Jump to content
Dogomania

Godny polecenia wetrynarz z Warszawy


aguchna

Recommended Posts

[quote name='WATACHA']Było nie pytać:eviltong:.Mam mnie uczyła, że jak ktoś zapyta to należy odpowiadać :niewiem:[/QUOTE] Cóż zapytałam :) Było minęło. ;)

Po doświadczeniach m.in. z tą lecznicą znalazłam, z pomocą dogocioci, inną lecznicę w NDM. Co prawda muszę dojechać 30km, ale warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mogę szczerze polecić dr. Równego który przyjmuje na Książęcej w klinice 24h VETS i w prywatnym gabinecie "RÓWNI" na bielanach :) Leczyłam u niego kota, teraz psa i w kwestiach internistycznych jest bardzo dobrym, zaufanym i rozważnym lekarzem. Pamięta o zwierzęciu, stara się patrzeć na zwierzę pod wieloma aspektami, potrafi doradzić i przede wszystkim ma świetne podejście do zwierząt. Mój z reguły lękliwy piesek zawsze radośnie się z nim wita i dzięki niemu nie ma stresu związanego z wizytą.

Tymczasem poszukuję weterynarza specjalisty z dziedziny dermatologii/alergologii, najlepiej takiego który ma znajomość z pogranicza etologii i behawiorystyki. Możecie kogoś polecić oprócz dr.Dembele? Czy ktoś może coś powiedzieć o dr. Joannie Karaś-Tęcza?

Link to comment
Share on other sites

Konsultowałam moją poprzednią sukę u doktor Karaś-Tęczy w sumie odczucia mam pozytywne. Suka miała nietypowe zmiany skórne, stwierdzono u niej m.in. zmiany wątrobowe, niedoczynność tarczycy. Dwie wizyty, jedna z pobraniem krwi i wymazów, a potem konsultacja wyników i przepisanie leków. Szybko, sprawnie i na temat. Zmiany skórne nie zniknęły, ale poprawiła się kondycja psychofizyczna psa, co w sumie było dla mnie najważniejsze (a że była długowłosa to jej uroda jakoś nie cierpiała bardzo bo ubytki się zakrywało). Suka miała swoje lata i obciążoną wątrobę (nic nigdy nie wyszło na posiewach ze skóry), więc nie sądzę by dało się z tym coś więcej zrobić. Doktor też nas nie naciągała na dodatkowe badania ani wizyty.

Jakieś opinie o Multiwecie na Gagarina?

Edited by Azbest
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Z całego serca polecam Elwet w Warszawie.

 

W stolicy mieszkamy od zaledwie kilku dni, nie znamy żadnych weterynarzy a do Elwetu trafiliśmy przez przypadek. W niedzielę suczka źle się poczuła, tragicznie wyglądała, wymiotowała, miała biegunkę.  W poniedziałek była juz po wszystkich badaniach (rtg, rtg z kontrastem, badanie krwi), niestety ale musiała zostać w klinice, w szpitalu z uwagi na koszmarnie złe wyniki. Zrobili jej też na miejscu usg, podłączyli do kroplówki. Można właściwie dzwonić o każdej porze dnia i nocy żeby dowiedzieć się co u pieska, jeśli weterynarz nie może akurat rozmawiać to oddzwania, nie trzeba sie dobijać. Ceny co prawda są dość wysokie, ale nie ma to znaczenia, gdy ratuje sie życie członka rodziny :)

 

Nawet jeśli nie uda się jej odratować to z całego serca będę polecać klinikę Elwet- trafiłam na bardzo życzliwych, rzeczowych weterynarzy, którzy psu chcą pomóc, a jednocześnie potrafią uspokoić wyjątkowo zdenerwowanego właściciela (czyli mnie)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja polecam lekarza - lecznica Rottweiler - www.weterynarz-praga.pl.

Leczę u niego swoje psy od 1985 roku, mam do niego zaufanie. Przegrywalimy tylko z rakiem, inne sprawy zawsze były leczone, operacje też doskonale wykonywane i wspaniałe wyczucie do narkozy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2017 o 19:27, dwbem napisał:

Ja polecam lekarza - lecznica Rottweiler - www.weterynarz-praga.pl.

Leczę u niego swoje psy od 1985 roku, mam do niego zaufanie. Przegrywalimy tylko z rakiem, inne sprawy zawsze były leczone, operacje też doskonale wykonywane i wspaniałe wyczucie do narkozy.

Czy myśli Pani, że ten weterynarz mógł by coś poradzić na obrzęk limfatyczny, bez podawania sterydów?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Moja siostra ma 2 letniego chłopczyka chihuahua piesek miał problem z sikaniem i okazało się że ma kamienie w pęcherzu moczowym . Zoperowali go na Żytniej i juz by było ok ale piesek jest bardzo chory nie wiadomo na co otworzyła mu się rana na grzbiecie . Przed problemem z wysikaniem był bardzo zdrowy biegał wesoło a teraz nie wiadomo gdzie z nim iść bo na Żytniej nie widzą co mu jest porobili badania i nic, na Białobrzeską ona nie pójdzie bo jej tam zabili sukę suka w dobrym stanie trochę chora a po wstrzyknięciu czegoś momentalnie zaczęła się dusić i zeszła, Białobrzeska jest dobra tylko dr. Czubek kardiolog , onkolodzy, tam siostra chodziła ateraz nie wie gdzie iść bo taki młody piesek a wyglada jak by miał umierać z raną popoperacyjną ok zarosnieeeta i nie ma ropnia w środku . to co się z nim dzieje to poważne gdzie isć zeby uczciwy mądry wet coś pomógł siostr ajest z Bemowa ale na Pwstańców Sląskich  ta przychodnia to łobuzy . miałam sukę z cushingiem z guzem na nadnerczu , pojechałam tam żeby zapytac czy się da zoperować lekarka odmówiła bo guz naciekał główną żyłe ogoowa ale stwierdziła że trzeba operować bo ona ma guzka na listwie mlecznej jak się okazało było to kłamstwo chciała zarobic i kroić chorego sa . tam też moja siostra nie pójdzie wiec gdzie  pomóżcie co robić szkoda takiego młodego psa, niech on żyje bo siostra go Bardzo kocha jak go uratować poradźcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...