Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Livko :) dziękuję bardzo :)

 

Z tego zamieszania w moim życiu zapomniałam napisać że zapłaciłam za kolejny miesiąc jedzonka dla Tusi- Lusi ( 70 zł) czyli mamy uregulowane do 25 stycznia :)

 

ROZLICZENIE :

 

Piękne podziekowania za wpłaty dla Lusi :) od :

 

* Cioci Cisowianki - 2x10zł = 20 zł : )

* Cioci Livki - 20 zł : )

Link to comment
Share on other sites

Dziś przy okazji wizyty weterynarza i szczepień Białogonków zaszczepiliśmy Tuńczyka na razie na wściekliznę a za dwa tygodnie- na zakaźne. :)

DSC_3168.jpg

 

Przy kolejnym rozliczeniu uwzględnię ten wydatek. ;) Pozdrowienia od Tuńczyka i od nas. :)

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy wysłałam Cioci Agasz 70 zł za kolejny miesić jedzonka dla Tusi-Lusi . Czyli mamy uregulowane do 25 lutego.

 

 Obie tez dziewczynki sa ponownie ogloszone i miałam swietny telefon o Lusię ale az spod Olsztyna . Pan jeszcze ma rozmawiać z żoną czy będa w stanie pracować z sunią po az takich przejściach .

 

Dotarły pieniązki od niezawodnej Livki dla Tusi- Lusi - 20 zł  . Dziękuję .

 

Przypominam że ze skarpetki Tuni wyciągnęłam w tym miesiącu na szczepienie na wścieklizne 15 zł

 

Biegnę zatem do postu 2 uaktualnić finanse :)

Link to comment
Share on other sites

Mam wrazenie, ze Tunia bardziej smialo patrzy na swiat. Czy rzeczywiscie?

Niestety Mattilu :( Zdjęcia Krzysiu robił z wielkiej odległości  , regulując odległośc aparatem ...  Tunia dalej bardzo boi się ludzi :( ... Obawiam się że to co osiągnęła do tej pory to maksimum jej mozliwości :(  Nie wiem ...może gdzieś u kogoś gdyby była w centrum uwagi i ktoś by nie pracował i dosłownie cały czas się nią zajmował może by się bardziej ucywilizowała  ...  ja niestety mogę jej  dać tylko miejsce w Białogonkowie :(... no i dzielimy się poduszką ;)

 

Niestety Pan z Olsztyna już nie zadzwonił :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...