Jump to content
Dogomania

Młody energiczny Skiper znalazł dom!


olka9628

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romina_74']Taaaaak ... Karbonowi każdy z drogi schodzi ;) To ze Skipera taki "łaps"? ;)[/QUOTE]

Dziewczyny, witam was po długie nieobecności na dogo. Myśle że cześć z was jednak mnie pamieta. Jestem ciotka boksiowa, ostatnio tez pomagał Żorskiemu Stowarzyszeniu, a teraz znalazłam sie tutaj bo szukam pieska dla swojej znajomej do domu z ogrodem. W Skiperku sie zakochała!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Dziewczyny, witam was po długie nieobecności na dogo. Myśle że cześć z was jednak mnie pamieta. Jestem ciotka boksiowa, ostatnio tez pomagał Żorskiemu Stowarzyszeniu, a teraz znalazłam sie tutaj bo szukam pieska dla swojej znajomej do domu z ogrodem. W Skiperku sie zakochała!![/QUOTE]

Fajnie by było, gdyby udało się Skiperowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Dziewczyny, witam was po długie nieobecności na dogo. Myśle że cześć z was jednak mnie pamieta. Jestem ciotka boksiowa, ostatnio tez pomagał Żorskiemu Stowarzyszeniu, a teraz znalazłam sie tutaj bo szukam pieska dla swojej znajomej do domu z ogrodem. W Skiperku sie zakochała!![/QUOTE]

Ooooo świetna wiadomość!! A wiadomo czy to już tak na poważnie? Przyjedzie go zobaczyć? :) Można dowiedzieć się czegoś więcej?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki to bardzo poważne.Od rana próbujemy sie dodzwonić do Oli,bo Asia ma urlop i marzy o tym żeby Skiper byl z nimi na święta.Mieszkalby w domu z ogrodem w Pszczynie.Wizytę przedadopcyjna mogłabym zrobić jak,chociaż Asie to koleżanka z pracy.Ale warunki mieszkalne można by sprawdzić jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Cioteczki to bardzo poważne.Od rana próbujemy sie dodzwonić do Oli,bo Asia ma urlop i marzy o tym żeby Skiper byl z nimi na święta.Mieszkalby w domu z ogrodem w Pszczynie.Wizytę przedadopcyjna mogłabym zrobić jak,chociaż Asie to koleżanka z pracy.Ale warunki mieszkalne można by sprawdzić jeszcze[/QUOTE]
A to oni sami przyjadą po niego czy jakiś transport potrzebny? Jeśli tak to byłabym zadowolona jakby przyjechali w dzień wolontariatu żebym mogła z nimi chociaż porozmawiać... :) A na wizyte poadopcyjną później się zgadzają? Bo gdyby co to mam zamiar ich odwiedzić :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonimy do ciebie i ustalimy optymalne rozwiązanie.Teraz rozmawiałam z Asia czy jest pewna decyzji i w 100%potwierdziła ze tak.numer z ogłoszenia jest ok?o której najlepiej mamy się odezwać.Wizyta poadopcyjna jak najbardziej akceptowalna a wręcz mile widziana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Jutro zadzwonimy do ciebie i ustalimy optymalne rozwiązanie.Teraz rozmawiałam z Asia czy jest pewna decyzji i w 100%potwierdziła ze tak.numer z ogłoszenia jest ok?o której najlepiej mamy się odezwać.Wizyta poadopcyjna jak najbardziej akceptowalna a wręcz mile widziana[/QUOTE]
Przepraszam, telefon mi się rozładował..obecnie z tego nr prawie nie korzystam i dlatego tak długo był niedostępny :angryy: To jak jutro to najlepiej po 15:00 bo wcześniej nie będę miała jak rozmawiać. Zaraz wyśle na pw drugi nr "w razie jakby.." ;)

Link to comment
Share on other sites

To ja tylko wstawię kilka zdjęć :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nNK5UlFsUVI/UrW-sJIIuoI/AAAAAAAAQV4/RPmHdzs7wLA/s640/P1090048.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0XtzQysOyw4/UrW-sZrxtLI/AAAAAAAAQWE/eYNNMOUK31M/s640/P1090049.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kXoVB1wniWA/UrW-tdGzVSI/AAAAAAAAQWU/xuI8QgPJJSQ/s640/P1090053.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HHzVxNKPHuw/UrW-uTrompI/AAAAAAAAQWk/h4R_rcu6dg0/s512/P1090056.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PDRlgz4jlG8/UrW-u8v9CrI/AAAAAAAAQWs/M4XQpHE-Fbo/s640/P1090059.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Skiper w sobotę pojechał do nowego domu w Pszczynie. Mieszka w domu z ogrodem :) Do towarzystwa ma jeszcze dwa koty :) Mam nadzieję, że się z nimi dogada. W domu obok mieszka ich siedem :eviltong: Ludzie fajni, przemili i bardzo sympatyczni. Do wspólnych zabaw ma ich syna z którym zaprzyjaźnił się już w schronisku. Świetnie się dobrali :) Będzie mieszkał w domu i na spacery też będzie wychodził. Już w sobotę ok. 14:00 dostałam wiadomość od nowej pani Skipera. Napisała, że pospacerowali po okolicy, pozwiedzał dom. Z początku był trochę niespokojny ale później się wyciszył. Sam poszedł na kocyk i grzecznie leżał. Mają odezwać się nie lada moment i wtedy dowiemy się jak z kotami bo koty mieszkają w jednym domu tylko w mieszkaniu z dziadkami pod nimi :) Imię bardzo im się spodobało więc zostaje takie samo :D

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam podziękować Beacie za ostatnie zdjęcia Skiperka :) DZIĘKUJĘ :* Pani napisała, że po niedzieli wyśle mi nową dawkę informacji. Czekam niecierpliwie, mam nadzieję, że jakieś zdjęcia też będą. I jeszcze dodam, że z wizytą poadopcyjną nie ma problemu - już zostałam zaproszona :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

U Skipiego wszystko dobrze.Rozmawiałam dzisiaj z jego Pania.Z kotami się poznają,nie goni jeśli nie uciekają:)Przywiazal sie już strasznie i nie opuszcza Asi na krok.Nie chcę jej nigdzie wypuścić i nad tym muszą popracować.Asia pokazuje mu że jak wyjdzie to nie oznacza że zostanie znowu sam tylko do niego wróci.Reasumując pokochali się miłością wzajemną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']U Skipiego wszystko dobrze.Rozmawiałam dzisiaj z jego Pania.Z kotami się poznają,nie goni jeśli nie uciekają:)Przywiazal sie już strasznie i nie opuszcza Asi na krok.Nie chcę jej nigdzie wypuścić i nad tym muszą popracować.Asia pokazuje mu że jak wyjdzie to nie oznacza że zostanie znowu sam tylko do niego wróci.Reasumując pokochali się miłością wzajemną:)[/QUOTE]
Dziękuję za informacje :) A tak się bali, ze on jest wpatrzony tylko we mnie a na nich nie zwraca uwagi :eviltong: Mówiłam, że wystarczy trochę czasu i już będzie cały ich :) Mam nadzieję, że popracują nad tym i wszystko będzie dobrze i że do kotów się już całkowicie po jakimś czasie przyzwyczai :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pod koniec grudnia dostałam wiadomości, że Skiper został sam pierwszy raz w domu na ponad 8 godzin i nic nie nabroił, od sąsiadki wiadomo nawet, że nie szczekał. Pani stwierdziła, że to wyczyn bo dzień wcześniej przez 3 godziny ujadał pod ich nieobecność. A teraz relacje sprzed kilku dni :) Skiper razem z synem właścicielki szaleją, mają ze sobą świetny kontakt. W domu jest grzeczny i posłuszny, szaleje tylko na ogródku. Na widok aut dostaje kobry i chce je gonić, tak samo jak robił to kiedy był w schronisku. Czas na info o kocich kolegach. Mel ucieka przed Skiperem więc on go goni. Luna jest twardzielką i stanęła ze Skipim oko w oko, nie uciekła. Jest szansa, że się zaakceptują. Mam kilka zdjęć Skipera ale nie wiem, czy dam rade je wrzucić...przynajmniej nie teraz :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VkzYWlpMVvE/UuY1MCwx1iI/AAAAAAAADbg/M8KwI3eqmpQ/s512/1510811_619091031491499_1363237873_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JnHfE2-HOnE/UuY1NgHfopI/AAAAAAAADbo/q3OCgFYzob8/s512/1620570_619091008158168_1592463415_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2ND_MfbYhbU/UuY1O_OYsEI/AAAAAAAADbw/q6wZaoSXFs4/s512/1622151_619090988158170_881537830_n.jpg[/IMG]

Na tym pierwszym słodko wygląda :loveu:
A jak fajnie przybrał na wadze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...