Jump to content
Dogomania

Młody energiczny Skiper znalazł dom!


Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]Skiper[/SIZE]

[/B][/COLOR][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6BH9ww_-nTE/UnUZRuoGZyI/AAAAAAADb7c/4VsyeZtDgWQ/s640/P1080776.JPG[/IMG]

[/CENTER]
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial]Skiper to dość duży (ok. 58 cm w kłębie, waga: 23 kg), młody ok. 2 letni psiak. Z wyglądu trochę owczarkowaty. Jest aktywnym psem lubiącym zabawę - czy to piłką,czy patykiem. Z racji jego młodego wieku czasem przejawiają jeszcze szczeniackie zachowania takie jak zabawa w przeciąganie smyczy czy skakanie na ludzi. Mimo to nie sprawia większych problemów, ponieważ można go łatwo skorygować.

[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000] [SIZE=4][FONT=arial]Doludzi jest nastawiony pozytywnie, jednak z początku nie jest zbyt "miziasty". Dopiero po kilku spacerach nawiązał więź z opiekunem.
[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial]Na spacerach w grupie ciągnie na smyczy, ponieważ chce się wybić na prowadzenie, jednak nie jest to uciążliwe. Wystarczy lekko pociągnąć za smycz i już nie jest napięta. Gdy na spacerze jest sam idzie grzecznie przy opiekunie.

[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial]Zna komendy: siad, łapa i waruj. Obecnie jest uczony reakcji na imię.

Kontakt: 507-511-463 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Psiak przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach

Więcej zdjęć: [/FONT][/SIZE][/COLOR][URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Skiper983133Lata12102013ROlaKopec?noredirect=1#[/URL]

Edited by olka9628
Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podrzucę kilka fotek :)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zCaW8tWOL-k/UoeKSqbLEZI/AAAAAAAAQCg/3xjAJpbk0ro/s640/P1080906.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g5gkrEPRnrw/UoeKT1Awu1I/AAAAAAAAQCs/TwYOmZYBRXc/s640/P1080909.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gPZg2RjsSfY/UoeKVtvLzOI/AAAAAAAAQDQ/Tk-RPwqhpk4/s640/P1080916.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-l5gxbu44524/UoeKV4YjsoI/AAAAAAAAQDY/20l2PU-syJY/s640/P1080917.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WsE_RusMvok/UoeKWa6UcZI/AAAAAAAAQDc/likKFlW5hrc/s512/P1080918.JPG[/IMG]

Link to post
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Skiper powędrował na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska :).[/QUOTE]
Dziękuję :)
Siłę ma, ale ciągnie jak się mu na to pozwoli :) Na potrzebę zdjęć dałam mu trochę poszarpać no i Beata czasu nie miała i zdjęcia były robione w biegu na autobus żeby chociaż jakieś miał z wczoraj :eviltong:

Link to post
Share on other sites

W sobotę byłam na spacerze ze Skiperem sama :D Przechodząc obok mojego domu stwierdziłam, że może spróbuję wziąć moje psiaki z nim na spacer. Skiper z Azą bardzo się polubili :) Aż szkoda mi go było, że musiał biegać na smyczy. Dla Suzi Skiper był zbyt ruchliwy i odganiała go od siebie warczeniem. Na szczęście młody wie co to oznacza ;) Jak wparował do domu to wyjadł wszystko z miski :eviltong: Uczyliśmy się też chodzenia przy nodze, idzie mu to całkiem dobrze. Zobaczymy jak będzie w gronie schroniskowych psiaków. Jak szedł z moimi i sam to jakoś mu wychodziło :D Skiper już nawet zaczyna reagować na imię :) No i zaczął wreszcie przychodzić sam na pieszczoty. Jak chciałam go zmierzyć to okazało się, że panikuje przed miarką, za to na wadze grzecznie stoi :) Do boksu nie chce wskoczyć sam - daje przednie łapy ale stwierdza, że jednak nie. Najpierw wskakuje ja a on za mną :) Może się kiedyś nauczy :eviltong:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Skiper mimo swojej urody jest nadal w schronisku...a ja przepraszam za zapuszczenie wątku, już nadrabiam :)
Chłopak w tydzień przytył ok. 2 kg :D Im więcej waży tym ma więcej siły. Czasami mam już go dosyć ale jak tu się złościć na niego. Jak daję mu chodzić na luźnej smyczy z przodu przede mną to wstępuje w niego szatan, odwraca się, gryzie smycz, próbuje się szarpać ze mną. Zachowuje się jak dziki mustang xD Natomiast kiedy trzymam go przy nodze to zamienia się w potulnego baranka :) Z psami raczej dobrze się dogaduje. Od ostatniego mojego wpisu miał spięcie tylko z Karbonem i teraz stara mu się schodzić z drogi :) Wedlug mnie łatwo jest u niego zlikwidować niechciane zachowania. I powrót do boksu - Skiper bardzo panikuje. Na razie wchodzę pierwsza a on wskakuje za mną. Do tej pory może tylko 2 razy sam wskoczył. W ostatnią sobote słyszalam jak piszczał za mną. Każde zostawienie w boksie przeżywa coraz bardziej. Widzę też, że nie jest psem który chce żeby go każdy głaskał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...