Jump to content
Dogomania

Uwaga na przychodnię weterynaryjną PLAZA w Koninie!


croopeczka

Recommended Posts

Chciałam Wam opisać niby prosty zabieg dla weterynarza z doświadczeniem - sterylizacja suni rasy alaskan malamute. Zaczęło się od ropy pojawiającej się w okolicach dróg rodnych. Pan weterynarz kazał obserwować ją tydzień, niestety nie podał żadnych leków w tym czasie, nie umiał postawić diagnozy tylko podpowiedział, że najbezpieczniej dla suni będzie zrobić zabieg sterylizacji i będzie wszystko ok. Jak dodał to bardzo prosty, bez ryzyka dla suni która miała wyniki z krwi podwyższone monocyty, MCHC, TROMBOCYTY,ASPAT,MOCZNIK, zaniżone MCV. Obdarzyliśmy Pana Błażeja P. pełnym zaufaniem, że nic naszej suni nie grozi, że jest w dobrych rękach. Pieska przygotowaliśmy do zabiegu wg wskazań od lekarza, podpisaliśmy zgodę na zabieg i czekaliśmy.Po niecałych dwóch godzinach odebraliśmy naszą sunię lekarz nawet nie opowiedział o przebiegu zabiegu tylko w pośpiechu burknął że pies bardzo histeryczny i obtłuszczony nie wiem czy dla Pana Błażeja P. pies który ma w naturze, że wyje to pies histeryczny, że pies jest bardzo emocjonalnie związany z właścicielami to dla niego pies histeryczny. Dodam że sunia miała lekką nadwagę. Weterynarz potraktował naszą sunię bardzo przedmiotowo, jak rzecz a nie jak stworzenie. Dzień po zabiegu nasza sunia odeszła. Jest nam bardzo ciężko się z tym pogodzić ponieważ oddaliśmy pieska myśleliśmy, że w dobre ręce ale niestety to tylko pozory, które stwarza Pan Błażej P. Nie polecam, odradzam nie jest to lekarz z powołania dla niego liczy się tylko kasa i nic więcej. Dodam, że gdyby nie ten zabieg piesek byłby z nami dzisiaj, nie mogę sobie wybaczyć że posłuchałam tego pseudo weterynarza :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...