Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

ZAPOMNIAŁAM DODAĆ,ŻE JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU lUSIA NIE BIERZE ŻADNYCH LEKÓW ANI USPOKAJACZY! WIDAĆ WIĘC ,ŻE TE ZMIANY ZACHODZĄ SAME BEZ WSPOMAGACZY.HYDROKSYZYNA POMOGŁA JEJ TYLKO SIĘ WEWNĘTRZNIE WYCISZYĆ, POZBYĆ ŁUPIEŻU KTÓRY JĄ ZSYPYWAL - MA TERAZ PIĘKNĄ I BŁYSZCZĄCĄ SIERŚĆ!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek dla Tuni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251178-Bazarek-cegiełkowy-dla-Tuni-na-drogę-do-domu-Czynny-do-09-03-godz-23-00?p=21901750#post21901750[/URL]

Ciocie, sprawdzcie, czy na bazarku jest wszystko OK.
Czy nie pominęłam czegoś ważnego?

Edited by jolantina
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Zapraszamy na bazarek dla Tuni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251178-Bazarek-cegiełkowy-dla-Tuni-na-drogę-do-domu-Czynny-do-09-03-godz-23-00?p=21901750#post21901750[/URL]

Ciocie, sprawdzcie, czy na bazarku jest wszystko OK.
Czy nie pominęłam czegoś ważnego?[/QUOTE]
Musisz napisać , że kilometrów jest 2 x 180 i na tyle trzeba kupić paliwa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Musisz napisać , że kilometrów jest 2 x 180 i na tyle trzeba kupić paliwa :)[/QUOTE]

[quote name='Mortes']Jestem po rozmowie z siostrą :) Zgodziła się zawieżć Tunię :) za zwrot pieniazków za paliwo . Jak patrzyłam na mapie to jest 180 km od Kielc czyli w dwie strony 360 km . Potrzebujemy na paliwo ok 170 zł :([/QUOTE]
nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że na transport będzie potrzebne 360zł:roll:

Mortes napisz ile faktycznie wyniesie podróż bo na bazarku trzeba to poprawić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B][SIZE=4]Pieniązki na pomoc dla Tusi i Tuni wpłaciły osoby :[/SIZE][/B]
[B]
Olena84 - 80 zł
Ewu - 100 zł
Livka - 20 zł[/B]
[B]mdk8 - 10 zł
Tobciu - 15.54 zł
Jolantina - 30 zł
Caryca26 - 10 zł[/B]
[B]Jola_li - 10zl
Amiga - 30 zl[/B]
[B]Mattilu - 40.64 zl[/B]
[B]Baloniarki ;) - 200 zł[/B]
[B]b-b z bazarku - 132.15 zl[/B]
[B]cisowianka - 20 zł[/B]
[B]mdk8 - 30 zł
Jolanta D - 20 zł[/B]
[B]Teresa118 - 80 zł[/B]
[B]Edek - 35 zł[/B]
[COLOR=#800080][B]Livka stała deklaracja ( 10 zł miesięcznie)- XI, XII,I,II- 40 zł
Cisowianka stała deklaracja( 10 zł miesięcznie)- XI,XII,I - 30 zł[/B][/COLOR]
[B]Olena - 55 zł
Katarzyna Starkiewicz - 104 zł
Jolantina - 30 zł
Norkowa - 40 zł
b-b i edek ( bazarek dla Tusi i Tuni) - 358.45 zł
[/B]
[SIZE=4][B]Razem Wpływy :1520.78 zl[/B][/SIZE]
[COLOR=#ff0000]
[SIZE=4]Bardzo , bardzo dziękuję[/SIZE][/COLOR] :buzi::loveu:
[SIZE=4]
[B]wydatki:[/B][/SIZE]

[B]badania Tuni - 60 zł
zmiana wenflonu - 10 zł[/B]
[B]masc z kasztanowca - 6 zł[/B]
[B]Znowu wenflon - 10 zl
badanie moczu - 14 zł
szczepienie Tusi - 35 zł[/B]
[B]powtórne badania Tuni - 59 zł[/B]
[B]znowu badania - 34 z[/B]ł
[B]leczenie Tuni [/B]- [B]200 zł[/B]
[B]dt Tusi do 25 grudnia - 70 zł[/B]
[B]szelki Tuni - 13 zł[/B]
[B]dług i ponowne badania Tuni - 85 zł[/B]
[B]dt Tusi do 25 stycznia- 70 zł[/B]
[B]leki na uszy i część szczepień- 61 zł[/B]
[B]leki na uspokojenie dla Tusi - 25 zł
dt Tusi do 25 lutego - 70 zł[/B]
[B]pozostała częśc szczepień i USG - 50 zł[/B]
[SIZE=4][B]Razem wydatki - 872 zł [/B][/SIZE]

[SIZE=4][B]Pozostało :648.78 zł

Stałe deklaracje dla Tusi ( pobyt w dt)[/B][/SIZE]

[B]cisowianka 10 zł/m-c
Livka 10 zł/m-c



[/B][/QUOTE]

Jak dużo jeszcze potrzeba uzbierać pieniążków na transport, skoro siostrzyczki mają spory zapas finansowy (tak wynika przynajmniej z wyliczeń - stan na 10.02)?

Link to comment
Share on other sites

Nawet jak się uzbiera na transport choćby i 30 zł to ja będę bardzo wdzięczna :) Już za 2 dni muszę zapłacic Agasz kolejne 70 zł . Agasz coś mowiła o nowych szelkach dla Tusi . A i szelki Tuni przed wyjazdem muszę wymienić bo mała juz kilka razy je pogryzła i juz nie mam jak cerować . Przydałaby sie też obróżka bo dostałysmy od wetki ładny numerek szczepienia do zawieszenia .
Tak że juz niebawem kwota jaką maja dziewczynki zmaleje o jakies 100 zl a jak nie uzbieramy na transport to będzie mniej o kolejne 170 zł i wtedy zostanie dla Tusi na 4 może 5 miesięcy pobytu u Agasz ...Oczywiście mam nadzieje że wcześniej znajdzie domek ale ...nigdy nie wiadomo ... a jeszcze nie daj boże wypadnie jakas nieprzewidziana wizyta u weta ...tak jak ostatnio juz miałam po Tusie jechać i zawozić ja do weterynarza bo Agasz mówiła że bolał ja brzuszek ... Gdyby nie skarbonka dziewczynek to nie miałabym za co zaplacic

Wszystkim Cioteczkom które pomagaja , odwiedzaja , wspieraja Tusię i Tunie serdecznie dziękuje :)

Ps. Jeżeli dziewczynki pójda do domków a pieniazki zostana to gwarantuję że zostaną spożytkowane na bezdomne psiaki z dogomanii co na pewno udokumentuje

Link to comment
Share on other sites

Szelki Lusia znów dostała w prezenci od cioteczki Taks. DZIĘKUJEMY! Postaramy się chociaż zrobić parę zdjęć i wstawić je do galerii psiej mody. Mortes jak przyjdziesz do mnie to jakąś obróżkę znajdziemy, a i szeleczki może też. Przecież przyniosłaś parę dla Lusi a ona chodzi w taksowych.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że w walentynki Tunia ostatecznie rozprawiła się ze swoim ukochanym słonikiem... więc chyba jednak adopcja będzie pojedyncza...:eviltong:[CENTER]
[IMG]http://s9.postimg.org/pzf8134v3/DSC_1054.jpg[/IMG]

Dziś zapłaciłam za kolejny miesiąc jedzonka dla Tusi/Lusi.- 70 zł.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#696969][CENTER][IMG]http://s28.postimg.org/txj5kt6e5/pol_pl_Umbra_Dekoracja_scienna_Blooma_biala_8442.jpg[/IMG][/CENTER]
[/COLOR][CENTER][COLOR=#000000]
[/COLOR][/CENTER]
[SIZE=5][COLOR=#000000][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#696969][B][I][FONT=book antiqua]
[SIZE=6]Serdecznie zapraszam na Bazarek kilometrowy dla Soni ; )

[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][/COLOR][SIZE=4][I][FONT=book antiqua][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00?p=21910064#post21910064"][COLOR=#808080]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00?p=21910064#post21910064[/COLOR][/URL][/B][/FONT][/I][/SIZE][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Maja odrobinkę lepiej tzn. mają 2 budy ( wcześniej spały pod chmurka ) Dostaja ciepłe mleko z kluskami ( wcześniej tylko suchy chleb) Ale jestem pewna że dalej ich pan ma " cięzka rękę" :([/QUOTE] Dzięki za info, cholera, żeby mu tę ciężką łapę urwało!!!! TFU!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']poszlo obiecane 60 zl na transport Tuni[/QUOTE]

[CENTER][B]Mattilu, ślicznie dziękuję. :loveu: Dotarły pieniążki w kwocie 68,32 zł.
[/B][/CENTER]

[B]Dotarły też pieniążki w kwocie 150zł z przeznaczeniem dla Tusi i Tuni i na inne potrzeby. Niestety nie wiem czy to od osoby z dogo, bo osoba ta nie podała nicku. Oczywiście ślicznie za tą pomoc dziękuję.[/B]:loveu:[B] Już zapisuję wszystko w rozliczeniu. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...