Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Ludzie są beznadziejni, coraz częściej się o tym przekonuję :([/QUOTE]

Jeśli dzisiaj fizycznie dam radę to porobię nowe ogłoszenia z zupełnie nowymi zdjęciami i powyróżniam.
Jezu niedługo będzie rok....jak Wiera czeka w hoteliku....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Dosłownie przed sekundą otrzymałam telefon bo wczoraj późnym wieczorem jak wstawiłam zdjęcia Wierki na wątek - podmieniłam na OLX i gumtree.
Zadzwoniła pani spod Opola, pierwsze pytanie jak duża jest Wiera i ile waży - odpowiedziałam po czym " bo my mamy budę murowaną..." ja przerwałam Pani i powiedziałam że nie wydam Wiery do adopcji do budy - na co pani ( specjalnie z małej litery :P ) że oni mieszkają na wsi, ja mówię ale to nie ma znaczenia gdzie się mieszka - ważne jakie serce ma się dla zwierząt - pani powiedziała że czyta że ludzie oddają psy na łańcuch i do budy - na co ja grzecznie że każdy ma swoje zasady wydawania psów do adopcji i wymogi co do domu - Wierce szukam domu w DOMU nie na dworzu przy budzie i że szanując jej czas życzę miłego dnia :)
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za umieszczenie zdjęć z kwiatuszkowej sesji. Więcej fotek w albumie.

Czy udało się dogadać z wydawcą naszej gazety lokalnej w celu ogłoszenia Wierki? Jesli nie to będę interweniować :P

Kejciu a czy Wierka ma ogłoszenia na śląsk? Można napisać,że oferujemy pomoc w transporcie. mój telefon milczy jak zaklęty, od dluższego czasu ani jednego telefonu w sprawie Wieruszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu'][FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Dosłownie przed sekundą otrzymałam telefon bo wczoraj późnym wieczorem jak wstawiłam zdjęcia Wierki na wątek - podmieniłam na OLX i gumtree.
Zadzwoniła pani spod Opola, pierwsze pytanie jak duża jest Wiera i ile waży - odpowiedziałam po czym " bo my mamy budę murowaną..." ja przerwałam Pani i powiedziałam że nie wydam Wiery do adopcji do budy - na co pani ( specjalnie z małej litery :P ) że oni mieszkają na wsi, ja mówię ale to nie ma znaczenia gdzie się mieszka - ważne jakie serce ma się dla zwierząt - pani powiedziała że czyta że ludzie oddają psy na łańcuch i do budy - na co ja grzecznie że każdy ma swoje zasady wydawania psów do adopcji i wymogi co do domu - Wierce szukam domu w DOMU nie na dworzu przy budzie i że szanując jej czas życzę miłego dnia :)
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Kasiu ja to bym tej pani odpowiedziala,ze skoro ma bude murowana to niech sama w niej zamieszka.:mad:
Dobra pani,ze psu bude wymurowala:mad:a Ty sie czepiasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Dzięki Kasiu za umieszczenie zdjęć z kwiatuszkowej sesji. Więcej fotek w albumie.

Czy udało się dogadać z wydawcą naszej gazety lokalnej w celu ogłoszenia Wierki? Jesli nie to będę interweniować :P

Kejciu a czy Wierka ma ogłoszenia na śląsk? Można napisać,że oferujemy pomoc w transporcie. mój telefon milczy jak zaklęty, od dluższego czasu ani jednego telefonu w sprawie Wieruszki.[/QUOTE]

Wysyłałam zlecenie do gazety - mieli mi odpisać jaki koszt konkretnie tego tekstu i zdjęć jakie wysłałam ale cisza - wysłałam im 3 dni temu przypomnienie - jeśli do piątku nie odpiszą prześlę Ci korespondencję na maila i poproszę o interwencję

Kupiłam dla Wiery karmę Bosh + kong gratis no i żeby było co do tego konga włożyć - to puszki :)


Liczymy na zdjęcia jak Wiera dobiera się do konga o ile będzie chciała wogóle poświęcić mu chwilę :)


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images69.fotosik.pl/123/a94231fb622330efmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Wiery za moment zostanie 70zł w związku z tym popełniłam błyskawiczny bazarek z próbkami karm - KUP TERAZ

zapraszam


link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257008-PR%C3%93BKI-KARMY-TROPIFIT-dla-WIERY-do-7-wrze%C5%9Bnia?p=22395832#post22395832[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia- paskudni ludzie. W schronisku w Pasłęku wyadoptowano sunię, wizyta przedadopcyjna wypadła bardzo dobrze, zapowiadał się kochający dobry dom. Po jakimś czasie dziewczyny pojechały na wizytę poadopcyjną i okazało się, że ta miła łagodna sunia nie dość, że jest w kojcu to na dodatek na łańcuchu. jakby było mało tego kojca ! Sunia błagalnie patrzyła. Miała być w domu ! Tak ludzie potrafią kłamać i obiecywać dobry dom. Podłość ludzka jest bez granic :(

Link to comment
Share on other sites

Ziutka zrobiła ogromną kampanię ogłoszeniową dla Wierki i nadal cisza :(
zero maila i ani jednego telefonu - wgrałyśmy nowe zdjęcia - i nic to :(

Dexterko zrobiłam przelew za hotelik - przepraszam za poślizg ale musiałam poczekać aż zaksięgują mi się pieniążki :)

Czy karma i puszeczki z KONGIEM dotarły?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...