Jump to content
Dogomania

Dwa psy w pociągu.


tobilife

Recommended Posts

Wszędzie gdzie próbowałam szukać na ten temat informacji jest napisane, że jedna osoba, może mieć ze sobą tylko jednego psa.
Wydaje się być jasne, ale trzeba zwrócić uwagę na fakt, że nigdzie nie jest wspomniane ile na przykład kotów można przewozić zważywszy na fakt, że są one w transporterach. I tu pojawia się moje pytanie: czy zasada "jeden człowiek, jeden pies" odnosi się ogólnie do wszystkich psów, czy tylko do tych które nie są w transporterach?
Jeśli ktoś byłby zorientowany w temacie i zechce mi pomóc, będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Wiem, że stary temat, ale że są wakacje to może się komuś przyda - jeśli masz transporter (np. materiałowy kennel) i umieścisz tam zwierzątka niezwłocznie po wejściu do pociągu to nikt się nie czepia - musisz mieć tylko oprócz biletu dla siebie bilet na przewóz bagażu. Ja jeżdżę dwa razy w tygodniu w przedziale do przewozu większego bagażu/rowerowym, co prawda PR, ale targam ze sobą psy 10 i 20 kg, konduktorzy są zawsze mili, czekają nawet aż rozłożę cały majdan i dopiero wtedy sprawdzają bilety. Jeśli psy nie wyją, nie szczekają, nie cuchną, nie są uciążliwe w jakiś inny sposób to nikt się nie może przyczepić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...