Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Ciotki Kochane , jeszcze raz zapytam : Czy nie będziecie miały nic przeciwko temu żebym pieniazki Tusi-Lusi w kwocie 87 zł przekazała Cioci Agasz która dwoi się i troi żeby zadbać o swoje własne jak i tymczasowe stadko ?  Wiem że Tusia -Lusia ma jakoś teraz szczepienia i pewnie ta kwota bardzo by Cioci pomogła ... Proszę dajcie znac czy się zgadzacie  .

Mój udział w finansach Tusi-Lusi był niestety nieznaczny, ale jak najbardziej jestem za.

 

Agasz, napisz czasem co u Lusi. Ta sunia przeszła u Ciebie prawdziwą metamorfozę i ciekawa jestem, jak teraz zachowuje się.

 

Link to comment
Share on other sites

Lusia jest poprostu psem idealnym! Odkąd postanowiłam ją adoptować jakby zrozumiała,że ma już swój dom. W domku spokojna,bawi się z kotami,nie niszczy (chyba,że znajdzie chusteczki higieniczne,które roznosi w drobne strzępki), na spacerze chodzi bez smyczki,słucha się.biega a gdy coś ją zaniepokoi to przybiega i daje się zapiąć na smyczkę. Podchodzi do ludzi,już coraz więcej osób może ją pogłaskać zapoznaje się z różnymi psiakami,gdy jest zimno chodzi w ubrankach jakby się w nich urodziła! Ma apetyt i lekko zagubiła już talię co Mortes może poświadczyć.Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za pamięć. Lusia - pies idealny oraz reszta stadka z mamusią!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze się nie poddałam i znowu spróbuję ogłosić Tuńczyka . Bardzo bym chciała znależć dla niej spokojny , doswiadczony dom ...i choć kocham ja bardzo i ona mnie też to jednak łobuziara  ma charakterek i mocno dokucza staruszkom w Białogonkowie :( w ogóle zawiązały pakt z moja osobistą Sonią i tworzą złą atmosferę :(

Jeśliby ktoś mógł pomóc w ogłoszeniach to bedę wdzięczna ...

A masz pomysł jaka to będzie rodzina ? Z psami czy lepiej bez ?

Link to comment
Share on other sites

Lusia jest poprostu psem idealnym! Odkąd postanowiłam ją adoptować jakby zrozumiała,że ma już swój dom. W domku spokojna,bawi się z kotami,nie niszczy (chyba,że znajdzie chusteczki higieniczne,które roznosi w drobne strzępki), na spacerze chodzi bez smyczki,słucha się.biega a gdy coś ją zaniepokoi to przybiega i daje się zapiąć na smyczkę. Podchodzi do ludzi,już coraz więcej osób może ją pogłaskać zapoznaje się z różnymi psiakami,gdy jest zimno chodzi w ubrankach jakby się w nich urodziła! Ma apetyt i lekko zagubiła już talię co Mortes może poświadczyć.Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za pamięć. Lusia - pies idealny oraz reszta stadka z mamusią!

:) :) :)

Miło się czyta ...

Link to comment
Share on other sites

Lusia jest poprostu psem idealnym! Odkąd postanowiłam ją adoptować jakby zrozumiała,że ma już swój dom. W domku spokojna,bawi się z kotami,nie niszczy (chyba,że znajdzie chusteczki higieniczne,które roznosi w drobne strzępki), na spacerze chodzi bez smyczki,słucha się.biega a gdy coś ją zaniepokoi to przybiega i daje się zapiąć na smyczkę. Podchodzi do ludzi,już coraz więcej osób może ją pogłaskać zapoznaje się z różnymi psiakami,gdy jest zimno chodzi w ubrankach jakby się w nich urodziła! Ma apetyt i lekko zagubiła już talię co Mortes może poświadczyć.Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za pamięć. Lusia - pies idealny oraz reszta stadka z mamusią!

Dziękuję za świetne wiadomości - Lusia pies idealny, grzeczny, śliczny i kochany a nie dzikusek, któremu nie udawało się przypiąć smyczy i wyprowadzić na spacer.

Zawsze jak patrzę na banerek Mortes, to przypominam sobie, że były to pierwsze spacery Tusi i Tuni i było to wielkie wydarzenie i radość, że dały się wyprowadzić grzecznie na smyczy :)

Pozdrawiam serdecznie Lusię - psa idealnego oraz resztę stadka z mamusią :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...