Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Niestety Kochane , wątek Tuni I Tusi tez usuwam . Podjęłam decyzję odejścia z dogomanii choc wcale tego nie chciałam . Jednak jeżeli przez kolejne długie lata mam służyć Białogonkom to nie znalazłam innej możliwości pozbycia się tych złych ludzi z dogo,  których nie wiedzieć skąd nazbierało się wokół nas sporo. Byłoby mi bardzo ciężko prowadzić dalej wątek i zachować na nim dobrą atmosferę , co więcej , byłoby mi coraz ciężej prowadzić Białogonkowo w realu .  To juz nie była dla mnie przyjemnośc pisania i chwalenia sie psiakami , to był stres i próba ochrony Białogonków przed zniszczeniem przez te osoby.  Nie chcę dłużej znosić szkalowania mnie , obrażania , zarzucania mi nieuczciwości , oskarżania   o " życie" na koszt dogomanii w " letniej rezydencji"  . Odejście moje z dogomanii jest jedynym rozwiązaniem jakie znalazłam na pozbycie się osób które próbowały zniszczyć mnie i całe Białogonkowo .  Zadecydowaliśmy, że Tuńczyk dołącza do Białogonków :) Przenoszę tez jego rozliczenie .

Jestem po rozmowie z Ciocią Agasz któtra ma Tusię - Lusię . Pytałam czy chce poprowadzić dalej wątek jako może pamiętnik , z racji tego że Tusia- lusia jest już u niej na stałe . Ciocia nie zdecydowała się .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...