Jump to content
Dogomania

Psi psycholog w okolicach Poznania poszukiwany


JJD

Recommended Posts

[quote name='JJD']Myślę, że jeśli jest to osoba godna zaufania, to można podać namiary tu na forum - więcej osób skorzysta. Obawiam się, że do nas z Piły jest za daleko - ponad 100km i to kiepską trasą - a do psa trzeba dojechać.[/QUOTE]

Danuta Żołędziewska
[URL]https://www.facebook.com/DanutaZoledziewskaZoopsychologSzkolaDlaPsow[/URL]
694555924

zadzwońcie, ustalcie z tego co wiem Danka bywa w Poznaniu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Karol Wicher. Stary Tomyśl. Ok 70 km od Poznania, cały czas A2 w kierunku na Berlin. Szkoła i strona www nazywa się grzecznypiesek.pl
Oceniam bardzo dobrze. Dużo wiedzy, doświadczenia, dobre wyniki zarówno w zakresie "posłuszeństwa w życiu codziennym", w rozwiązywaniu problemów codziennych oraz w "odkręcaniu" psów po przejściach, takich z interwencji, ze schronisk, agresywnych, lękliwych.

Hoteluję u niego moją sukę, czasem oglądam te fundacyjne "nieszczęśniki" a ostatnio widzialam jak prowadzi zajęcia w szkółce. Moja jest psem sportowym, trenowanym pod zawody, więc mówiąc delikatnie - nie kazdemu bym ją powierzyła, żeby mi nie spieprzyli mojej i mojego trenera pracy. Innymi słowy - rekomenduję z czystym sumieniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...