Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

22 minuty temu, bakusiowa napisał:

w58dc1b4dd7560_Grafi-Ada(3).thumb.jpg.1910f10af1e36d6f1dd70f7d58d6d6cc.jpg

W promieniach słońca to zupełnie jakiś inny pies. Taki odmłodzony. Wcześniej nigdy nie wyglądał tak ładnie na zdjęciach. Dziękujemy ludziom Grafisia/Adasia za jego metamorfozę.

A wiesz ? Ja też to zauważyłam i nawet miałam napisać, że pierwszy raz widzę uśmiechniętego Grafisia, ale zrezygnowałam, bo pomyślałam, że, może było zdjęcie uśmiechniętego Grafisia,  tylko ja go nie pamiętam. Ale z tego co piszesz, to chyb jednak nie było uśmiechniętego Grafisia.

Myślę, że ta metamorfoza to nie tylko promienie słoneczne, ale głównie zadowolenie i radość z własnego domu, własnych Ludzi i Ich miłości :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, MALWA napisał:

. . .

 

Chcialam zmienic tytul watku, ale nie umiem.

Czy moze mi ktos pomoc ?

Na dole pierwszego postu tego wątku po lewej stronie są znaki:

edytowanie1.png.e644395e624557d824d2641d47d3ba1d.png

Kliknij lewym klawiszem myszki w Edytuj.

Będziesz miała możliwość zmiany tytułu wątku - na samej górze w prostokątnym okienku

edytowanie2.png.dc342f5c51bb273001877e0d9928bf74.png

Gdy już zmienisz tytuł, to na dole okna dialogowego, w którym znajduje się Twój pierwszy post są znaczki:

edytowanie3.png.d3bee71b0d6b26c87f6760fff9478395.png

Żeby zapisać zmianę kliknij w Edit Topic.

To wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Na dole pierwszego postu tego wątku po lewej stronie są znaki:

edytowanie1.png.e644395e624557d824d2641d47d3ba1d.png

Kliknij lewym klawiszem myszki w Edytuj.

Będziesz miała możliwość zmiany tytułu wątku - na samej górze w prostokątnym okienku

edytowanie2.png.dc342f5c51bb273001877e0d9928bf74.png

Gdy już zmienisz tytuł, to na dole okna dialogowego, w którym znajduje się Twój pierwszy post są znaczki:

edytowanie3.png.d3bee71b0d6b26c87f6760fff9478395.png

Żeby zapisać zmianę kliknij w Edit Topic.

To wszystko :)

Udalo sie!!!  Dziekuje  !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 24.05.2017 o 19:51, bakusiowa napisał:

Elik, czy u Grafisia nadal wszystko jest w porządku?

 

Dnia 1.06.2017 o 10:21, rudakacha napisał:

I ja dołączam do pytania...

Bardzo Was przepraszam za zwłokę w odpowiedzi  593879cae1e5e_gifniewinny.gif.2faca4cda98d1d44f9044c99b82a11d0.gif  Ostatnio mam sporo do zrobienia na dogo i poza nim. Przepraszam.

U Grafisia wszystko w jak najlepszym porządku :)  Pani Nina w samych superlatywach opisuje psiaka. Jest nim zachwycona :)  Zauważa ogromną zmianę w jego zachowaniu. Gdy go adoptowali, był psem smutnym, teraz cieszy się całym sobą. My też to zauważyłyśmy :)

Radośnie wita wracających do domu i zaczepia do zabawy.

Mam obiecane zdjęcia, ale pamiętając ile czekałam na poprzednie, nie należy już jutro, czy pojutrze oczekiwać na nowe fotki :)  Cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rudakacha napisał:

Dobrze słyszeć, że wszytko dobrze. Kolejny psiak uszczęśliwiony! A na fotki zaczekam cierpliwie, najważniejsze, że Grafi ma się dobrze.

Szczęśliwy psiak i szczęśliwi opiekunowie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Doczekał się chłopak i to wtedy, gdy już powoli umierała nadzieja, że znajdzie swoją Rodzinę.... coś pięknego! :)

O nie Tysiu kochana, nadzieja w nas nie umierała. Razem z bakusiową planowałyśmy pewne pociągnięcia, żeby zwiększyć szanse Grafisia na dom i wtedy właśnie pojawili się chętni adoptować Grafiego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...