Jump to content
Dogomania

Obrzydzenie


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm trudno mi powiedzieć. Coś w rodzaju obrzydzenia widziałam na pysku mojego psa, kiedy czasowo w naszym mieszkaniu przebywał kociak :cool1: Moja suka omijała go łukiem i miała dokładnie taką mine jakby był jakiś obrzydliwy i brudny, i nie wiem co jeszcze.. Wydaje mi się że pies może się w pewnym sensie brzydzić np. naszych środków czystości, kosmetyków (może chodzi o ostry zapach, w końcu to chemiakalia z jego punktu widzenia), ale akurat co do robaków nie mam pojecia.

Link to comment
Share on other sites

myślę,że może sie brzydzić ale nie w takim sensie,w jakim my:)
często pies się"krzywi" na jakiś niefajny dla niego zapach,czy smak i po doświadczeniu z daną substancją instynkt,złe skojarzenia podpowiadają mu,żeby jej unikał,dlatego zawsze będzie na nią w ten sam"obrzydzony"sposób:]

Link to comment
Share on other sites

Pytam z ciekawości ponieważ jak mój zobaczy robaka a nie daj boże go dotknie (np. chrabąszcza) to ma odruch wymiotny i macha głową. Trochę to dziwne. Nigdy czegoś takiego u psa nie widziałam.

ps. i jeszcze jak dźgnie się gałązką w nos.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Po tym jak Brutus polował na żaby, zjadał namiętnie kupy znalezione gdzieś w trawie, przyniósł mi w pysku rozkładającą się rybę albo pił wodę z toalety to szczerze wątpię w możliwość odczuwania obrzydzenia przez psy (chyba, że mój to jakiś wyjątkowy egzemplarz jest...:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gosia>>>;5722341]Po tym jak Brutus polował na żaby, zjadał namiętnie kupy znalezione gdzieś w trawie, przyniósł mi w pysku rozkładającą się rybę albo pił wodę z toalety to szczerze wątpię w możliwość odczuwania obrzydzenia przez psy (chyba, że mój to jakiś wyjątkowy egzemplarz jest...:evil_lol: )[/quote]

Twój jest normalny. To mój jest wyjątkowy. Jakby to powiedzieć...uczłowieczony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']nasz Renik się śmieszni krzywi jak podsunie mu się papierosy czy spirytus:)
on zawsze musi wsadzić nochal we wszystko;)[/quote]A nasza Szina ostatnio podkradła nam piwo. hi hi Łobuzica jedna

Link to comment
Share on other sites

hehe...a propos nałogów:cool3:
Fado uwielbia.....WÓDKĘ!!!!:diabloti:
raz ktoś zostawił driniacza(całego;))a jak wrócił,gówniarz siedział nad szklanką oblizując się i połowy już nie było:cool3:moja szkoła:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nasz weterynarz powiedział mi kiedyś że czym bardziej śmierdząca dla nas rzecz tym ciekawsza dla psa. I miałam wczoraj tego przykład - Szina nie zwarzając na mój krzyk i lament wytarzała się w czymś bliżej nieokreślonego pochodzenia ale o bardzo smrodliwym zapachu. Kiedy już do niej zdążyłam dobiec było zapóźno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...