Jump to content
Dogomania

Szczeniak


Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Witam,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Zastanawiam się nad zakupem szczeniaka i w związku z tym mam kilka pytań, między innymi Jaką karmę podawać szczeniaczkowi? Może macie jakieś przepisy na jedzonko dla maluchów? Co powinno znaleźć się w domu aby psiak czuł się dobrze, jakie legowisko, miska metalowa czy plastikowa? Ogólnie proszę o wskazówki dotyczące żywienia i "wyposażenia"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

W tym temacie mogę ci pomóc, bo wychowuje już 3 psa Owczarka niemieckiego :) Ja radziłabym na sam początek nie przyzwyczajać psa do gotowanych obiadków tylko kupować karmę Josera Kids dla szczeniaków. Jest to bardzo dobra karma na same początki dla pieska, z czasem możesz kupić mu karmę Josera High Energy. Aby psiak dobrze się czuł polecam kupić koc, nie jakieś sztuczne legowisko za 200zł. Nie wiem jakiej rasy będzie twój szczeniak ale ja mówie jeśli chodzi o owczarki niemiecki i psy aktywne fizycznie. Mój psiak ma kocyk, a nie jakieś sztuczydło za grubą kasę. Jeśli chcesz aby twój pies czuł się dobrze to często spędzaj z nim czas, głaszcz go i dawaj nagrody za borze wykonane polecenie. Kup mu zabawki aby nie gryzł np. kapci ani mebli. Ja mam 2 plastikowe miski do karmy i do picia. Jedna zielona a druga brązowa. Nieważne jaką miskę kupisz, ważne zebyś ją regularnie mył. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...