Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

Dziś p. Magda powiedziała mi, że z Niko jest lepiej :)

Noc minęła spokojnie

W ciągu dnia zjadł z apetytem, zaliczył 3 spacery i zapoznał się z kilkoma łagodnymi mieszkańcami hotelu

Będą zdjęcia jak tylko pogoda się poprawi

Nie puszczajcie kciuków !!!

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści, atrakcji ma sporo - nowy teren, nowi opiekunowie, nowi psi towarzysze, rytuały, wszystko nowe - może to zajmie jego myśli, w pozytywnym sensie, bo przecież krzywda mu się tam nie dzieje. Choć pies woli pewnie stabilizację, ale jest jak jest, źle nie trafił i to jest ważne. Kciuków nie puszczam, trzymam moooocno za Niko.

Link to comment
Share on other sites

Dziś p. Magda powiedziała mi, że z Niko jest lepiej :)

Noc minęła spokojnie

W ciągu dnia zjadł z apetytem, zaliczył 3 spacery i zapoznał się z kilkoma łagodnymi mieszkańcami hotelu

Będą zdjęcia jak tylko pogoda się poprawi

Nie puszczajcie kciuków !!!

 

 

No, niech nie tracą czujności ;)

Żeby ich nie zaskoczył.

Link to comment
Share on other sites

No, niech nie tracą czujności ;)

Żeby ich nie zaskoczył

 

Pani Magda zna historię Niko i wie, w jakich okolicznościach zdarzało mu się do tej pory używać zębów

Dopóki nie pozna go bliżej, na spacery i zajęcia Niko będzie chodził w kagańcu

Na szczęście Niko dobrze kojarzy kaganiec i pozwala go sobie bez oporów zakładać

U wiosny nauczył się, że kaganiec oznacza wyjście z kojca i jakąś aktywność w towarzystwie człowieka

Paradoksalnie on chce tego kontaktu z człowiekiem jak najwięcej

Oczywiście nie z każdym, tylko takim , którego zna

Siedząc na przykład w kojcu, na widok "swojego" człowieka bardzo się ożywia, popiskuje, poszczekuje, próbuje przywołać go do siebie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Magda zna historię Niko i wie, w jakich okolicznościach zdarzało mu się do tej pory używać zębów

Dopóki nie pozna go bliżej, na spacery i zajęcia Niko będzie chodził w kagańcu

Na szczęście Niko dobrze kojarzy kaganiec i pozwala go sobie bez oporów zakładać

U wiosny nauczył się, że kaganiec oznacza wyjście z kojca i jakąś aktywność w towarzystwie człowieka

Paradoksalnie on chce tego kontaktu z człowiekiem jak najwięcej

Oczywiście nie z każdym, tylko takim , którego zna

Siedząc na przykład w kojcu, na widok "swojego" człowieka bardzo się ożywia, popiskuje, poszczekuje, próbuje przywołać go do siebie

 

 

Takiego właśnie Go pamiętam....spragnionego kontaktu z człowiekiem.

Nie ukrywam,że stęskniłam się za widokiem Niko bez klatki na pysiu...takiego uhahanego z jęzorek "po pas"....myślę ,że wkrótce i takiego ujrzę :) ;)

Link to comment
Share on other sites

U Niko wszystko OK :)
Powoli poznaje otoczenie, ludzi, psy i inne czworonożne stworzenia
Jak na razie zachowuje się przyjaźnie, żadnych oznak dominacji czy agresji nawet w tak "zapalnym" momencie jak jedzenie.

Apetyt ma wilczy. Widocznie zmiana "klimatu" mu służy ;)
Nie wydaje się zestresowany czy sfrustrowany
Pozwala się głaskać, a nawet sam dopomina się o głaski.

 

Tu z nowym "kumplem" Tośkiem

 

f6cce908ade1.jpg
 

bddbff7ac760.jpg
 

Okazało się, że Niko bardzo lubi kopytne i to z wzajemnością ;)

 

b60b5d097243.jpg
 

fa71b6f108d4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teraz to spadłam z fotela...................................................................................................................................................................!

 

Czy kaganiec zabrał ze sobą? Ten który ,któraś z cioteczek mu zakupiła (chyba ,że już coś pomyliłam) ?

Link to comment
Share on other sites

Teraz to spadłam z fotela...................................................................................................................................................................!

 

Czy kaganiec zabrał ze sobą? Ten który ,któraś z cioteczek mu zakupiła (chyba ,że już coś pomyliłam) ?

 

Ciocia mar.gajko mu zakupiła :)

Taki chyba

 

[url=http://naforum.zapodaj.net/0e16eaa427c5.jpg.html]0e16eaa427c5.jpg[/url]

 

Nie to, że się chwalę ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Ciocia mar.gajko mu zakupiła :)

Taki chyba

 

0e16eaa427c5.jpg

 

Nie to, że się chwalę ;)

Mam nadzieje, ze sie znajdzie, bo to byl juz drugi fizjolog, ktory dostal Nikus, w pierwszym pojechal z Bytomia do Krakowa i tez slad po nim zaniknal :( Bardzo sie ciesze, ze psiak ma tyle nowych wrazen, owczarki (inne psy pewnie tez) lubia, kiedy cos sie dzieje i moga w tym uczestniczyc. Kielczanki kochane, bardzo Wam dziekuje za determinacje i wziecie sprawy przenosin Nikusia w swoje zdecydowane rece :) Marzenka, dzieki za info o Nikolcowych poczynaniach, oby wiesci zawsze byly pozytywne :) Wszystkim Nikusiowym Fankom i Fanom zycze spokoju i optymizmu na codzien, wiosnennego nastroju na swieta i w ogole, zeby bylo im dobrze na tym zwariowanym, trudnym do ogarniecia swiecie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Niko cieszą, chocby dlatego, ze wydaje sie, ze ma wiecej spacerów i atrakcji niz w poprzednim hotelu.

Ale ja nie wpadałabym w euforie.

Na poczatku Niko tez zwiedzał miasto, bawił sie... az do pewnego momentu.

Radziłabym  ostrozny optymizm.

 

 

 
71bb420785ff.jpg

 

 

Wesołych świat, Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...