Jump to content
Dogomania

Latający pies czeka na dom !!!


Recommended Posts

Aby przewlekłość doczesności nie uczyniła stanu prawdy niezrozumiałym lub zwietrzałym, skoro kruchą jest pamięć ludzi, wypada aby czyny które dokonują się w czasie, były umocnione tak poparciem pisma jak i świadkow.
Przeto my,[I] 968/13 [/I]dzięki dobremu blosowi od dwóch tygodni [COLOR=#00ff00][FONT=arial black][SIZE=5]Skoczek[/SIZE][/FONT] [/COLOR]i z łaski dobrego losu od dwóch tygodni pies wolontariacki, wiadomym wszystkim czynimy, obecnym i przyszłym którzy chcieliby badać tego posta, że pragnąć jak najszybciej znaleźć nowy dom albowiem poprzedniego podstępnie nas pozbawiono za radą naszych współtowarzyszy a takżę za ich przyzwoleniem, w mieście naszym Katowicach wychodzimy dla rozprostowania kości oraz poznania okolicy oraz aby uczyć się i trenować co sobota na spacer, połączony ze wspomnianą nauką nowych komend i wspomnianym trenowaniem agility wraz z naszą osobistą trenerką oraz niektórymi naszymi współtowarzyszami i współtowarzyszkami oraz ich trenerami i trenerkami. W trakcie wspomnianych spacerów, połączonych ze wspomnianą nauką nowych komend i wspomnianym trenowaniem agility [SIZE=4][COLOR=#40e0d0]nauczyliśmy się do tej pory komend następujących: siad, obrót. Uczymy się komend dalszych: łapa, piątka, zostań, chodzenia przy nodze. Nauczyliśmy się skakąć przez hopki[/COLOR][/SIZE]. Nasza osobista trenerka już wie że [COLOR=#40e0d0]jesteśmy przyjaźnie nastawieni do naszych psich współtowarzyszy oraz ich trenerów i trenerek , lubimy skakać[/COLOR], czego musimy się czym prędzej oduczyć aby znaleźć nowy dom a także i to że po[COLOR=#40e0d0] założeniu szelek nie ciągniemy na smyczy[/COLOR]. Do naszej osobistej trenerki jesteśmy już zupełnie przyzwyczajeni - albowiem dobrze nam się z nią współpracuje- co udowodniliśmy piszcząć za nią skoro się tylko oddaliła a kilka metrów podczas gdy inna trenerka - specjaliska od zakładania szelek zakładała nam o0we wspomniane szelki. Lubimy oczywiście wychodzić na spacery co udowaniamy każdej soboty uciekając naszej osobistej trenerce zanim nas zapnie na smycz albowiem bardzo chcemy jak najszybciej być na dworze. Nie lubimy wracać do naszego boksu co okazujemy uciekając za każdym razem naszej osobistej trenerce zanim nas zdąży wsadzić do naszego boksu, aby być dłużęj na wolności nie wachamy się nawet zeskoczyć naszej osobistej trenerce z rąk i podjąć próbę uciecvzki drugimi dzwiami na wybieg co nam się niestety ostatnio nie udało ale obiecujemy próbować nadal. Informujemy jeszcze gdyż jesteśmy jeszcze na Dogomanii, że przebywamy w schronisku w mieście naszym Katowicach od dnia wtorku dzień po święcie NMP Różańcowej a przed wspomnieniem bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,[COLOR=#40e0d0] jesieśmy zaszczepieni, odrobaczeni i wykastrowani. Natto informujemy że jesteśmy psem średniej wielkości mająć ok. 45 cm w kłębie, a nasza sierść jest krótka i łatwa w pielęgnacji.
[/COLOR]Niniejszym nakazujemy wszystkim którzy dotarli szczęśliwie do tego momentu aby podtwierdzili wpisem swą obecność albowiem kto tego nie uczyni narazi się na nasz niewdzioęczność i nie ędziemy go słuchać jeśli zdarzyłoby się kiedykolwiek że zostałby on naszym tymczasowym trenerem. Co zaś powiedzieliśmy o trenerze uważajy że zostało powiedziane także o trenerce.
Aby uwierzytelnić ten dokument nakazujemy nimiejszym dołączyć do niego nasze zdjęcia zrobione przez trenerkę - specjalistkę fotografii za których to zdjęć zrobienie w tym miejscu jej serdecznie dziękujemy.
Dano w Katowicach w roku Pańskim dwa tysiące trzynastym dwa dni po Dniu Niepodległości. W pbecności tych tu niżej wymienionych świadków , naszych współtowarzyszy którzy byli jak nakazuje prawo pisane i niepisane razem ze swoimi osobistyni trenerami i trenerkami: Bezy, Fredzia, Sary, Simona, Kamy i innych tutaj nie wymienionych.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lBhctPXBirU/Un5HJ6dcxDI/AAAAAAADdu0/uBJMrMqmFeo/s720/DSC06378.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2GT1mJn4eVs/Un5FAhbHtNI/AAAAAAADduM/YsjnOi_0bQ8/s720/DSC06374.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EFBPy3z518k/Un5En8_wWhI/AAAAAAADdt8/SyOXl9tBajE/s720/DSC06372.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HvdLhlHZHFM/Un5EFhABdrI/AAAAAAADdts/5_VNcn5artc/s720/DSC06370.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4OmzZjK3mco/Un4_k7etTII/AAAAAAADdrw/d3wtR_9Qo7A/s720/DSC06391.JPG[/IMG]

Edited by Irvette
Link to post
Share on other sites

Skoczek był dziś na spacerku razem z Nadią :) a oto parę fotek (Nadii nie udało mi się uchwycić gdyż za bardzo się wierciła )
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/384/d45afbe2803e8e7cmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/384/f82e7fb9425a9ce6med.jpg[/IMG][/URL]

Link to post
Share on other sites

Witamy serdecznie naszych miłych Gości i dziękujemy za zdjęcia


[COLOR=#00ff00][SIZE=6][FONT=arial black][SIZE=7]********* tekst do ogłoszeń ***************
[/SIZE]
Skoczek to półtoraroczny pies średniej wielkości, ma 45 cm w kłębie, krótką i łatwą w poelęgnacji sierść. Jest przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i do innych psów. Zna komendy: siad, obrót. Uczy się komend: łapa, piątka, zostań, chodzenia przy nodze. Trenuje agility. W szelkach dobrze chodzi na smyczy. Niechętnie wraca do boksu, prawdopodobnie był psem domowym. Jest zaszczepiony, odrobaczony wykastrowany. W schronisku od 8.10.2013. Kontakt: 508765166, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[SIZE=3][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=6][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR]na razie nie wiem co więcej dać. wagi nie znam. [/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to post
Share on other sites

Meldujemy aby nie zapomnieć że Skoczek skacze coraz wyżej,(zaraz nie będzie czego podnosić) pilnuje się opiekuna, (wraca !) biega za piłeczką, można karmić inne psy obok niego (bez awantur). Dzisiaj nie musiałam otwierać drzwi z boksu żeby go wyciągnąć- wyszedł przez te kółko na drzwiach. Przez pół kółka bo drugie pół było zasłonięte (fabrycznie , że tak powiem). Był na wybiegu, skakał i potem z BlauPandą i Nadią w lesie. trochę wyskakany nie ciągnął nawet na obroży. Podaje łapę ( albo i 2 na raz), waruje, robi ukłony, daje piątki. Próbuję oduczyć go skakania po ludziach więc mam prośbę do was aby nie głaskać go kiedy po was skacze tylko jak ładnie siedzi/ stoi na ziemi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dzisiaj: spacer (tym razem miasto), Skoczek trochę się boi dużych blisko przejeżdząjących autobusów, ciężarówek. Potem spotkała nas grupa z tropienia - mysłałam że nie zdążę ale to był następny punkt programu. (znalazł mnie a jakże!), potem poszkliśmy na agility trochę biegał, kilka razy skoczył (nie mam już czego podnosić) ale chyba był już zmęczony tym tropieniem bo nie chciał skakać. Kilka zwykłych komend, znowu bieganie - z Siwkiem, ładowanie się na kanapę, przy powrocie. Potem goniłam go po pawilonie żeby go wsadzić. Przy wychodzeniu ładował się przez kółeczko żeby wyjść ale tym razem było standardowo -drzwiami. Podaje obie łapy naraz - zwłaszcza jak już nie ma parówek. Nie wiem co to rośnie na krtzakach za mostem (małe białe kulki)
i mam nadzieję że tylko to wąchał a nie uznał za śniadanko.
Za firmówkę dziękujemy bardzo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W sobotę Skoczek dał se w końcu ubracz szybciej w szelki, przeskoczył przez Wako na spacerku uczył się zostań, podaje obie łapki, umie poproś, nawet waruje już powoli a akurat tego się nie uczymy jakoś specjalnie , chodził chwilę przy nodze bez smyczy, w ogóle on bez smyczy dużo chodzi wraca bez problemu, pilnuje się, nawet jak psiaki na horyzoncie były to wrócił, a jak mi się w krzaki ładował to tylko powiedzałam "eeeeeeee" to się na mnie popatrzał i zaraz zmienił kierunek wędrówki.

[SIZE=4]
na święta

[/SIZE][LEFT][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka [/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...