Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

16 godzin temu, wolf122 napisał:

Marzena pytam,bo widzę zapytanie od  Mar.gajko a odpowiedzi brak, stąd moje "budowanie napięcia " jak to nazwałaś :) Andzia dziękuję ,że napisałaś,że Niko żyje....Skoro Ty to piszesz,to na pewno ;) żyje ;) Twoje słowa są dla mnie od dawna wyrocznią ;) ;) ;) .Pozdrawiam :)

Wolff bądź grzecznym i miłym chłopcem :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, wolf122 napisał:

Będę,gdy spotkam grzeczne dziewczynki ;-)

Najwazniejsze, zeby psy grzeczne byly :) Bohater tego watku na przyklad. Ale i Fiocco na tymczasie u wolfa122 :) Tudziez nasz poniekad "skarpetowy" Falco. Tudziez ten bidus z kieleckiego, ktory po kilkuminutowej adopcji wyladowal w naszym rudzkim schronie... Eh, nazbieralo sie tych owczarkow z problemami w temacie grzecznosci...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam nadzieję, że p. Beata się nie pogniewa, że skopiuję Jej wiadomość sprzed kilku dni
Na moje pytanie: co u Was słychać ? 

"Wszystko dobrze :) dziękujemy. Przy okazji powieszę zdjęcia. Nikodem dużo lepiej chodzi, ma już ładną sierść, chociaż do ideału jeszcze nieco brakuje, ale nadal sporo agresji wobec swoich pobratymców no i niestety w stosunku do młodych ludzi i niestety dzieci. Co prawda jest postęp, bo przy okazji otrzymywanej reprymendy po kolejnym swoim "występie" kładzie uszy i opuszcza mordkę z miną winowajcy. Poza tym jest jest ogromnym "przytulakiem". Pozdrawiam. "
 

Nikodem, łobuzie jeden, jeśli już musisz "podskakiwać" to pamiętaj: do każdego, byle nie do p. Beaty ;) 
Mam głębokie przeświadczenie, że jeśli tylko Nikoś dla p. Beaty pozostanie ogromnym "przytulakiem", to żadne jego "występy" nie będą straszne, bo p. Beata sobie z nimi poradzi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest. Nie ma obowiązku lubienia dzieci. Moja Zulka też nie lubiła. Musiałam pilnować. A chłopców w wieku 8-13 lat nienawidziła. Fąfle szły do góry. Z czasem trochę wyluzowała, ale miała odruch "chowania" się za mną przy hałaśliwych nastolatkach. Nie ma musu wszystkich kochać, tylko trzeba wiedzieć kogo nie kochamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zadzwoniłam dzisiaj do p. Beaty
Dla Niej Nikoś nadal jest wielką przytulanką :) Dla innych ludzi (zwłaszcza młodych i małych dzieci) oraz innych czworonożnych już niekoniecznie. Ale p. Beata mówi, że teraz i tak już jest lepiej niż na samym początku. Niestety okazało się, że Niko ma problemy nie tylko z łapami, ale także kręgosłupem. Zwyrodnienia są już na tyle zaawansowane, że można tylko niwelować ból, stosować zabiegi rehabilitacyjne: akupunkturę, laser, pole magnetyczne etc. Dziękuję opatrzności za p. Beatę, bo wygląda na to, ze gdyby Nikoś nadal mieszkał w kojcu to po najbliższej jesieni i zimie mógłby przestać chodzić :(
 

Niko pozdrawia swoich fanów
Zobaczcie, jak na domowym wikcie zmieniła mu się szata
Teraz to "aksamitny blondyn" ;)

13417565_1058984240824062_77518713256574
 

13423925_1058622490860237_45911736588476

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
2 minuty temu, andzia69 napisał:

Mar.gajko - gdzie Ty byłaś, jak Cię nie było?

boshe...te onki to jakiś koszmar :( co jeden to chorszy :( pałeczkę to nie idzie wyleczyć, a i zarazić się chyba można :(

Jestem, jestem.

Walczymy z tą pałeczką. Już go tak nie boli, ale kroplenie, czyszczenie do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 1.11.2016 o 20:49, mar.gajko napisał:

Rozkwita. Bawi się. Podskakuje :) Uszy cały czas kroplimy różnymi kroplami. Jest lepiej. Zaokrąglił się już trochę, bo był jak szkielet. Zagłodzony.

To chociaż u Ciebie dobrze :) Naszemu onkowi wyszło, ze tarczycę ma dobrą...czyli najprawdopodobnie alergia :( dla mnie najgorsze, co może byc, bo ludzie nie chcą alergików :(

Link to comment
Share on other sites

Może wystarczą kąpiele? Tylko w hotelu to trudno z takimi hopsztosami. Ja swojego kąpałam w hexodermie - bo na tym łysym miał czarną twardą łuskę. A teraz, po kąpielach, ma miękką skórę. Wprawdzie z przebarwieniami, ale czyściutką. Nie porasta jeszcze, ale mam nadzieję, że porośnie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mar.gajko napisał:

Może wystarczą kąpiele? Tylko w hotelu to trudno z takimi hopsztosami. Ja swojego kąpałam w hexodermie - bo na tym łysym miał czarną twardą łuskę. A teraz, po kąpielach, ma miękką skórę. Wprawdzie z przebarwieniami, ale czyściutką. Nie porasta jeszcze, ale mam nadzieję, że porośnie.

no niestety to nie jest domowy hotel...a przy takiej pogodzie to trudno nawet zrobić mu wcierkę z substancji, którą dostał :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...