Jump to content
Dogomania

Crufts 2014


Skyy

Recommended Posts

[quote name='Talagia']Ja Słowację widzę 2 razy - w Nitrze i Bratysławie.[/QUOTE]
Dodali do listy po tym jak napisałam post, wcześniej była tylko na stronie ichniejszego związku informacja, że mają 2 kwalifikacje... Dziwne to trochę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam kilka praktycznych pytań dla tych, którzy nie jadą po raz pierwszy :) Czy bilet parkingowy jest ważny tylko jeden raz? Bo nie ma na nim konkretnej daty i nie wiem czy muszę kupować na każdy dzień bilecik? Czy można wchodzić z psem zgłoszonym w inny dzień na teren wystawy? Np. poświęcić jeden dzień wyłącznie na zwiedzanie i zakupy z psem.
Nie mogę się już doczekać! Wyjeżdżamy w środę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Czy bilet parkingowy jest ważny tylko jeden raz?[/QUOTE]
Podejrzewam, że tak, bo oddaje się go przy wyjeździe.
[quote name='Talagia']Czy można wchodzić z psem zgłoszonym w inny dzień na teren wystawy? [/QUOTE]
Nie, wejściówka jest tylko na dany dzień. Co więcej, przed 16.00 z wystawy z psem nie wyjdziesz (przy wyjściu oddaje się oddzielny kupon, oddzielny dla każdego psa, dostałaś go pewnie razem z całą resztą). Znaczy wychodzić na siku można, ale kupony przyjmują dopiero od 16.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Jeszcze TYDZIEŃ! :loveu:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak wygląda sprawa katalogów na Crufts? Wydają w ogóle coś takiego jak katalog wystawowy?[/QUOTE]
Wydają, na każdy dzień osobny katalog ;)
Katalog jest "dodatkowo płatny"( nie ma czegoś takiego jak u nas, że dodają do zgłoszenia) i wystawcy mogą go kupić przy zgłaszaniu psa. Nie wiem jak to wygląda kiedy jedzie się oglądać... Katalogi wydawane są na oznaczonych stoiskach przy wejściach do hal. :)

A, katalog wygląda troszkę inaczej niż te nasze - numery katalogowe są układane według nazwisk właścicieli a nie psów, najpierw leci lista według numerów katalogowych a potem klasy, wszystkie informacje o psie jak rodzice, data urodzenia etc jest w liście, w klasach powpisywane są tylko imiona rodowodowe i ewentualne tytuły. Tu zeskanowana stawka flatów z Crufts 2012 tak dla zobrazowania o co chodzi: [url]https://plus.google.com/photos/117723730043979985556/albums/5720924499393282065[/url]

Edited by mrau
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']czy istnieje możliwość zakupu. [/QUOTE]
Można kupić przy głównym wejściu, są stanowiska z katalogami. Zdaje mi się jednak, że w sprzedaży są tylko katalogi na dany dzień. Należy poprosić o "dogs exhibitors' catalogue" (zeszytowy format A5) bo inaczej sprzedadzą "visitor's catalogue" (format A4), w którym są głównie reklamy, kupony i informacje o ogólnym programie wystawy.

Link to comment
Share on other sites

W Labradorach Polacy szaleją :multi:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Special Junior - Dog [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Entries: 21 Abs: 2 [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]1st BRIGHTON SARRACENIA (POL IMP) (MR A & MRS M & MISS M BROWN) [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]2nd CARPENNY PRIMO (MRS P CARPANINI) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]3rd SHAROUNS LIFE OF RILEY JW (MR S WILLIAMSON) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Res PHILIPSTOWN BEACH BOY (MR & MRS M J O'DONOGHUE) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]VHC POLLHAM PASHA (MR & MRS R POLLOCK) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Yearling - Dog [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Entries: 24 Abs: 5 [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]1st DOLBIA LE MANS [ATC AQ00942POL] (MRS I DUDKOWIAK) [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]2nd LEONARDO OF ANGEL'S HEAD [ATC AQ01938BEL] (MR T ONKELINX) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]3rd BALLADOOLE MISTER TOM (MISS K DRUGGAN) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Res LIDO V'T WOLMKER [ATC AQ00836NLD] (MRS K BECKER) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]VHC HILLS LAND LPESTO [ATC AQ01395BEL] (MRS D DALEZ) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Undergraduate - Dog [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Entries: 26 Abs: 2 [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]1st DELUXE SARRACENIA SITKOWSKI BOR [ATC AQ02035POL] (MRS A & MR J KRZEMINSKA-ZUK & ZUK) [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]2nd OAKHOUSE ORLANDO BLOOM (MRS M LITHERLAND) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]3rd SHANORRELL RAG TRADE AT HALSHIMOOR ( BALSHAW & RAWLINSON) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Res BAILEYDALE BLAZE A TRAIL (MR & MRS A & J METCALFE) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]VHC LEMBAS MIKADO (MR C J & MRS C E MILLS)[/FONT][/COLOR]
[B]
Dolbia Le Mans[/B] to brat miotowy mojej Salmy i jesteśmy z niego strasznie dumne :loveu: Fajnie patrzeć jak nasze polskie psy są doceniane w świecie :)

Link to comment
Share on other sites

Świetne wiadomości i super wyniki! Oby takich więcej się tutaj ujawniało już po całej wystawie!
Mocno trzymam kciuki dzisiaj za Colina na Best In Show. Wielu ludzi na całym świecie pisze, że mają przeczucie, że to właśnie on zgarnie trofeum, a wybrane do tej pory psy z grup są naprawdę niesamowite, jak chociażby pudel standardowy czarny, który w poprzednim roku wygrał w Ameryce Eukanuba World Challenge!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...