Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

Sąd już trwa dość długo :(.

Niestety,ale nie damy rady bez deklaracji.Argo ,bo z nim miałam styczność zachowuje się jakby był w depresji.W ogóle dziwnie się zachowuje.Nie bardzo rozumie co się dzieje.Nie chce wchodzić do budy ,leży na kocu wilgotnym i betonie,ale jego nóg to bardzo niezdrowe :(. Nie byłyśmy w stanie zostawić go na ulicy,ale co dalej :(?

Podejrzewam,że Omar też zestresowany,boi się i dlatego burczy :(.

Co dalej,u nas nikt nie pomoże ,bo albo wszyscy zapsieni,albo po prostu nie mają za co,albo nie chcą tak jak nasz szanowny schron,który ma w czterech literach zwierzaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Brzmi zachęcająco moim zdaniem :razz:
Choć chłopaki póki co nie mają nic, więc kwota 700 zł może się na początku wydawać ogromna :roll:
[B]Dexterko[/B],[B] a u Ciebie płaci się z góry czy z dołu ?[/B][/QUOTE]

z dołu:P czyli po miesięcznym pobycie:)

Mam też zapytanie o hotel od innej osoby z Kielc , więc może dałoby radę transport połączyć. Oczywiście to jeszcze nic pewnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka'][B]z dołu:P czyli po miesięcznym pobycie[/B]:)

Mam też zapytanie o hotel od innej osoby z Kielc , więc może dałoby radę transport połączyć. Oczywiście to jeszcze nic pewnego.[/QUOTE]

Czyli zyskuje się miesiąc na dozbieranie deklaracji :)
No to czekamy na decyzję dziewczyn :)
Na SKARPECIE OWCZARKOWEJ mamy już pierwsze głosy ZA wsparciem chłopaków
Jestem pewna, że to tylko formalność. Omar i Argo mogą na nas liczyć :)
Co nie zmienia faktu, że oprócz naszego wsparcia na dobry początek potrzebne są stałe deklaracje :roll:

Link to comment
Share on other sites

właśnie dzwonila do mnie Ewa, u której jako 9 pies chwilowo przebywa Omar. Jest gorzej niż myślalysmy :( :( takich "cudow" to weci dawno nie widzieli...czyraczyca, pełno ropni z ropą jak w rafinerii...pies zostal ogolony na zadku, zeby mozna było oczyścić t wszystkie kratery itd.

zrobiono to na głupim jasiu, bo inaczej nie dąłoby rady...jak go strasznie to musiało boleć!!! że nie dal sobie dotknąc tyłu :(
dostał leki - nie wiem ile koszt wizyty...pewnie rachunek "otwarto", bo to nie koniec...weci powiedzieli, ze trzeba się liczyć z tym,że może za 2 tyg. trzeba będzie zrobić operację tych czyraków - jak sie to trochę wszystko podgoi...plus 6 tyg. podawania antybiotyków :(

jestem załamana :( co dalej? nie wiem...ale on się chyba w takim stanie nie nadaje do kojca :placz::placz::placz: ma coś ok. 6 lat

Ewa potem wejdzie to moze opisze cosik więcej lub doda coś, o czym zapomniałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][SIZE=3][B]Andzia69[/B][/SIZE], macie jakieś konto, na które można zacząć zbierać kasę ???
Szykują się spore wydatki na leczenie :shake:
Nasze skarpetowe wsparcie to kropla w morzu potrzeb
A czy Omar mógłby zostać u Ewy do zakończenia leczenia ???[/QUOTE]

co do konta - musi byc "organizacyjne"? czy prywatne? a moze na Skarpetę? sama nie wiem :(
co do tego, czy Omar moze zostać u Ewy..na to pytanie, to ona musi się wypowiedzieć...nikt nie przypuszczal, że on jest w takim ciężkim stanie, bo spod futra niczego nie bylo widać :( A u Ewy sa 2 psy na wózkach, jeden kupkający gdzie popadnie...w sumie 9 psow z Omarem, 2 koty...i praktycznie wszystkimi zajmuje się tz Ewy, bo ktoś musi pracować (Ewa)...ech

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']co do konta - musi byc "organizacyjne"? czy prywatne? a moze na Skarpetę? sama nie wiem :(
co do tego, czy Omar moze zostać u Ewy..na to pytanie, to ona musi się wypowiedzieć...nikt nie przypuszczal, że on jest w takim ciężkim stanie, bo spod futra niczego nie bylo widać :( A u Ewy sa 2 psy na wózkach, jeden kupkający gdzie popadnie...w sumie 9 psow z Omarem, 2 koty...i praktycznie wszystkimi zajmuje się tz Ewy, bo ktoś musi pracować (Ewa)...ech[/QUOTE]

Dla dogomaniaków pewnie mogłoby być prywatne, ale zakładając, że będę żebrać na owczarku to tam lepsze byłoby "organizacyjne" :roll:
Jeśli nie będzie innego wyjścia, Skarpeta może użyczyć konta

No i czekamy na Ewę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Jestem....:-( Na pewno wspomogę-finansowo w tym miesiącu już nie wyrobię(sama dokarmiam 5 potrzebujących psów-PRZEPRASZAM:oops:), ale od grudnia jak najbardziej...Czarnych dni ciąg dalszy widzę...[/QUOTE]

nie masz za co przepraszać :) dzięki, ze jesteś! to też ważne!!! :) :)

co do konta - w razie "w" może byc konto Zwierzaka...poczekajmy i na Ewę - niech się wypowie

założone mają wydarzenie na FB [URL="https://www.facebook.com/events/182449058613464/?source=1"]https://www.facebook.com/events/1824...3464/?source=1[/URL]

i zglosił się do mnie na pw jakiś gość Krzysztof C. (w awatarze ma na niebieskim tle białego owczarka), że może pomóc...ale coś kojarzę, ze to niekoniecznie dobry pomysl z nim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']w razie "w" może byc konto Zwierzaka...poczekajmy i na Ewę - niech się wypowie

założone mają wydarzenie na FB [URL]https://www.facebook.com/events/182449058613464/?source=1[/URL]

i zglosił się do mnie na pw jakiś gość [B]Krzysztof C.[/B] (w awatarze ma na niebieskim tle białego owczarka), że może pomóc...ale coś kojarzę, ze to niekoniecznie dobry pomysl z nim[/QUOTE]

Chyba wiem, o kogo chodzi ...
Nie polecam, zwłaszcza, że idzie zima

Świetnie, że chłopaki mają już wydarzenie na fb
Chciałam to właśnie zasugerować
Będę rozsyłać i udostępniać
I tam będzie niezbędne konto "organizacyjne"

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Andzia69 opisała Omar ma głęboki stan zapalny skóry połączony z czyraczycą. Po podaniu głupiego jasia i wygoleniu tyłka okazało się, że okolice odbytu, krocza ogona i jajec spływają ropą. Pełno przetok. Po naciśnięciu jednego miejsca, fontanny początkowo ropy, a potem także krwi tryskały z różnych dziur. Palec włożony w jedną dziurą można było obejrzeć w drugiej. Z jednej z dziur wetka wyjęła coś jak drobne fragmenty odłamków kości. Potworzyły się zrosty. Weci musieli dobrze się przyglądać, która dziura jest przetoką, a w którym miejscu znajduje się odbyt. Nie wiadomo czy nie będzie konieczna ingerencja chirurgiczna, bo Omar ma problemy z qupkaniem. Dziś dwa razy się napinał i nic nie zdziałał. Na szczęście w badaniu per rectum okazało się, że kupa jest miękka, więc prawdopodobnym jest, że hamował go ból, który weci przyrównali do oddawania stolca podczas bólu hemoroidów tylko 50 razy większy.
Decyzja o ewentualnym zabiegu zapadnie za ok. 2 tyg. Najpierw trzeba uporać się z wszechobecną ropą.
Dziś rany zostały wyczyszczone, wszystkie dziury wypłukane. Omar dostał antybiotyk i leki przeciwbólowe. Teraz zapakowany w pampersiora odsypia wieczorny stres.
Mimo wszystko chyba te paskudne zabiegi przyniosły mu odrobinę ulgi, bo jak do niego zaglądałam to nieśmiało machnął ogonkiem.
Jeśli chodzi o dt dla Omara, to w tej chwili w grę wchodzą jedynie warunki domowe...
Czy Omar może u mnie zostać na czas leczenia? Odpowiem tak, wczoraj, żeby ulokować Omara połączyliśmy nasze dwa domowe psiurce, które niekoniecznie pałają do siebie miłością. Na razie jest ok.
Aaa i jeszcze, chłopak nie ma chipa, za to jajca jak najbardziej ma.

Edited by ewab
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Ło matko...Jak można było nie zauważyć tego wcześniej???(mam na myśli b. właścicieli).Skąd mogły się wziąć takie problemy u psa? [B]To choroba?[/B][/QUOTE]

Tak, Madziu i to dość zaawansowana :shake:
A więc Omar pewnie zachorował już jakiś czas temu...

[B]Zrobiłam chłopakom wątek na forum owczarek.pl[/B]
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=23866&PID=1255454[/URL]
Jeśli pojawią się tam deklaracje wpłat, poproszę o numer konta, o którym wspominała andzia69

Z tego, co napisała ewab wnioskuję, że Omar na pewno już do dexterki nie pojedzie, bo przynajmniej na razie wymaga domowych warunków :roll:
A co będzie z Argo ???

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...