Jump to content
Dogomania

Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!


awede

Recommended Posts

Vita dzisiaj jak zawsze ucieszona. Wchodziła między nogi jak kucałam i kazała się głaskać. Zresztą nie tylko mi tak robiła ;) Kochana jest i bardzo lgnie do ludzi :D szkoda tylko, że nikt jej nie chce... :(
Martwi mnie, że zawsze ma podkulony ogon. Nie wiedziałam jeszcze, żeby miała go w górze.

Link to comment
Share on other sites

Vita dzisiaj była na spacerze w towarzystwie Fary i boksera zaraz po kwarantannie. Niestety dziewczyna boi się ruchu ulicznego, a szczególnie tirów i autobusów. Poza tym zauważyłam też, że po tym jak Farą ją ugryzła boi się jej. Gdy tylko na nią spojrzała, zaczęła uciekać :<
Mimo wszystko Vita jest wesoła, ciągle chce być pieszczona i mam nadzieję, że jak tylko porobię jej ogłoszenia to znajdzie domek :)

Link to comment
Share on other sites

Nowy opis Vity:

Vita to ok. 4-letnia suczka średniej wielkości (ma ok. 40 cm w kłębie i waży ok. 16 kg), która od 28 sierpnia 2013 r. przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katowicach. Pomimo pobytu w schronisku jest bardzo wesoła. Bardzo lgnie do ludzi i uwielbia pieszczoty. Widać, że brakuje jej kontaktu z człowiekiem. Niestety do innych psów nastawiona różnie; na wiele warczy, ale raczej rzadko zdarza jej się zaatakować. Nie lubi jednak nachalności z ich strony i powinna być jedynym psem w domu. Na smyczy chodzi ładnie. Vita trochę boi się ruchu ulicznego, a w szczególności dużych aut. Potrafi wykonywać komendy siad, łapa, waruj oraz poproś. Rozpoczęła też treningi agility. Nie lubi szczotkowania, ale jej krótka sierść nie będzie wymagać tego często.
Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana.
Kontakt w sprawie adopcji: [email protected], 514324200

 

Maciaszku, prosiłabym o zmianę opisu na stronie schroniska i fundacji oraz o zmianę zdjęcia na poniższe. :)

DSC_0218.JPG

Link to comment
Share on other sites

Vita dzisiaj najpierw poszła na spacer w towarzystwie Fary do parku :)  Wydaję mi się, że jej podkulony ogon wynika z obecności Fary - po prostu się jej boi. Potem gdy była na wybiegu razem z Moną wiele razy widziałam jej ogon w górze - w końcu! :) Próbowałyśmy trochę poćwiczyć agility. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale mam nadzieję, że Vita szybko zrozumie o co chodzi ;) I kilka zdjęć z dzisiaj:
 

Szeroki uśmiech :loveu:
DSC_4214.JPG

DSC_4218.JPG

 

I Vita w wersji "szczeniak" :)
DSC_4217.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vita dzisiaj poszła na spacerek w towarzystwie Harry'ego, Fary, Jadzi i kudłatego, dużego kolegi. Z początku trochę na niego warczała, ale potem było już lepiej ;) Mimo, iż w pobliżu była Fara, Vita przez większość spaceru ogonek miała w górze :loveu: I nawet nie boi się aż tak bardzo samochodów - gdy jaką naprzeciwko niej, to jest okay, tylko jak nagle "wyskakują" zza jej pleców to się płoszy. Vita zaczyna już powoli podawać łapkę. Co prawda opiera ją jak na razie o moją nogę, ale zawsze to coś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...