Jump to content
Dogomania

MEDYCYNA NATURALNA DLA ZWIERZĄT - psów i kotów


Helga&Ares

Recommended Posts

[CENTER][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=6][COLOR=Olive]"DOG NATURAL"
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=6][COLOR=DarkOrange][SIZE=4][I]natura nie szkodzi![/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=6][COLOR=Olive]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/dn3copy_zps82905566.png[/IMG]

[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Oferuję pomoc w zakresie medycyny naturalnej dla psów - ziołolecznictwa i bioenergoterapii.
Posiadam odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu Zielarza/Bioenergoterapeuty dla zwierząt.
[U]Działam w myśl zasady: [B]Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić![/B][/U][B]


[B]Przygotowuję mieszanki ziołowe pod konkretny przypadek chorobowy, nie hurtowo, najpierw dogłębnie zapoznaję się z problemem, po czym selekcjonuję odpowiednie zioła, dzięki czemu mogę zapewnić ze swojej strony wszystko co pomoże psiakowi wrócić do zdrowia, a przypadku chorób przewlekłych żyć i normalnie funkcjonować.
[B]Mieszanki są zdrowe, bezpieczne i sprawdzone!

[IMG]http://dog-natural.blog.onet.pl/files/2012/10/13777445-close-up-image-of-herbal-medicine.jpg[/IMG]

W najtrudniejszych przypadkach zalecam wykonanie [B]zabiegu bioenergoterapii, który polega na odblokowaniu kanałów energetycznych, co umożliwia organizmowi powrót do homeostazy i samozwalczanie choroby, jest bardzo przydatny m.in [B]w chorobach nowotworowych!

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie znaleźć można szczegółową listę mieszanek ziołowych które własnoręcznie przygotowuję a także[B]opinie i rekomendacje właścicieli psiaków którzy mi zaufali i korzystają z mojej pomocy.

Najważniejsze by nigdy nie tracić nadziei, natura potrafi zaskakiwać, w wielu przypadkach ratuje życie tam, gdzie inne metody już zawiodły, tam, gdzie płomień nadziei już zgasł...
Eutanazja - to nie zawsze ostateczność. Często to brak konwencjonalnej alternatywy by pomóc. [B]
[SIZE=4]Zadzwoń, napisz, być może będę w stanie pomóc Twojemu psiakowi.
[/SIZE]Wystarczy zaufać.


[B]Adres strony internetowej: [URL]http://dog-natural.blog.onet.pl/[/URL]

[SIZE=4][B][COLOR=Red]Kontakt:[/COLOR][/B][/SIZE][B]
- [B]telefoniczny: 515 450 614
- [B]e-mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przykładowe opinie pacjentów
"[COLOR=#0000A0][FONT=Droid Sans]z całego serca chciałam podziękować Panu Robertowi za jego oddanie! lepszej troski i opieki dla mojej bernesi – Zorki nie mogłam sobie wymarzyć. użyłam czasu przeszłego, ponieważ Zorki nie ma już wśród nas. ale dzięki bioenergioterapii i ziołom była ze mną dłużej, w świetnej pomimo wszystko kondycji. Zorci cofnął się nowotwór ale nie wytrzymało serce. w wieku do dwóch lat przeszła 4 narkozy i babeszjozę i to na pewno miało ogromny wpływ na jej całe, jednak krótkie życie (4,5 roku). a po wykryciu chłoniaka, do Pana Roberta trafiłam w ostatniej fazie czyli wtedy, kiedy weterynarze dawali jej już tylko kilka dni życia. dzięki znajomości psiej psychiki i ziołowych mikstur przyrządzanych przez Pana Roberta wspólnie przeżyłyśmy jeszcze prawie dwa miesiące! i to intensywnie! Zorka trafiła do Pana Roberta z ogromnie powiększonymi węzłami chłonnymi, opuchnięta od sterydów, bez apetytu, z wielkimi problemami gastrycznymi a od pierwszego spotkania zdrowiała. od tego momentu przestałam ślepo ufać weterynarzom i to z Panem Robertem konsultowałam ewentulane podanie leku medycznego a nie odwrotnie! oczywiście były też kryzysy ale czy my, ludzie, wychodząc z ciężkich chorób nie mamy gorszych dni? organizm walczy i na tę walkę się decydujemy. ja niestety zbyt późno znalazłam gabinet dog-natural ale teraz, kiedy już znam Pana Roberta bez wahania powierzę mu opiekę nad moimi przyszłymi psiakami. od początku ich życia, a nie tylko wtedy, kiedy coś będzie się działo. najważniejsze: zapobiegać zamiast leczyć. Panie Robercie – dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku, merdających wesoło ogonów pacjentów i uśmiechów na twarzy ich właścicieli!"

"[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000A0][FONT=Droid Sans]Od prawie 6 miesięcy podaję mojemu owczarkowi zioła Roberta na alergię , na atopowe zapalenie skóry. Efekty są zadziwiające , pies ma piękną sierść, żadnych podrażnień i zaczerwienień na skorze , co najważniejsze śpi spokojnie , bez obsesyjnego drapania się. Weterynarze widzieli rozwiązania na jego przypadlość w podawaniu sterydów i antybiotykow.Rownież Goldenka mojej siostry cierpiąca na padaczkę o bliżej nie znanym podłozu zaczęla zażywać Robertowe Ziólka . Ataki , mimo branych leków byly tak częste, kilka na dzień, że stanowiły zagrożenie dla życia. Obecnie po około 7 miesięcznej kuracji ataki praktycznie się nie zdarzają, przy obecnie minimalnej dawce leku na padaczkę .Ziololecznictwo i energoterapia, naturalne metody leczenia znane od tysięcy lat dawnym kulturom mają swoje żrodlo w potęznej uzdrawiającej energii ziemi . W dzisiejszych , destruktywnych i zdominowanych przez intelekt czasach , krok po kroku na szczęście zaczynają powracać do łask. W krajach zachodnich naturalne terapie zdobywają coraz to większe uznanie, znam wiele osob z tytulami naukowymi , we Francji, Austrii, Niemczech Rosji, ktorzy całe swoje zycie poświęcają jedynemu powałaniu ; rozpowszechnianiu terapii naturalnych. W Polsce jest to jeszcze temat tabu, przyczyn należy szukać w konflikcie pomiedzy intuicją a intelektem prawdopodobnie spowodowanym historyczno-socjologicznymi obciązeniami . Dlatego, bardzo Ci jestem wdzięczna Robercie za Twoje poświęcenie, miłość , energetyczny kontakt ze swoimi podopiecznymi czworonożnymi przyjacielami za wyznaczanie nowego szlaku ( wiem , że nie jest to łatwe) i tym samym przyczynianie się do zmieniania świata na lepszy .Pozdrawiam serdecznie Dorota i Merlin,"

"[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000A0][FONT=Droid Sans]nieustannie,od ponad roku jesteśmy pod Ziołową opieką Zielarza – teraz ze szczególnym uwzględnieniem kontuzji u berneńczyka (zerwanie mięśnia w prawym ramieniu), i jak jeszcze miesiąc temu psiak chwiał się i mocno utykał to w tej chwili biega ładnym kłusem [/FONT][/COLOR][IMG]http://dog-natural.blog.onet.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][COLOR=#0000A0][FONT=Droid Sans] oczywi'ście dalej ograniczamy ruch, ale dzięki Ziołom i duchowej pomocy psiak czuje się świetnie ! Obydwa moje Burki tj Ozzy i Drix dziękują za zdrowie i opiekę ! pozdrawiamy naszego Zielarza [/FONT][/COLOR][IMG]http://dog-natural.blog.onet.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...