Jump to content
Dogomania

Aza - już nie najsmutniejsza ONka jaką w życiu widziałam .Ma wymarzony dom !!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Becia66']Czemu piszesz że bez zmian ?[/QUOTE]
Bez większych zmian :eviltong:

Wiadomo że w porównaniu z tym co było na początku to jest lepiej, ale nie naciskam na nic, sama się powoli przełamuje do otoczenia. Trochę to trwa ale z dnia na dzień będzie lepiej. Za jej strach na pewno w dużej mierze odpowiedzialny jest wzrok. Na spacerach czy w domu jeśli coś już usłyszy, ale nie do końca widzi to profilaktycznie warczeniem i szczekaniem stara się odstraszyć. I udaje jej się to bez problemu, nawet w domu pilnując mnie leżąc pod drzwiami pokoju :lol: Ale głośniejszy dźwięk i ogonek się podwija. O wiele pewniej i bardziej posłuszna czuje się na smyczy. Jest mega grzeczna przy wszelkich zabiegach, badaniach, grzebaniach itp.
Z oczami bez zmian. Po obserwacjach jej zachowania jest to dla mnie coraz większa zagadka o co chodzi z polem widzenia. Potrafi się delikatnie bawić pszczołą ale np. jak biegnie to wpada we mnie z dużą siłą. Ale i na wyjaśnienie tej zagadki też przyjdzie czas.

Beciu wiesz że ja nigdy rozgadany nie byłem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='żaba88']

Beciu wiesz że ja nigdy rozgadany nie byłem ;)[/QUOTE]

jakoś inaczej cie pamiętam :diabloti:. Dobrze Żabo że Ira jest u ciebie, pewnikiem by nam zalegała jeszcze w schronisku i nie wiadomo co by było z nią dalej. Naprawdę ona i my mieliśmy wielkiego farta że stanąłeś na jej drodze. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...