Jump to content
Dogomania

Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja je zbieram i wynoszę do lasu, ale to syzyfowa praca :roll:. Agatko, już dawno posiałam wszystko, ale niech diabli wezmą deszcze, zimno, heksenszusy i remonty mostów (mam teraz 5 razy dalej na działkę, a remont trwa i końca nie widać).
Brazowa, rzeknij słowo o Sagusi. Jakieś pozytywne słowo, pliiiis.

Link to comment
Share on other sites

Mówicie o pomrowiu wielkim czy czarniawym? Kak zwał tak zwał, ale co one wam przeszkadzają? A Francuzi tego nie jedzą? Bo można by nieźle zarobić.

zula, to znaczy, że nic ci nie wzeszło?

brązowa, zapytam nieśmiało - co to jest wystawa sopocka?

Link to comment
Share on other sites

tak,o pomrowie. Przeszkadzają????!!! Agatko,czy Ty masz ogródek i sadzisz?

NIKT tego nie je,ani Francuzi,ani wrony,nie maja kompletnie żadnego wroga, oprócz MNIE!

Ale się skończyło,wczoraj,doprowadzona do ostateczności zakupiłam trutke na ślimaki. Pożarły capsicum,które niby ma być takie trujące...
Oczyścilam (tyle, co zobaczyłam) teren z rodzimych winniczków, bo one poczciwe i mają prawo żreć moje lilie.

Mam pytania odnośnie szelek,które nosił Dino,Zulko,jesteś? Pies (adoptowany ze schroniska owczar) wolontariuszki ze schroniska musi sie zaopatrzyć w takie.

Link to comment
Share on other sites

Nieee,to były przecież szelki Dino. Ja mam sie tylko doinformować-czy pamiętasz ile zapłaciłaś, czy masz jakies fotki tych szelek? i czym sie one charakteryzują? wiecie może czy Taks nadal szyje?

Agatko,wystawa sopocka,to wystawa psów,my co roku byłyśmy...chciałabym jeszcze w tym...już pewnie nie na całą, żeby się suka nie zmęczyła, ale chociaż trzy godzinki. Zeby tylko pogoda sprzyjała. Mam ogromny sentyment do tej wystawy,pamiętam moje nerwy,gdy zabrałam Sage na pokaz te 10 lat temu.Bałam się,ze najem się wstydu . Wtedy nie wiedziałam,że tak szybko nadejdzie czas,gdy zamiast wyrywać mi rękę ze stawów,będzie statecznie chodzić między stoiskami.

a wiecie,że byłam z nia także na światówce w Poznaniu? totalne szaleństwo :) ale uznałam,ze skoro pewnie raz na 100 lat w Polsce jest organizowana impreza kynologiczna takiego formatu,to muszę tam być, a być bez psa to ćwierć frajdy.

Edited by brazowa1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='brazowa1']tak,o pomrowie. Przeszkadzają????!!! Agatko,czy Ty masz ogródek i sadzisz?

[B]NIKT tego nie je[/B],ani Francuzi,ani wrony,nie maja kompletnie żadnego wroga, oprócz MNIE!

Ale się skończyło,wczoraj,doprowadzona do ostateczności zakupiłam trutke na ślimaki. Pożarły capsicum,które niby ma być takie trujące...
Oczyścilam (tyle, co zobaczyłam) teren z rodzimych winniczków, bo one poczciwe i mają prawo żreć moje lilie.

Mam pytania odnośnie szelek,które nosił Dino,Zulko,jesteś? Pies (adoptowany ze schroniska owczar) wolontariuszki ze schroniska musi sie zaopatrzyć w takie.[/QUOTE]

Nie mam ogródka, sadzę tylko kwiatki na balkonie.

To niemożliwe - one muszą po coś żyć, tzn. być ogniwem w łańcuchu pokarmowym. Bocianów w pobliżu ogródka nie widziałaś? Może chociaż one. W końcu nawet kleszcze po coś żyją. brązowa, tyle istot żywych uśmierciłaś?

Po szelki do taks - proponowała mi takie, jak tymczaskę Werkę miałam.

Odezwijcie się - brakuje mi was okrutnie.

Co z Sagą?

Link to comment
Share on other sites

Może po coś i były-ale w AMERYCE,nie u nas,gdzie sa gatunkiem zawleczonym...


gdybyś zobaczyła,jak potrafia nocą wpełznąc na starego psa i gryźc jego sierść. Albo psy robia wyścigi,kto pierwszy zje obiad-one czy slimaki. Bo jak tylko slimak wlezie do miski,cała sucha karma jest do wywalenia. Dlatego ich nienawidze :(

Link to comment
Share on other sites

O rany brazowa1 nie strasz mnie, niedlugo ogrod bede miala a w nim maja byc takie potfory!!!!!!!!!?????????????? To idylla miala byc, ptaszki, motylki - a o slimakach ani przez sekunde nie pomyslalam. No to mi dalas teraz zagadke.

Link to comment
Share on other sites

brązowa uwielbia horrory. Ślimaki odzierające psa z sierści!!! I walka z nimi, na śmierć i życie. Oczywiście, brązowa wygrywa i jej ogródek zajmuje pierwsze miejsce w konkursie na najpiękniejszy ogródek w Sopocie. Serial sf z mutantami pomrowiów (cholera jakaś, nie wiadomo nawet, jak to coś przez przypadki się odmienia), można by nakręcić!
Ale wciąż nie wiem, czy wytrułaś [I]Limax Maximum [/I]czy [I]Deroceras Reticulatum. [/I]Kobieto, oszczędź przynajmniej [I]Limax Cinereoniger [/I]- one są pożyteczne!!!

[COLOR=#FF0000]JEDEN CEL PRZED NAMI - WALKA Z POMROWIAMI!!! [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nasz rodzimy pomrów czarny może zyć-zresztą jest rzadki,a teraz jeszcze rzadszy,bo go amerykańskie glizdy wyparły.

W "kółku",czyli moim miniogródeczku w schronie, mam posadzone same azalie,bo tego nie żrą. Ale Pani Krysia-brzydko mówiąc "stara TOZówka",lat 80, musiała tam wsadzić kilka swoich kwiatuszków,czym przywabiła te łyse pełzające goowna. I nawet sypnie trutkę,ale już trupów nie posprząta,bo ich nie widzi.
Jak żyć dziewczeta, JAK ŻYĆ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Od końca kwietnia prawie ciągle przebywałam za granicą, bez dostępu do netu. W domu byłam do tej pory dosłownie kilka dni. Zaglądałam w tym czasie na dogo, ale jakoś tak ciężko było wejść na ten wątek...
A tu się jakieś pomrowie rozpleniło, mam nadzieję, że na mój ogródek jeszcze nie zalazło :roll:.
W lesie są grzyby, łażę po tych naszych ulubionych (przetrzebionych mocno) miejscach. Bez Dino.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jestem, słyszę rozpaczliwe wołanie. Pod koniec października mamuśka (98 lat) wymyśliła, że jak złamie sobie kość biodrową, uatrakcyjni nam życie. Jak pomyślała, tak zrobiła - uatrakcyjniła do bólu.

 

Nowe dogo okrutnie obce, próbuję ogarnąć, ale nawet do skrzynki nie umiem zajrzeć. Na fejsie mnie nie ma i nie będzie - przyjdzie nam się rozstać?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...