Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Mortes ja też jstem z wami. Trzymam mocno kciuki za malutką i przepraszam za nękanie telefonami. rozmawiałam z Roszpunką i myślę,że badania to nie jest zły pomysł. na Prostej dużo badań rpobią na miejscu,więc może byłoby taniej... Chociaż morfologię. jutro czynne 10 - 14. ściskam mocno.

Link to comment
Share on other sites

Mortesku jak coś rób wszystkie badania jakie trzeba ja będę robić bazarki itd będę na siłę normalnie wyrywać dolary! No dla tych dwóch serduszek wszystko! Jeżeli trzeba Ci karm itd dzwoń i mów, się jakoś wszystko zorganizuje! Kurde dt domowy mówicie?? Ja jak już mówiłam pisałam z pewną Panią 300 zł od psiaka miesięcznie nas drugiego mogłaby by być zniżka więc jak coś też mogę tam kombinować! Póki co już połowa listopada niedługo zapłacić trzeba Makili:) Ale z tego co wiem Daszka szybko się uczy itd, Nelka na darmowym jest no i Muszka pieron nie chce się adaptować:D Zrobiłam bazarek dla Hałabajówki to na razie mamy jako tako spokój z pomocą Madzi bo ja jej wyślę- jest cegiełkowy bazarek dla dziewczynek! Ale póki co mało mam;(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248671-Trzy-%C5%9Bliczne-dziewczynki-w-hoteliku-u-Makili-%29do-20-12-2013-22-00-%29?p=21531452#post21531452[/url]

Nie mam kiedy zapraszać. Ciocia jolantina mi pomaga <3

Link to comment
Share on other sites

Mortesku super strasznie się cieszę że zaczęła jeść! Myślę, że lepsza ta bułka z masłem niż nic! W końcu ona tam w sumie nie znała takiego jedzenia jak ryż i mięsko- może jest to jej obce aż tak że woli jeść masło i chleb??? Nie wiem ale dobrze, że ma chociaż apetyt na to! Ale ten kaszel mnie martwi:(
Kurde Izunia jak tylko potrzebujesz pomocy czy coś to tyle czasu wolnego ile mam poświęcę dla Was <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O jezusie - co to ta mocznica tak w skrócie?...
Walcz maleńska kruszyneczko, a bułeczek z masełkiem i ptasiego mleka nigdy więcej Ci w życiu nie zabraknie!!!![/QUOTE]

Mocznica to zatrucie organizmu - nerki nie filtrują i organizm sam się podtruwa. Ogólnie niezbyt fajnie - rokowania ostrożne.
Ogarnę się trochę w domu to wkleję wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...