Jump to content
Dogomania

Doda & shih tzu


Aisa_

Recommended Posts

Ostatnio w tv mignął mi zwiastun "Jazdy z Dodą" (?).
Z tego co [B]mi się wydaje[/B] widziałam tam 2 ostrzyżone dorosłe shih tzu...

Wypowiedź z sierpnia '06

[QUOTE][B]Ponoć kupujesz sobie nowego pieska. Jakiej rasy?[/B]
– Shih-tzu, będzie więc tej samej rasy, co mój ostatni pies. Z tym, że Bąbel nie pochodził z hodowli, nie miał rodowodu, w związku z tym zapadł na jakąś straszną chorobę genetyczną i zdechł. Ogromnie to przeżyłam. Ale od tej chwili minęło prawie pół roku, bo Bąbel zdechł na początku lutego. Zatęskniłam za pieskiem, bardzo je lubię. Od dzieciństwa były w moim domu.[/QUOTE]

Sama nie wiem jak się do tego ustosunkować...
Mogłam napisać o tym w głównym wątku, ale to taki offtop, więc założyłam nowy temat...
A może Wy macie na ten temat jakieś opinie?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja wyczytałam w prasie to Bąbel pozostawał bez należytej opieki i zjadł jakiegoś lododędrona czy jakieś inne kijostwo a jak wiadomo niektóre kwiatki trzymane w domu są trujące

ciekawe czy tak zaganiana kobieta jak Doda będzie miała czas dla swoich piesków.
Ja ze swojej strony życzę jej jaknajlepiej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Doda w telewizji nie tak dawno wypowiadała się że ma dwa Shih tzu i kundelka z ulicy, że się przybłąkał :eviltong: i że jest mądrzejszy od tych dwóch Shih tzu :p

Biedny Bombel ... :-( a ja myślę że skoro jest gwiazdą nie powinna mieć psów, bo nie może im poświęcać za dużo czasu, a tym bardziej 3 ...
ale uważam że bardzo dobrze postąpiła przygarniając kundelka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

:eviltong:Krzysiu ... ja tez nie zostawiam z zasady , jedynie kiedy siła wyższa i to na bardzo krótko czyli np. czas trwania wizyty w przychodni - sporadycznie zreszta itp.. ale normalne jest że idac do pracy , szkoły ludzie zostawiaja swoje psiaki na te kilka godzin , to samo chyba zrobiła Doda tyle że poszła koncertować:diabloti:... no co prawda mogła zatrudnic na ten czas "opiekunke " :cool3:i w tym chyba jej wina tkwi że tego nie zrobiła :mad:ale następnym razem może zatrudni nianie jak przeczyta te wpisy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...