglądał, może być mały a może i być całkiem spory. Nie wiadomo jaki będzie miał charakter, nie znasz przodków pieska więc jest to typowy kundelek. Takie psiaki bierze się za darmo a nie napycha kieszenie rozmnażaczom.

Link to comment
Share on other sites

Hehe pukni sie w głowę po to sa takie stronki zeby wymieniac sie spostrzezeniami pytac rozmawiac odpowiadac a jak ci sie nie podoba to wypad twoja glupota chyba nie ma granic skoro obrazasz ludzi gowno o nich wiedzac nie mierz wszystkich swoją miarą nie wypowiadaj sie tu skoro masz jakis problem ja wiedziałam ze biore pieska nie rasowego bo co za problem jest kupic z rodowodem jak mozna dac domek pieskowi ktory ma mniejsze szanse widac dla takuch jak ty liczy sie tylko rasa

Wbijasz jak do siebie i obrażasz ludzi. Może odrobinę kultury? I szacunku dla naszego pięknego języka?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ile razy mam podkreslic ze wiem ze to nie jest rasowy piesek czy ja mam do czynienie z nie kumatymi a co sadzicie o tym czy wyglada jak 100 % shih

 

W takim razie po co napisałaś w temacie o mixach shih tzu i yorków? 
Raczej nie ma szans żeby po długowłosych rodzicach wyszło dziecko z takim włosem jak Twoj pies. Przynajmniej jeden z nich musiał być krótkowalosy. 

 

Swoja drogą nie podpadło Ci, że mały nie jest jeszcze z mamą, a matka nawet nie została Wam pokazana (tylko foto)? 

Uważaj na malucha, bo 5 tyg to dużo za wcześnie. 

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie nie wyglada nawet na 1 % shih tzu a takie ogloszenie znalazlam ze niby rasowa cena 600 zl hmmm to jest dopiero oszustwo ja przynajmniej wiedzialam i nie chce tu nikogo obrazac ale to ktos inny pierwszy napisal mi ze glupia jestem ja takim ludzia dłużna nie pozostaje

Link to comment
Share on other sites

Chciałaś kupić rasowego psa za 600 zł? Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Kupiłaś kundelka za 6 stów, za młodego na oddzielenie od matki i pytasz na ile podobny jest do shih tzu? Trochę podobny jest ale niewiele. Do yorka wcale. Ot, mieszaniec. Bardzo drogi mieszaniec.

Link to comment
Share on other sites

Nie to jest piesek dla przykladu z ogloszenia jak ludzie oszukuja


Oszukują ? Ja tu za bardzo nie widzę oszustwa. Raczej Twoją głupotę. Zapłacić 600 zł za kundelka, którego można dostać za darmo z dowozem do domu od większości fundacji lub za kilkadziesiąt złotych ze schroniska i to już z kompletem szczepień. Oczywiście przy poziomie, który tu zaprezentowałaś istnieje ryzyko, ze z fundacji czy DT psa byś nie dostała, ale schroniska nie mają już niestety takich wymogów i psa dają niestety każdemu.
Zastanawiam się tylko, czy jesteś nierozgarniętą małolatą, bo jak osobą dorosłą to naprawdę współczuje.
Swoja drogą 600 zł od kundelka. Biedna suka będzie rozmnażana przy każdej cieczce, co najwyżej rasy rodziców ulegną zmianie wraz z modą, a jak się trafią szczenięta białe to pójdą po 1000 zł jako maltańczyki :). Głupio naiwni zawsze się znajdą, a może nawet zamieszczą zdjęcia na dogo :), chwaląc się jaki to zrobili dobry uczynek, kupując kundelka za parę setek.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...